Шизофреничка съм - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132718)
 Любов и изневяра (32489)
 Секс и интимност (15408)
 Тинейджърски (22381)
 Семейство (7428)
 Здраве (10265)
 Спорт и красота (4922)
 На работното място (4071)
 Образование (7827)
 В чужбина (1836)
 Наркотици и алкохол (1181)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1950)
 Други (21987)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Здраве

Шизофреничка съм
преди: 17 години, 3 месеца, прочетена 6532 пъти
Здравейте,аз съм на 18години.Моята история е такава-аз сама си провалих и съсипах живота и здравето.Скоро ми откриха шизофрения и не знам какво да правя. Писна ми от всичко вече. Направо понякога се чуда защо живея. Изобщо това заболяване ме измъчва много и не мога да издържам. Пия лекарства,но ефекта е малък.Вече загубих всичко,което имах.Преди бях усмихнато и нормално момиче,а сега полудях. Живота ми е ужасен,просто вече не ми остана нищо.

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 17 години, 3 месеца
hash: a2660cd90a
гласове:
1 2 3 4 5
  (346345 гласа)

1.   Не се възприемай така. Шизофрениците са по-умни, доказано е. Има лекарства, които ще ти помогнат. Човек преминава през изпитания и ги преодолява. Успех.

 
  ...
преди: 17 години, 3 месеца
hash: dfccaf8e08
гласове:
1 2 3 4 5
  (289916 гласа)

2.   Кажи им на тези, дето са ти "открили" шизофренията, да си заврат дипломите, нали знаеш къде.
Не пий хапчета, от тях има вреда, но не и полза. Трябва да вземеш решение за себе си, че ще се оправиш, и трябва да го искаш. Не тръгвай по пътя на хапчетата и докторите, от опит ти го казвам: мой близък човек от семейството беше с това заболяване. Ако искаш, пиши малко по-подробно за проблема - в какво се изразява, какво чувстваш, и тогава евентуално ще мога да те посъветвам по-конкретно.

 
  ...
преди: 17 години, 3 месеца
hash: 298d8b6cc6
гласове:
1 2 3 4 5
  (244475 гласа)

3.   Привет, на мен преди 4 години ми откриха същото заболяване и знам как се чустваш. Ще се присъединя към #2, аз също смятам, че тази диагноза я пердашат наляво и на дясно без въобще да се замислят или да направят някакв по задълбочен анализ. На всичкото отгоре никой дори не се опитва да ти помогне ... само те тъпчат с всякакви хапчета от които ти става по зле ... аз смених поне 6 вида и всичките бяха боклук. Сама прецени дали да не ги метнеш в кенефа ...

Мога искренно да ти съчуствам, знам че при всеки е различно, но в периода след поставянето на диагнозата аз две години незнаех на кой свя съм. Целия филм "Красив ум" го изгледах на живо, много беше зле работата. Също като теб и аз изгубих всички социални контакти ... работата си (сам си напуснах като видях накъде отиват нещата), просто летях в една дупка дето не беше ясно къде свършва. Преди кризата бях много усмихнат, общителен и доволен от живота човек. След като филмите започнаха да ми въртят в главата, направо ме е страх да си спомня в какво се бях превърнал ... и знам, че като ги гледаш отвътре, нещата са даже още по-зле.

Мога да те посъветвам да се успокоиш и да изчакаш да мине най-лошото, след това нещата по-лека, лека ще си влезнат в релси и дори няма да си спомняш за тоя период. Най-важното, не му се давай на това нещо. Трябва да се бориш с това състояние!

Напиши нещо повече за това което се случва с теб. Или ако искаш драсни ми маил на idj82@abv.bg

 
  ... горе^
преди: 17 години, 3 месеца
hash: 904a6ef92e
гласове:
1 2 3 4 5
  (229202 гласа)

4.   Мисля, че мога да помогна ако е по-лека форма. ivailo_3355@abv.bg

 
  ...
преди: 16 години, 5 месеца
hash: e31a492574
гласове:
1 2 3 4 5
  (208025 гласа)

5.   Имам приятелка която стои под душа пет часа.Моля кажете ми,дали не се касае за шизофрения???Кажете ми много ви моля ако някой може да ми помогне???....

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net