Самотното gen Z поколение - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132559)
 Любов и изневяра (32450)
 Секс и интимност (15389)
 Тинейджърски (22376)
 Семейство (7415)
 Здраве (10260)
 Спорт и красота (4920)
 На работното място (4049)
 Образование (7824)
 В чужбина (1834)
 Наркотици и алкохол (1181)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1948)
 Други (21940)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Любов и изневяра

Самотното gen Z поколение
преди: 8 дни, 6 часа, прочетена 752 пъти
По официална статистика:
- Всеки четвърти човек от gen Z никога не е правил секс (не знаем дали се отнася до мъжете и жените или по-скоро само са мъжете)
- Всеки трети човек от gen Z изпитва огромни проблеми в комуникацията с отсрещния пол.
- Над 60% от жените предпочитат кариера пред семейство.

Та въпроса е, верни ли са тези данни? Това загубено поколение ли е или болно, или как бихте го нарекли?
Внушенията, че в България сега Gen Z идват и ще оправят нещата. Пълна простотия или бъдещето е това. Не говорим само за България.
Наистина ли хората са толкова самотни? Въобще съществува ли любовта или е скрита зад власт, пари, хубав външен вид и фалшиви приятели....

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 7 дни, 16 часа
hash: e1ae7bf93a
гласове:
1 2 3 4 5
  (346345 гласа)

1.   Ти сам си отговори на въпроса.

 
  ...
преди: 7 дни, 15 часа
hash: 63dcf5ec6b
гласове:
1 2 3 4 5
  (10 гласа)

2.   До голяма степен са болни, от телефоните!

 
  ...
преди: 7 дни, 15 часа
hash: 6237931d94
гласове:
1 2 3 4 5
  (8 гласа)

3.   Милениялите също са самотни.

 
  ... горе^
преди: 7 дни, 12 часа
hash: cedde734d8
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

4.   Това са данни за Америка.

 
  ...
преди: 7 дни, 12 часа
hash: 5cff8a373f
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

5.   Мъжете ся сямотни. Не са генетично красиви и нямат достатъчно пари, а и МЛАДИТЕ жени са в пъти по-малко чисто като бройка. Как да не са самотни? Повечето мъже в исторически план не са имали деца - просто не са били "достатъчни". Сега се завръщаме към естествения ход на нещата, където само най-силните генетично, физически и финансово мъже ще имат деца, а обикновените мъже ще са слуги.

 
  ...


...
преди: 7 дни, 12 часа
hash: dba52c73c2
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

6.   1/3 от gen Z са затлъстели. Това вероятно обяснява проблема със секса.

 
  ... горе^
преди: 7 дни, 11 часа
hash: 3cb8f0b30f
гласове:
1 2 3 4 5
  (8 гласа)

7.   Защо копираме само глупостите от САЩ? Това с разделяне на поколенията по някакви години, неясно как и защо е най-голямата простотия.

 
  ...
преди: 7 дни, 11 часа
hash: dd982d49d9
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

8.   Gen Z са самотни с член в ръката... Сами си отговорете дали не е от сайтовете за възрастни на телефоните, за които те са залепени 24/7 и си набиват змея по 7 пъти на ден - според допитване-анкета.

 
  ...
преди: 7 дни, 9 часа
hash: 3d2d13f337
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

9.   Никога не съм виждал жена, която да предпочита кариера пред семейство. Не знам какви са тия статистики

 
  ... горе^
преди: 7 дни, 7 часа
hash: 4e4387f205
гласове:
1 2 3 4 5
  (6 гласа)

10.   Самотни и разглезени, млади хора без никакви умения, ама никакви. За най-малкото нещо гледа тъпо и реве, но действие няма. Никакви инстинкти ако щеш и защо, защото имат от всичко, по много и наготово. Но идва по-лошо, децата между 1 и 4 клас, смятай възрастта не могат да се хранят сами, да отидат до тоалетната и това не е мит. 4 годишни деца още с памперс, влез в някое заведение голямо дете го хранят, 4-5 годишни деца с неествени маниери, ходят още бебешки, така се държат, с биберони. Някога на тази възраст са участвали в работата на дома със задължения отговарящи на уменията им. Днес сакън да не стане да си вземе играчката, обличат ги, обуват ги, всякоъжелание се задоволява, налагат се и светът се върти около детето. Гардероб катоэта кралска особа абе обреди му, една тениска и къси гащи и да се цапа, играе навън, падне то е дезинфектанти, лепенка с картинка, драма, соколи. Някога нямаше кой да те слуша, ставаш и продължаваш, така ке расте, но и така се развиват умения.

 
  ...

...
преди: 7 дни, 1 час
hash: ebd918a74c
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

11.   На мен ми се струва, че не е вярно. Аз имам 2 деца gen Z, Дъщеря ми е омъжена, а сина ми вероятно е правил секс с повече жени от мен (genX), ако съдя по броя на момичетата, с които съм го виждал.

:)

 
  ...
преди: 6 дни, 15 часа
hash: ae791ed967
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

12.   Жените от Gen Z се счупват от секс и масово имат по 3 деца от трима различни мъже, особено тия от 97-98 набор, те са най-големите к*рви и разпоретини. Мъжете Gen Z са масово девствени, гейове или от зор се хващат с жени от Gen X и дори бумърки, само и само да имат къде да олабят жилата. Това е положението, пълна деградация на човечеството.

 
  ... горе^
преди: 6 дни, 14 часа
hash: b4b0592f0c
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

13.   11. Щото е хубавец. Я питай някой по-по-грозен младеж...

 
  ...
преди: 6 дни, 8 часа
hash: ccc15b4518
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

14.   Ами като се държат момчетата Gen Z като ощипани принцеси повечето как да не са самотни, за какво и е на нормална жена да се хваща с такъв? Определено предпочитам кариера пред семейство, повечето двойки в днешно време рано или късно се развеждат, а децата страдат, какъв е смисълът от това, само излишни нерви и разходи...

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net