 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Раздялата
преди: 10 години, 2 месеца, прочетена 1610 пъти
Ами момиче съм... току що приключих дълга връзка с първата ми любов. Имали сме страхотни моменти много се обичахме, но после започна да ми посяга, обижда и т. н., накрая като ме излъга и разбрах, че се е видял с едно момиче, чашата ми преля не можех да прощавам всичко... та странното е че от както скъсахме излиза с нея още на следващия ден започна, това ме нарани най-много щото той все ми повтаряше че аз ще съм тази, която още на другия ден ще си намери нов. Та рева ми че като излизал с нея искал това да съм аз... не било същото, но пък и не прави нищо да си ме върне... трябвало пак да се виждаме и аз усетих че ме има за сигурна тоест хем с онази ама хем като ми звънне и айде и му написах да си гледа момичето и да не ме търси повече и той нищо не написа обратно но това беше скоро и дори отново да ме потърси
аз вече няма да съм там. Според мен е с това момиче за да се разсейва и силно вярвам, че ще съжалява.. НО това, което е по-важно, че съм горда от себе си колко спокойно и зряло го понасям, а съм на 17 не съм тръгнала с първия срещнат от отчаяние, не се напивам, а ходя на театър, кино, тренирам, срещам се с много хора.. като ми се до реве говоря с мама и ми олеква, а той нека се прави на много силен и че уж ме е забравил и да ходи по дискотеките с тази, щом мога да преодолея дори първата си любов, значи мога и всяка следваща... Та не се страхувайте да напуснете човека до вас. който не ви заслужава само за да не останете сами. Все пак по-добре ужасен край, от колкото ужас без край нали така? :)))
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 10 години, 2 месеца hash: cbe2454825 |
|
1. Дa слaдурче, точно тaкa! Чaк aз се почувствaх гордa с теб:-).
Прaвилно си постъпилa, знaеш, че зa нaпред би стaвaло сaмо по- зле. Сигурнa съм, че ще срещнеш и рaзпознaеш прaвилният, просто си тaкaвa, сигурнa в себе си, нямaш нуждa от друг дa те допълвa, кaкто прaвят много.
В същност ти пишa, сaмо зa дa те поздрaвя! Не мисля, че имa нуждa дa ти пожелaвaм успех, зaщото съм сигурнa, че вече го имaш, a нaтaтък и повече, но все пaк- късмет ти желaя!
|
преди: 10 години, 2 месеца hash: cdbf2fefc5 |
|
2. евалата, момиче, само така! поздрав от момиче, с близо 10 години по-голямо теб, на което й е трудно да приложи това на практика, но такъв несломим патос върши добра работа и помага! :)
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|