Жена ми настройва детето срещу мен! - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132731)
 Любов и изневяра (32492)
 Секс и интимност (15408)
 Тинейджърски (22381)
 Семейство (7429)
 Здраве (10268)
 Спорт и красота (4924)
 На работното място (4073)
 Образование (7829)
 В чужбина (1836)
 Наркотици и алкохол (1182)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1950)
 Други (21986)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Семейство

Жена ми настройва детето срещу мен!
преди: 5 години, 6 месеца, прочетена 1544 пъти
Не мога да повярвам, че съм съжителствал с такъв социопат, който умее да лъже и да те гледа в очите, а накрая да го съжаляваш.
Миналата година се разведохме официално с бившата ми жена след 10 години брак. Имаме момченце на 8 годинки. Хванах я на калъп - романтична вечеря с любовника си, във въпросния ден щях да съм нощна, но се размених с един колега и се върнах да я изненадам. То в хола беше сложена трапеза, пуснато гръцко и тия се прегръщаха. Простотия голям. Аз исках да ги убия, но се сдържах - стана само скандал, че целият блок чу и ги изгоних. После не се съгласих да я прибера, защото съм такъв човек - имам достойнство, обичах я, грижех се за нея, обожавам детето, но не мога да живея в лъжа.
Не съм останал с най-добрите чувства, но не съм тръгнал да злорадствам срещу майката на детето ми. Отказах да я приема обратно, а като причина за развода пред всички посочих непреодолими различия. От нейна страна обаче бях изкаран изрод и половина. Успя да накара всички да съжаляват нея докато в очите още ми се мазнеше. За детето се разбрахме за общи родителски права - седмица при мен, седмица при нея. Направо я заплаших, че ще започне война, ако намеси детето и ме отдели от него. Дотук добре. Напоследък усещам как детето бива настройвано срещу мен и му се говорят глупости. Че тате е лош и иска да убие мама. Че тате е "мерзавец", това му е било казано и той попита каква е думата. Ясно, че вещицата се опитва да го насъска и да провокира мен, но аз съм много балансиран, че да избухна на тия жалки обиди. Обаче не искам да успее, детето доста я обича, много е привързано и към мен. Аз не искам да го карам да избира, а тя точно това прави. Бях готов да останем в една къща без отношения заради него, но тя тогава каза - "След като ти слагаш край, аз не мога повече съпруг ли да имам, по-добре отделно да живеем". Почнах на цялото неуважение да се дразня вече. Също така детето е научило изрази като "педерас". То е смешно, но е жалко и долно. Тя разправя лъжи, мога да й го върна, но нашите отношения нямат общо с детето. Да се обърна ли към съда, да имам ли сериозен разговор с нея?

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 5 години, 6 месеца
hash: ac2945d88e
гласове:
1 2 3 4 5
  (346345 гласа)

1.   Вземи си детето!

 
  ...
преди: 5 години, 6 месеца
hash: ac2945d88e
гласове:
1 2 3 4 5
  (289916 гласа)

2.   Обърни се към съда веднага!

 
  ...
преди: 5 години, 6 месеца
hash: b8bc42a718
гласове:
1 2 3 4 5
  (244475 гласа)

3.   Забелязвам, че мъжете винаги се опитват да се изкарат невинни и жертви. Авторе, за да те нарече жена ти мерзавец, значи има причина. Не е било без нищо, и сигурно много й е писнало. Не вярвам, че жена, ако е щастлива в брака, ще търси любовник. Потърси вина и в себе си.

 
  ... горе^
преди: 5 години, 6 месеца
hash: 5088b86224
гласове:
1 2 3 4 5
  (229202 гласа)

4.   Успокой се малко, детето е достатъчно голямо за да може да се говори с него. Може да му се обясни, че понякога мама е ядосана и говори неща които не са верни.
Плюс това живеем в България и колкото и да не ти се вярва, всяко 8г дете лесно научава неприятни думи, то има достъп до интернет, ходи на училище, където и децата на неговата възраст ползват мерзавец и педерас без да ги осъзнават.
Детето ти е объркано, до вчера е имало родители с за пред него нормални отношения, а сега майка му мисли колко е лош баща му, а баща му я мисли за вещица и я заплашва. Когато споменв за баща си пред майка си или за майка си пред баща си вижда омразата в погледите им. Авторе ако на теб на 8г ти се случи да виждаш омразата в очите на родителите ти, на 8г за детето родителите са всичко целият му свят и изведнъж те се мразят.

 
  ...
преди: 5 години, 6 месеца
hash: 2670f8ac62
гласове:
1 2 3 4 5
  (208025 гласа)

5.   За да се обърнеш към съда първо трябва психолог да ти даде заключение за детето.
Попитай адвокат при какъв точно психолог да го заведеш, даже да ти препоръча такъв който и друг път е правил заключения за съда.
Чак тогава можеш да заведеш ново дело срещу нея за отнемане на родителски права, с право на свиждания с придружител и задължителен курс при психолог за нея- да се научи как да комуникира с детето.
Определено жена ти освен крайно злобна има и признаци на социология, никой нормален човек не причинява нещо подобно на детето си- да му трови съзнанието за собствена изгода, в случая емоционална (душевна чикия).
Не оставяй нещата така, но не отговаряй със същото пред детето. Действай по най- бързия начин и без тя да се усети.

 
  ...


...
преди: 5 години, 6 месеца
hash: 40c2ceb178
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

6.   Обърни се и поискай пълни права. Чак ти се чудя защо не си я издал тази курва още в началото! Иначе добре те разбирам и съм сигурна, ме точно това прави. Свекърва ми е същата - в лицето е най-мазната, сама издва да се умишлква, а зад гърба ти настройва всички срещу теб.

 
  ... горе^
преди: 5 години, 6 месеца
hash: f2d30ac048
гласове:
1 2 3 4 5
  (100228 гласа)

7.   Авторе, защо и пазите имиджа на тази изневеряваща бивша? Кажете на роднини и приятели как сте я хванали да ви изневерява, кажете на съда също, намерете любовника и го помолете да свидетелства и детето ще ви го присъдят на вас!

 
  ...
преди: 5 години, 6 месеца
hash: 721625e125
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

9.   Плати на двама мангала да и запушат устата.

 
  ...
преди: 5 години, 6 месеца
hash: 6ba071534f
гласове:
1 2 3 4 5
  (85399 гласа)

10.   Бори се за детето си кажи истината в съда, че средата в която майката го отглежда не е здравословна, което е самата истина иначе нямаше да се научи на мръсни думи на такава крехка възраст! Бори се докато не го е отдалечила още повече от теб! Мой бивш колега сега страда, че не е виждал сина си от години. Той хваща си бившата си жена как малтретира детето в негово отсъствие биейки го с пръчка и на секундата подава молба за развод. Онази и роднините и обаче имат връзки и успява да спечели делото и не само го печели ами и отдалечава детето от баща му. Човекът до днешен страда, че не може да бъде до детето си и не го е виждал от поне 2 - 3 г. ( вече 15 годишно) макар и да има още един син на 7 месеца от втората си жена.

 
  ... горе^
преди: 5 години, 6 месеца
hash: 8ed1510f1f
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

11.   Не си и дал втори шанс. Може да е било просто залитане от нейна страна. Трябваше да и простиш и да опитате отново заедно. Не си прав, ама изобщо

 
  ...

...
преди: 5 години, 6 месеца
hash: 3a65b41f56
гласове:
1 2 3 4 5
  (70348 гласа)

12.   Вземи си детето, как може тая жена да говори такива неща - и това ми било майка . Бори се за детето .

 
  ...
преди: 5 години, 6 месеца
hash: 7ce650ffef
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

14.   За да се научат жените, как трябва да се отнасят към децата си, трябва със закон, да огтлеждат децата само докато дойде време за училище и после само бащите трябва да ги възпитават, само така ще станат хора! Жената е само биоинкубатор, себе си не може да възпита, а камо ли децата. Затова обществото се скапа, защото жената си навири носа и се мисли равна на мъжа, да ама не, всяко второ семейство се разпада и децата остават невъзпитани. Какво може да се очаква от такива деца. Ясен пример с автора, свестен мъж-баща, майката курва, какво дете може да възпита такава жена?

 
  ... горе^
преди: 5 години, 3 месеца
hash: 157b984c73
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

15.   Обърни се към съда.

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net