|
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Здраве |
Полезно VS Вредно - Черен Дроб
преди: 8 години, 10 месеца, прочетена 1304 пъти
Здравейте. Ще бъда благодарна, ако някой компетентен ми напише полезните и вредни храни при заболявания на черния дроб. И евентуално някое и друго примерно меню. Моля само за искрени и сериозни коментари, защото все пак се отнася за здравословно състояние. Благодаря предварително :)
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 8 години, 10 месеца hash: adce727cc4 |
|
1. Плтърси в инет диетите, по-принцип нищо мазно, пържено, желтъците на яйцата. Палмово масло, тежки мазнини, свинско месо и агнешко и тп - забранено. И трябва да се пие минерална вода, сутрин нагладно да кажем. Но не всякаква а само за твоето заболяване - това ще ти го каже гастроентеролога.
|
преди: 8 години, 10 месеца hash: a149baf6dd |
|
2. За черен дроб яж телешки дроб или пилешки дробчета, освен това веществото силимарин което се съдържа в маслото от бял трън има много голям оздравителен ефект върху черния дроб.
Какво е станало с теб? Стероиди, алкохол, наркотици или нещо друго?
|
преди: 8 години, 10 месеца hash: 1a29c29f38 |
|
3. http://healthy.afya-pharmacy.bg/?page_id=670
|
преди: 8 години, 10 месеца hash: 90857ce00a |
|
4. Нищо пържено! Никакви патладжани! Никакъв алкохол! Месо само пилешко и телешко. Риба може всякаква, стига да не е тлъста. И все пак, за какво заболяване става въпрос?
Аз съм жена с чернодробно заболяване. Влизала съм в списък за трансплантация, но "чакайки" се стабилизирах, взимайки участие в терапия на експериментално ниво. Сега съм добре, но внимавам. Ако искаш, сподели повече, за да ти бъда по-полезна.
|
преди: 8 години, 10 месеца hash: 562ccc7675 |
|
5. Зелето е полезно. Алкохолът - вреден.
|
...
преди: 8 години, 10 месеца hash: 7a69b95645 |
|
6. Авторката: Благодаря за отговорите. Номер 2, причината е алкохол.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|