 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Искам си бившия обратно
преди: 23 дни, 3 часа, прочетена 848 пъти
Ж25
Не сме заедно от известно време, но мисля доста често за него. Съжалявам за решението което взех под влияние на е емоции да се разделим. Той много ми липсва, а са минали година и нещо no contact.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 22 дни, 5 часа hash: 97ae6e1d4c |
|
1. Ти може да го искаш, но той дали те иска? Ако не можеше без теб досега щеше да те потърси, да ти пише, да направи нещо по въпроса. Няма смисъл да се връща към теб, особено щом ти си инициирала раздялата. Аз на негово място няма да те погледна повече.
|
| преди: 22 дни, 4 часа hash: 1d0034e209 |
|
2. Щом като мъж не те е потърсил, значи няма смисъл да се буташ. Не му липсваш.
|
| преди: 22 дни, 4 часа hash: 25d7d1388e |
|
3. Плодовете на модерната женска еманципация. Явно сте стигнала до осъзнаването, че сте разменила кон за кокошка. Дали не е било загърбването на 90-те процента удовлетворение във връзката, в търсене на останалите 10 на друго място? И когато ги открихме установихме липсата на останалите 90??? Така е. Модерната жена няма насита. Няма удовлетворяване. Всичко е до време. Започне ли да критикуват става "контролиращ и подтискащ", Работи ли за да Ви угоди става "Изнервящ работохолик". Покаже ли характер става "Агресивен". Но никога не се замисляте, че поведението му говори, че има за него проблем и му пука. За съжаление затова и ще изчезнем като биологичен вид. Някой скоро беше писал: искате рицарските постъпки и жестове на мъжете от 20 век, но нямате нищо общо с жените, за които са правени. Уви. Това, което наричате просперитет, личностно развитие, "свобода" и избор не е нищо повече от лицемерие, колаборционизъм, предателство към най-близкия си Приятел. И! С риск да създам "травма", както казахте : решението взехте Вие, всички произтичащи от това решение последствия са на вашата съвест.
Поздрави
Р08
|
| преди: 22 дни, 1 час hash: aba76a5281 |
|
4. Aйде пак внушения. Забравила си го вече, въбразяваш си. Ще срещнеш друг и после ще се смееш на самата себе си колко заблудена си била.
ж35
|
| преди: 21 дни, 22 часа hash: 43396be91e |
|
5. Колкото и често да ни питаш едно и също- няма смисъл. Обясняваме ти всеки път, но ти не искаш да пуснеш миналото. Можеш, но не искаш. Ние не можем да помогнем. Съжалявам!
|
...
| преди: 21 дни, 6 часа hash: 0812723996 |
|
6. И ако се съберете знаеш ли какво ще стане?
Отначало ще е вълшебно!
Но само след месец-два ще започнат да излизат същите трески, заради които сте се разделили. Ще започнете да се дразните по същия начин и т. н.
И накрая ще стане АБСОЛЮТНО СЪЩОТО!
Играл съм я тази игра и знам точно как става...
|
| преди: 21 дни, 6 часа hash: 5fecf3561a |
|
7. Искам това, искам онова. И коя си ти, че да изискваш? Принцеста на Лотарингия ли? И мен да ме бяха захвърлили, като непотребна вещ, и аз нямаше да ги потърся никога повече. Дори да ми липсваха нямаше да ги потърся. Въпрос на самоуважение. Недей слуша хейтърите тука, в крайна сметка, не си извършила престъпление, това си е личен избор, на който имаш право. Но имаш и задължения, свързани с това право и те са да си понесеш последствията от въпросното решение. А те са, най-вероятно, че си наранила дълбоко едно човешко същество, което ти се е доверило с любовта си. И сега искаш същото обратно, след като си се отказала от него... Ще ти дам следния пример - хващаш чинията и я удряш в пода. Прото не те кефи тая чиния или си прекалила с гръцкото и с узото, няма значение. Фактът е, че го правиш доброволно и съзнателно, чинията си е твоя, няма на кого да се обясняваш. А сега кажи ми - можеш ли отново да ядеш от тази чиния? След като се е пръснала на парчета? Еми, не можеш. Същото е.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|