 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Пие с приятелите му
преди: 3 месеца, 6 дни, прочетена 664 пъти
Жена съм и гаджето ми има като "втора връзка" с неговите приятели. Много са си близки и са като братя. В добри отношения съм с тях, но проблемът е, че като се съберат много пият. Развалят го. Напиват се и пушат. Притеснявам се за здравето му, но не искам и да го деля от тях.
Какво да правя?
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 3 месеца, 5 дни hash: 84c45904df |
|
1. Зависи колко пие и дали става неадекватен и труден за комуникация с теб, но повечето случаи съм видял, че обвързаните мъже нямат толкова проблемни приятели, а просто жените до тях искат да ги отделят от приятелите им и да им променят навиците. Масовата жена тръгва с даден мъж, защото вижда че има шанс да го настрои както си иска тя, а не осъзнава, че така в един момент става скучен и тя самата става нещастна във връзката. Много не ми се вярва, че си се загрижила за здравето му., тъй като в повеюето случаи е както ти го писах. :)
|
| преди: 3 месеца, 5 дни hash: a1c532a8cd |
|
2. Той е голям мъж и може сам да взима решения. Не е бебе за дондуркане. Нито твое дете.
Мъжете пият заедно, обсъждат жени, надлъгват се. Това е динамиката им, така се разтоварват.
|
| преди: 3 месеца, 5 дни hash: cc4cd1d300 |
|
3. Това е тъй наречената среда за валидация. Тази среда е хубава ако бута на горе или поне прави нещо градивно.
От друга страна това не са му братя, това са други нещастници като него, които повличат всичко надолу, само защото не са могли да се изправят.
Без да ми казваш ми е ясно че става дума за хора без възможности, живеещи в недоимък или на кредит. А те живеят точно така поради изборите си, а не защото някой ги е направил такива:
|
| преди: 3 месеца, 5 дни hash: 1caf0fb688 |
|
4. Фасулска работа! Твоето гадже няма да се съобрази камо ли да спре да пие и пуши. Така че се разделяй с него! Има и по-добри от него.
|
| преди: 3 месеца, 5 дни hash: 40d8b81c35 |
|
5. Това е типична женска ситуация:
1. Привличат я силно социални мъже, "душата на копанията" защото самата тя е интровертна и скучна
2. Бори се да завърти главата на тоя мъж, за да започне той да прави каквото тя иска
3. Започва бавно и упорито да го откъсва от приятелите му, най-често - пасивно-агресивно
Тези въпроси "какво да правиш" са също манипулативни, защото на всички е ясно какво икаш и ЩЕ направиш. Не само това, криеш и примерно на колко сте години, от колко време се познавате, сериозни ли са взаимоотношенията ви... Защо не ги пишеш тези неща? Защото естествено искаш да другите да те подкрепят. Типично женски тактики.
Аз лично не съм такъв тип мъж, и не - не го защитавам. Аз също не харесвам такова поведение и ИЗБЯГВАМ такива за приятели, защото имаме различни представи за живота. И ми е ясно твоето поведение в случая. Ако тръгнеш с един мъж същият като теб - по-скучен, по-интровертен, иска да си стои вкъщи с теб - с него няма "тръпка". Като хванеш един пък от тези "парти пичаги" с които има "тръпка", започваш всячески да се стрмиш да го промениш и да стане на твоята. Ако той не се поддаде - драми и скандали. Ако се поддаде и стане "скучен", "тръпката" ще си отиде. Та и такива като него разбирам в каква позицията са - жената НЯМА угаждане.
|
...
| преди: 3 месеца, 5 дни hash: 566f9a6078 |
|
6. Остави човека на спокойствие да се забавлява. После как мъжете ви няма да ви зарязват и да ви изневеряват като сте такива.
|
| преди: 3 месеца, 5 дни hash: 668871222a |
|
7. Егати "приятелите"! Вместо да движат някакви хобита, да практикуват някакви спортове, да ходят на походи или на колоездене, пикници да си правят, барбекюта, те седнали да се напиват и да се напушват...
Ти наред ли си изобщо с тая смрад да живееш, че и да не го деляла, видите ли! Аз бих си вдигнала чукалата яко дим! Да пият и да се друсат колкото си искат!
|
| преди: 3 месеца, 5 дни hash: 111936b90b |
|
9. “Развалят го. Напиват се и пушат. Притеснявам се за здравето му”
Не. Те не го развалят. Той самият си е такъв и сам е отговорен с какви хора се е е събрал.
“Кажи ми приятелите ти за да ти кажа какъв си”
И изглежда, че се притесняваш за здравето му повече от него самия.
Напусни го. Докато е време.
|
| преди: 3 месеца, 4 дни hash: 5c990e3975 |
|
10. Мъж съм на 48 и не мога да разбера какъв е проблема?
Какво означава "да го делиш с тях"?
Искаш нон-стоп да сте винаги само двамата ли?
Не си ли даваш сметка, че така много бързо ще си омръзнете?
Добре е, човек да има социална среда и приятелски кръг.
Жена ми е на 41 и поне 2 пъти в месеца ходи на дискотеки с приятелки, аз даже я насърчавам да излиза.
Аз също излизам понякога да пийна по барове с приятели.
Човек има нужда да разпусне.
Иначе само - работа, семейство, децата - влиза в един коловоз, който е еднообразен.
Разбира се, ако се напиват всеки ден е притеснително, но ако се събират 1 път в седмицата да се понапият и развеселят - не мога да разбера какъв е проблема.
|
| преди: 3 месеца, 4 дни hash: fe30dd2063 |
|
11. Ако не ти понася да живееш с пияница и пушач, зарязвай го и си търси някой за теб.
|
...
| преди: 3 месеца, 2 дни hash: 876065ce23 |
|
12. Това няма да се промени да знаеш
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|