Газове - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (127890)
 Любов и изневяра (31444)
 Секс и интимност (14966)
 Тинейджърски (22208)
 Семейство (7011)
 Здраве (10019)
 Спорт и красота (4842)
 На работното място (3613)
 Образование (7605)
 В чужбина (1770)
 Наркотици и алкохол (1150)
 Измислени истории (807)
 Проза, литература (1863)
 Други (20434)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Здраве

Газове
преди: 8 години, 5 месеца, прочетена 1193 пъти
Здравейте,
от около 2-3 месеца имам постоянни газове с лека миризма. Храня се доста здравословно от много време вече и изключвам факта да е от храната, освен плодовете и зеленчуците, защото консумирам доста, но съм пробвала и без тях и пак имам. Храня се бързо обаче, което четох, че би било причина. Все още не съм пила никакви лекарства нито консултация с лекар. Всякакви съвети са добре дошли.
Благодаря! :)

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 8 години, 5 месеца
hash: 4fa4db5769
гласове:
1 2 3 4 5
  (258716 гласа)

2.   С лека миризма значи, че газовете са от гниене на хранителни отпадъци, а не от ферментацията им. От плодовете се получава ферментация, но газовете не миришат, те всъщност са СО2. Пий повече Н2О, регулирай си ходенето по голяма нужда и избягвай застоя на отпадъците в организма си. Пробвай с ленено семе, то е метла за червата.

 
  ...
преди: 8 години, 5 месеца
hash: a9626ecba7
гласове:
1 2 3 4 5
  (229372 гласа)

3.   Пия по много вода, а ходенето до тоалетна да не кажа голяма дума винаги след ядене, ама почти всеки път... около 2-3 пъти на ден. Ще пробвам, благодаря

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net