 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Нормално ли е да мисля още за него
преди: 22 дни, 13 часа, прочетена 743 пъти
Това е моята история. Още мисля за бившия си приятел, с който се разделихме преди около 5 месеца (аз съм инициатора) аз съм в началото на 20те той в началото на 30те. Мисля, че все още имам чувства и не знам как да реагирам, гледам му профила в инстаграм от време на време и много се е променил не беше толко хубав, когато излизаше с мен отслабнал е драстично и е станал мускулест има плочки и в лицето не мога да го позная, ама сигурно около 20кг е свалил. От приятелки, които са го виждали и говорили с него разбирам, че и начина на обличане е сменил и общо взето огромна промяна. Нормално ли е да ревнувам от тази промяна и вътрешно колкото и да не ми се иска да си призная, че все още го обичам и може би още съм влюбена в него? Излизахме 2 години, разделихме се заради глупости, беше малко токсичен не искаше много да излиза с мен по дискотеки, барове и т. н. не ме беше допуснал изцяло в живота си и близките си. Дайте съвет какво да правя?
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 22 дни, 5 часа hash: 42126282cc |
|
2. Като цяло не е добра идея да столкваш профилите на бившите си в интернет. Виждаш, че е подобрил външния си вид и заради това мислиш за него - а не, че си влюбена в него. Дали ако изглеждаше по същия начин, или беше напълнял още повече, щеше толкова да го мислиш? Усещаш, че подобрението на визията му ще му даде повече опции и ще стане по-привлекателен за жените, което го прави още по-желан за теб, чувстваш, че е станал недостижим за теб. Но причините (вътрешните), заради които си си тръгнала от него, едва ли са се променили, ако се събереш с него пак ще береш същите ядове. Моят съвет е да гледаш напред, а не в профили на бивши!
|
преди: 22 дни, 5 часа hash: 2f5630f20c |
|
3. Да намериш друг токсичен и нарцистичен, щото по друг начин не можете да окачествявате мъжете: всички са токсични нарциси за вас.
Човекът не е искал купонджийка и чалгарка. Пък и явно си била малка и незряла за него. Нали си го оставила, какво го мислиш? Искаш да беше се съсипал след теб ли? ! Да се пропие, пропуши, да ходи като клошар? Ама греда.
|
преди: 22 дни, 3 часа hash: 222463fa71 |
|
4. Ходи си сега пак по дискотеки и барове и не занимавай човека повече с твоите глупости!
|
преди: 22 дни, 1 час hash: 7d5f2138c0 |
|
5. Ами дори и да се съберете, той най-вероятно си е същия. Външната промяна не е вътрешна. Просто е искал glow up - да грейне и да ти покаже колко си загубила. Принципно жените го правим това, ама ето - и при мъжете се случва. Съветвам те да не се занимаваш и да си живееш живота встрани от него. Бъди и ти прекрасна, излизай с хубави хора и не му обръщай внимание. След като си скъсала с него е имало причина за това. Сега не очаквай каквото и да е развитие в тази посока. Взела си решение, дръж на него докрай.
|
преди: 22 дни, 26 мин. hash: 909020cccf |
|
6. Тва ще го четем 10 пъти. Его е, просто искаш да търчи след теб, а не да обръща внимание на някоя друга. Опитате ли пак, след 2 месеца няма да ти пука за него, защото гледаш промяната във външността, а той си е същия като от преди 5 месеца.
|
...
преди: 21 дни, 21 часа hash: 3c5a10eab3 |
|
7. Въобразяваш си. Всичко е в миналото и е напълно забравено. Гледай само напред. Успех.
|
преди: 21 дни, 3 часа hash: 77c195ef0d |
|
8. Ами отървала си го от себе си човека и му е хубаво! Живее си живота без да има кой да му дудне че не се мъкне по барове и дискотеки с пишлигарите. Вероятно си има и жена, която не го намира за токсичен.
Какво да правиш, питаш? С този- нищо, вече си прочетен вестник за него. Ти си търси някой от баровете да имате общи интереси.
|
преди: 21 дни, 2 часа hash: 3f843bfe13 |
|
9. Нормално ли е да ревнувам от тази промяна и вътрешно колкото и да не ми се иска да си призная, че все още го обичам и може би още съм влюбена в него?
Не го искаш, ти си инициатора пък го ревнуваш. Детско и неосъзнато поведение.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|