Проблем със сърцето или... какво може да бъде - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132640)
 Любов и изневяра (32468)
 Секс и интимност (15397)
 Тинейджърски (22376)
 Семейство (7423)
 Здраве (10260)
 Спорт и красота (4922)
 На работното място (4063)
 Образование (7826)
 В чужбина (1836)
 Наркотици и алкохол (1181)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1950)
 Други (21965)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Здраве

Проблем със сърцето или... какво може да бъде
преди: 1 месец, 6 часа, прочетена 301 пъти
Моля за съвети.
Преди седмица ми се появи тъпа болка в лявата подмишница, която може и от сърцето да тръгва. Болката е като кариес като боли нерв, обаче ме притеснява да не е сърдечна. Няма стягане, но кучето ми е 6г и получи преди 3 седмици клапна болест на сърцето и му давам всеки ден ветмедин.

Болката ми се мести понякога, ако не боли там, боли в гръдната кост. И даже малко и в дясно вчера, което ме успокои да че може да не е сърцето, а нещо неврологично - не съм запозната но съм чела за вагусния нерв, но не мога да кажа какво е.

Бях на личен лекар, с нормално кръвно съм, предположи се че е от червата, тъй като имам газове и се усилва тогава. Към 40г вече съм и затова не е изключено всичко да бъде. Всеки ден изкачвам стълби до 6ти етаж и ходя по 5км, но не отслабвам 75кг. Не е малко за 159 ръст... Имам спкя, тъй като бях на лекар също за да се изключват болести и пия берберин от днес. Но Болката към сърцето си седи по цял ден някой път, някой път спира.

Предишни болести:
Възможно ли е да е от гръбн. стълб, защото ми е подуто отзад на гърба при сутиена нивото гръбнака, а преди години имах киста на опашната кост, която сцепиха и се затвори с времето. И също съм пила добавки за гръбн. стълб с колаген, мсм преди. Преди години имах т12-л1 проблем и радикулит и ме болеше от това нод тазовата кост.. Също имах преди години бактерия протеус, за която съм пила антибиотик.

Въпроси: Какво пиете за сърцето и ви е помогнало?
От какво може да боли така толкова дни, само 2 дни в седмицата ми спря и то не последователни.
Лошото е че се будя вечер някой път и имах замаяност. Но кръвното мерих и беше нормално.
Да не да е запушване на артерии от мазна храна? Не съм по месото, но картофи си пържа.. а казват че е много вредно.

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 1 месец, 1 час
hash: 938ea8b975
гласове:
1 2 3 4 5
  (346345 гласа)

1.   Защо не взе направление за кардиолог, а разчиташ личния лекар да намери проблема въоръжен единствено с апарат за кръвно?

 
  ...
преди: 29 дни, 18 часа
hash: 93c339ad23
гласове:
1 2 3 4 5
  (289916 гласа)

2.   Авторке не изглежда като сърдечна болка, при сърцето болката е в гърдите, и където е самото сърце, или отзад на гърба, зад сърцето.

Все пак - иди на кардиолог да те преслуша, да ти направи кардиограма, и евентуално ехо кардиография - ако има такава апаратура.

Ако е неврологично - възможно е много трудно да се установи причината, или да не може да се установи - сложни неща са там.

 
  ...
преди: 29 дни, 18 часа
hash: 2958b857cd
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

3.   Интеркостална невралгия, някой усложнен радикулит, или евентуслно гастрит. Със сигурност не е от сърцето. Сърцето боли много рядко и когато боли то доста бързо става спешно състояние. По-притеснително е какво е подутото на гърба и от колко време е така. Няма да е лошо личния ви лекар да го види.

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net