![](https://spodeli.net/img/cleardot.gif) |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена ![](https://spodeli.net/img/BAr.permanent-thumb.jpg)
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Семейство |
Чувствам се ужасно сама!!!!
преди: 3 години, 19 дни, прочетена 1481 пъти
Здравейте,надявам се,че историята ми ще бъде публикувана,защото наистина имам нужда от това да излея цялата мъка,болка и горчилка някъде.На 30 години съм,живея със родителите си все още,нямам нито работа,нито приятели,по цял ден седя вкъщи и те се карат с мен,непрекъснато ме обиждат,че съм била каква ли не,непрекъснато върху мен има психически тормоз,който според мен е по лош и от физическия.Да,знам,ще ми кажете,е на 30 години си излез намери си работа,приятели,намирам си работа,но не успявам да се застоя,все ме лъжат с пари,или колегите ми се държат гадно,приятелки няма как да си намеря,нито ходя някъде,няма как да стане,според мен още в ученические ми години се получи някакъв проблем с мен,затворих се и така си и остана.Понякога се разхождам сама и гледам колко са щастливи хората,двойки,или групички приятели,деца си играят,а аз сама,нямам нито мотивация за живот,нито нищо.Лошото е ,че вече не е просто тъга,или нещо такова,вече е засегната психиката ми,получавам нервни кризи,наранявам се,дори днес си забих нож в ръката,родителите ми отново нищо,плача по цял ден,никой не идва да ми каже поне една добра дума,поне едно''спокойно всичко ще се нареди'',излизам за малко сама да се разходя,те абсолютно не ме забелязват,дори не ям вече от храната им,в стаята си имам два кроасана,ядох ги три дни,не искам да съм в тежест.Знам,аз също имам вина за живота си,но повярвайте ми много ми е трудно,много,постоянно плача,нямам търпение вечер да си легна,за да заспя,но и това става трудно.Ако има и някой друг,който е в подобно положение,нека сподели,може да сме си пък полезни,като няма на кой друг да споделим,поне тук в сайта.
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 2 години, 11 месеца hash: a8f400fc3b |
|
1. Не мисля, че ще ти е трудно да си намериш работа, ако живееш в голям град.
А приятели - по-скоро - не, хората имат доста време за приятели, но само когато са по-млади.
Мъже има колкото си искаш, които дори биха те издържали без да работиш.
От теб си зависи да си намериш някого - дали наживо, дали онлайн, не би трябвало да е трудно за жена, ама изобщо при положение, че жените са по-малко от мъжете в твоята възраст.
|
преди: 2 години, 11 месеца hash: 61d5c0932f |
|
2. Момиче, животът е пред теб! На 30 години тепърва навлизаш в реалния живот. Поведението на родителите ти не е нормално, затова си в това психическо състояние. Има начин да промениш нещата, но трябва да си мотиворана, че ще вървиш само напред в посока промяна. На първо време търси работа, за да събереш някой лев. Дай си време. Покрай работата ще се запознаеш с нови хора. Направи усилие да намериш начин да живееш на квартира. Може да е по-мизерно, но ще си по-спокойна с всеки изминал ден. Един ден и любовта ще дойда. Бъди отворена за това. Нищо ти няма. Просто семейството ти не се държи с теб нормално и те уверявам, че може да стигнеш до страшна депресия, ако останеш още няколко години у вас. Бъди уверена, съвсем нормална си, тези чувства ги изпитва всеки човек, който живее в отровна среда. Не позволяяай да се съсипеш. Успех!
|
преди: 2 години, 11 месеца hash: 92f1174a27 |
|
3. Няма да се отчайваш! И аз съм в същата ситуация, но в по-ранен стадий. Може да пробваш някое приложение за запознанства, там да комуникираш. Много от мъжете там търсят плющене само, но има и самотници двто търсят емоционална подкрепа на първо място.
М, 24
|
преди: 2 години, 11 месеца hash: 8bf4c8d473 |
|
4. Намери начин и се изнеси.Така ще докажеш на себе си,че можеш.
Нашите ми се сърдеха като се изнесох,даже не говориха с мен,защото ми казваха,че на 20-21 е рано да се изнеса.
Сега се замислям,че ако бях ги послушала,сега на 30 още щях да съм при тях :(
Та минах през големи обвинения,че бързам и много сърдене.
|
преди: 1 година, 7 месеца hash: 6878b34e1a |
|
6. Да, разбирам те. Преди и аз имах проблем с на намирането на работа.
Съжалявам, че те тормозят. Недей да си забиваш нож моля те.
Недей да гласуваш с тези кроасани.
Тя няма проблем с намирането на работа а със задържането. Все я лъжат или шефовете са гадни.
|
...
преди: 1 година, 7 месеца hash: 76a71ccb62 |
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|