 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Семейство |
Мислех си, че не е сериозно, но не се оказа така
преди: 6 години, 10 месеца, прочетена 1549 пъти
Здравейте,
От много време се подготвям за кръстопътя пред който се намирам в момента. Преди време си мислех, че избора не е толкова сложен и ще си дойде ей така, но.... , разбира се, оказа се много трудно.
Може би от три години искам да променя своето местоживеене и след дълго мислене, премисляне, изчисления, се спрях на Пловдив и София. Сигурна съм, че това са градовете за мен, но трябва да избера един от тях. Статистиките определено ми помагат, но хора, които живеят там и съветите, които ще ми дадат, все ми се струва, че ще ми бъдат в пъти по-полезни. Аз съм семейна, имам и детенце, затова искам и спокойствие, от друга страна, транспортът, въздухът, дори хората са важни за нас и прочие. Няма да протакам и да отнемам повече от времето ви, вярвам, че сте разбрали питането ми и ще бъдете така любезни да ми отговорите. А аз с огромно удоволствие ще изчета коментарите ви и ще направите избора ми много по-лесен. Пожелавам ви хубав и усмихнат ден!
Благодаря!
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 6 години, 9 месеца hash: f07caf6671 |
|
1. Хм, за мен много по-важна е средата от хора, която формира човек около себе си, отколкото декора, на който се развива действието на живота му.
От друга страна навсякъде има всякакви хора. Т. е. ти трябва да успееш да си подбереш правилните.
Ако гледаш декора, в София въздухът е по-чист, защото постоянно духат ветрове от Витоша. Водата също. Лятото е по-хладно, което не е маловажно при глобалното затопляне през последните години. А зимата все още пада сняг и дори се задържа понякога, та да могат децата да се порадват на шейнички и на снежни човеци.
В Пловдив пък е по-уютно и по-антично някак си. И хората (имам предвид непознатите) не са толкова отчуждени все още.
Иначе с една бърза кола - всичко в България ти е на 2-3 часа! :)
|
преди: 6 години, 9 месеца hash: c371587c72 |
|
2. Избери Пловдив!
Аз живея в София и за съжаление, колкото и да си обичам града, той е изключително мръсен, шумен, пренаселен и скъп.
А и Пловдив е по-близо до морето ;)
|
преди: 6 години, 9 месеца hash: ce9876595e |
|
3. Добре де, искаш да отидеш в София или Пловдив, но твърдиш, че за теб транспортът и въздухът са важни? ! Искаш да отидеш в градовете с най мръсен въздух, но твърдиш, че за теб това е важно? ! Това, което е най важно е в каква сфера работиш или работите, за да ти кажат колегите фирми, условия, реализация и тн. Казваш малко дете, имаш ли представа колко е трудно да ти вземат детето в ясла/градина в Пловдив и особено София.
|
преди: 6 години, 9 месеца hash: a576c2575c |
|
4. В днешно време изборът ви би трябвало да се води не от името на града, а от това каква професия имате и двамата и дали града който изберете ще може да продавате труда си на добра цена, така е в цяла Европа, хората се местят според шанса да намерят добро работно място.
|
преди: 6 години, 9 месеца hash: 3dd016da59 |
|
5. Ако искаш спокойствие и чист въздух големите градове изобщо не са опция, особено пък София, освен ако не живееш в някой от баровските квартали.
|
...
преди: 6 години, 9 месеца hash: d34b278afd |
|
6. Пловдив с две ръце, няма да сбъркаш!
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|