 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Някой мил мъж или жена може ли да даде обяснение
преди: 14 дни, 18 мин., прочетена 731 пъти
Здравейте,
Не знам какво да правя, защото вече от месеци, почти година, има един човек от моето населено място, който постоянно се намира около мен, гледа ме, говори за мен на приятелите си, но никога не прави реална крачка към мен. Истината е, че той ме е гледал толкова много пъти и се е появявал около мен толкова често, че започнах да развивам чувства към него.
Но той никога не е казал нищо, никога не е поел инициатива за контакт. Аз бях тази, която се опита да започне разговор с него, но когато го направя, той реагира странно и изглежда объркан или изненадан, сякаш му е неудобно.
Аз му показвам, че го харесвам – усмихвам му се често и се опитвам да видя къде е, за да го забележа отново. Но всеки път, когато започна да давам сигнали, той се отдръпва.
Иначе се взря в мен веднъж когато говорих с познат човек.
Харесвам го много, движим се в едни и същи места и живеем близо един до друг. Но вече съм изтощена. Усмихвам му се от месеци, опитвам се да говоря с него, той понякога отговаря, но е много тих и затворен. Щях да съм му вярна и не искам за нищо да го притискам, но май прекалих.
Чувствам, че вече не мога да продължавам така и ще се откажа, защото се чувствам глупаво. Опитвам се да пия от празна чаша.
Ако наистина не ме иска, ще спра да натискам.
Някой мил мъж или мила жена може ли да ми даде идея за това поведение?
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 13 дни, 16 часа hash: 0a318f49a7 |
|
1. Има нещо извратено в написаното. Първо не знам защо са ти мили хора за да кажат нещо, често милите хора са съпричастни, не честни.
Второ не виждам от какво си се уморила, като реално си се усмихвала само, за пръв път чувам някой така хронично да се е изморил от това.
Трето пича може да е срамежлив, твърде вероятно да е това.
Четвърто някак усещам че сега и клон да те закачи там долу, ще се разтечеш като заврял чайник.
Виж сега, сюжета се е заформил и е грешно твърдението поне според мен, че ебането трябва да се отлага. Очевидно ти си напрегната, той е срамежлив, ско хванете да се оправите, може би ще се отпуснете.
|
| преди: 13 дни, 16 часа hash: 3fa530168a |
|
2. Сама си се вкарала в някакъв филм. Ти де факто не го познаваш - не знаеш нищо за манталитета му, интересите му и пр. Това, че някой бил тих и затворен може да значи, че е нерешителен и страхлив, да не кажа смотан, от тези, които на вързано куче хляб на могат да дадат. Смятам, че достатъчно си направила за комуникацията с него, дала си му сигнали и аванси повече отколкото трябва. Насила хубост не става и няма смисъл да си губиш времето повече.
|
| преди: 13 дни, 10 часа hash: db58f0b803 |
|
4. За твоето ще дам- глупаво е да се слагаш. Не го мисли този, гледай си живота, търси си нормален и адекватен мъж. Този няма интерес.
|
| преди: 13 дни, 8 часа hash: 08e47b9424 |
|
5. Това, което ми идва на ум е да опиташ да събереш сведения за него. Щом казваш, че говори на приятелите си за теб, значи познаваш някой от тях. Поведението, което описваш е странно и не ми се вярва да има развитие. Може би просто привличаш внимание с предизвикателен външен вид.
|
| преди: 13 дни, 5 часа hash: 8d05ac8cfb |
|
7. Срам го е, ако го намираш за ок му предложи ти
|
...
| преди: 13 дни, 5 часа hash: e40790ec9f |
|
8. Ами или просто не те харесва или е тотално мекотело. Кое от двете е, няма кой знае какво значение. А може би са и двете...
Ти какво обяснение търсиш? Такова да ти допадне? В случая не виждам как да стане.
|
| преди: 13 дни, 2 часа hash: 6bacf79b7e |
|
9. Изтощена, защото някой я гледа, две приказки не може да върже като му каже, че го харесва? ! и вече развила чувства? ! Да не сте някъде в пустинята, че не можеш да си намериш някой друг за чувства? Какво очакваш от неадекватен човек? Защото хабиш време и "чувства" за безнадежден случай?
|
| преди: 13 дни, 2 часа hash: b8c99959bc |
|
10. На уважителните хора много благодаря! Той сяда около мен близо до мен, но аз дръпнах назад.
Да, малко е задръстено. Насила не става. Ако иска да говори с мен, знае къде да ме намери.
Който иска да ми се ядосва.
А
|
| преди: 12 дни, 22 часа hash: d2bc6a3f0d |
|
11. Казваш му, харесвам те, искаш ли да излезем на разходка или на по кафе, за да поговорим и да се опознаем?
Ако не иска, ще спреш да си фантазираш, ако се съгласи, може да излезе нещо, успех
|
| преди: 12 дни, 22 часа hash: c2e183a5b7 |
|
12. Миличка просто бъди по директна. Може да не се чувства достатъчен за теб, дори и да не се познавате. Няма какво да губиш ако опиташ, успех!
|
...
| преди: 12 дни, 21 часа hash: 09249fe66d |
|
13. Предполагам, че и други те харесват - и най-вероятно активно те свалят - и той знае за това. Или негов приятел също е влюбен в теб. Това е и причината да не прави първата крачка.
Питай общите ви познати да ви свържат. Например - да ви поканят заедно на купон, кафе, просто разходка. После го помоли да те изпрати до вас. И така докато се престраши.
И не флиртувай с други пред него, особено пък - с негови приятели.
|
| преди: 12 дни, 24 мин. hash: 8c4f097319 |
|
14. Благодаря много, но се изморих от смесени сигнали. Просто ме стресира това. Усмихнах се, седнах до него, говорих.. Но взе вече отчаяно да става. Не искам на никого да досаждам. Ще уважа решението.
Нищо лошо. Всеки има избор ❤
А
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|