Споделена история от Любов и изневяра |
Той се сгоди
преди: 4 часа, 36 мин., прочетена 89 пъти
Имах връзка 5г. И се разделихме с бившия ми приятел!
След 3 месеца срещнах едно момче... Всичко вървеше прекрасно. И след 5 месеца заедно се разделихме.
След 20 дни от раздялата ни, си качваше снимки с ново момиче. На следващия месец той ѝ предложи брак...
Искам да знам, това поведение нормално ли е, толкова скоро да ѝ предложи? И с каква цел според Вас го е направил?
|