Малолетна с дете - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132698)
 Любов и изневяра (32481)
 Секс и интимност (15404)
 Тинейджърски (22379)
 Семейство (7428)
 Здраве (10262)
 Спорт и красота (4922)
 На работното място (4069)
 Образование (7827)
 В чужбина (1836)
 Наркотици и алкохол (1181)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1950)
 Други (21980)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Семейство

Малолетна с дете
преди: 11 години, 1 месец, прочетена 3538 пъти
Бях на 14 години като правих секс за първи път не взехме предпазни мерки и забременях. Учих в друг град и родителите ми не забелязаха-докато не стана време да родя и от родилното не им звъннаха. Те бяха много против да остане бебето при мен защото бях малка все още учих. Сега съм на 21години и съм виждала детето си само веднъж при раждането. Как да си намеря детето??

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 11 години, 1 месец
hash: e5a7885f87
гласове:
1 2 3 4 5
  (346345 гласа)

1.   Никак не може да го намериш. Ти си го дала за осиновяване и то не знае за теб. Малко е още. Когато порастне може да ре търси, но ти не. Правилно са оставили родителите ти детето на някое любящо семейство. Ти щеше да съсипеш не само своя, но и неговия живот. И все пак не е било редно да те насилват да си даваш детето. Родителите ти са виновни не само за това, а и че не са те образовали и най- важното - нямала си връзка на доверие с тях, за да им кажеш навреме. Идваш от жестоко семейство. Сега е важно да живееш жовота си и да се дистанцираш от родители, но за детето забрави - няма начин да ти дадат информация къде е, а и само ще го травмираш появявайки се.
Приеми, че си голяча жена. Ти НЕ СИ малолетна, а с дете пък съвсем не си. Това дете си има майка И баща, а ти си била просто родилница - нито повече,нито по-малко. Правила си секс, изродила си плода и толкоз. Това дете не е твое!

 
  ...
преди: 11 години, 1 месец
hash: 4782019a5b
гласове:
1 2 3 4 5
  (289916 гласа)

2.   До номер 1. Как не е нейно детето, като го е родила? А

 
  ...
преди: 11 години, 1 месец
hash: 7ff7671bd2
гласове:
1 2 3 4 5
  (244475 гласа)

3.   Да, в основата на проблема са родителите ти и може би и техните родители. Съветвам те първо да стъпиш здраво на краката -- да завършиш образование, да започнеш кариера и т. н. Един ден ще се срещнеш с детето си. Ще стане постепенно докато го намериш

 
  ... горе^
преди: 11 години, 1 месец
hash: 7c3d1824d1
гласове:
1 2 3 4 5
  (229202 гласа)

4.   На 14 години си правила секс и си забременяла? Това е много безотговорно. Радвам се, че родителите ти са били твърдо против детето да остане при теб. Ти щеше да съсипеш живота си.

 
  ...
преди: 11 години, 1 месец
hash: 58cafdd548
гласове:
1 2 3 4 5
  (208025 гласа)

5.   Така става като се ебеш без да знаеш!!! Не си търси детето, остави го на хора, които ще имат възможностите да го отгледат. Ти НИЩО не можеш да му подсигуриш - нито дом, нито имаш необходимите финанси за отглеждане.

 
  ...


...
преди: 11 години, 1 месец
hash: e4029efbc2
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

6.   Съжалявам за това, което ти се е случило. Мисли винаги, че на детето ти му е добре. Има си дом, майка и баща, които са го искали и му дават повече, отколкото ти си можела да му дадеш. Направила си най-доброто за него. Това означава, че си добра майка. Какво ще стане като го намериш? Какво искаш? Най-добре е да си вземеш своя живот в ръце, за да има и за теб смисъл, че си го дала. И ползвай презервативи.

 
  ... горе^
преди: 11 години, 1 месец
hash: 4782019a5b
гласове:
1 2 3 4 5
  (100228 гласа)

7.   Като гледам коментарите, мисля че хората е познават. От къде знаете че няма възможност?

 
  ...
преди: 11 години, 1 месец
hash: f2cafc7f72
гласове:
1 2 3 4 5
  (6 гласа)

8.   Шансът да го намериш е много минимален. Все пак сигурно помниш болницата в която си го родила, а и датата. Така, че можеш да идеш там и да видиш дали нямат някаква информация. Изобщо колкото повече подробности помниш, толкова по-добре. Обаче помисли и за другата страна. Детето ти сигурно си има семейство, много вероятно е да не знае, че е осиновено. Как ще реагира, ако се появи някоя непозната и му заяви "аз съм майка ти! " Така, че не знам дали е толкова добре да го търсиш. По-добре се опитай да разбереш дали е добре, дали си има семейство, което го обича и ако това е така, би трябвало да ти е достатъчно. Била си толкова малка, не си могла да го отгледаш, така че не се самоизмъчвай, а се радвай, че то си има семейство, което го обича. Ако някой има вина това са твоите родители, но пък от друга страна сигурно е огромен шок 14-годишната ти дъщеря да роди... и хората едва ли са знаели точно как да реагират и какво да правят и са взели най-правилното, според тях решение.
Така, че да, потърси си детето, но бъди дискретна и не предизвиквай проблеми. Най-доброто, което можеш да направиш е просто да се увериш, че е добре и има семейство. Не настоявай за срещи, защото както казах не знаеш каква е ситуацията и може да е огромен шок за детето. А ти не искаш това, нали?

 
  ...
преди: 11 години, 1 месец
hash: 8391389635
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

9.   Подкрепям №1 Разбира се че детето не е твое! Детето не е ничия собственост! Днес след 7 години ти нямаш никакви права над детето което си родила. Права над едно дете има онзи, който е изпълнявал задължения към дадено дете.

 
  ... горе^
преди: 11 години, 1 месец
hash: d3f97c6c92
гласове:
1 2 3 4 5
  (85399 гласа)

10.   Не е правилно да бъдеш съдена, ти тогава си била дете, а и всеки греши. Коментиращите нека да погледнат, че ти не питаш ДАЛИ да го търсиш, а питаш КАК!
Има фейсбук страница, където се публикуват данни и може там да ти кажат нещо повече, мисля че беше моето дете, изгубеното или нещо подобно.
Според мен животът си е твой и имаш право да го потърсиш, всек пак никои те може да бъде сигурен това дете сега къде е и дали е щастливо, ако е, просто ще изчакаш да порасне и тогава ще се представиш...

 
  ...

...
преди: 11 години, 1 месец
hash: b1d545446b
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

11.   Питай родителите ти в кой дом са го дали и ходи си го търси.

 
  ...
преди: 11 години, 1 месец
hash: 5ac7ee270e
гласове:
1 2 3 4 5
  (70348 гласа)

12.   Без отговорни са тези които са е докарали до това положение. Без отговорни са тези които, не са и дали нужното внимание, без отговорни са тези които, късно се сещат че трябва да влезат в ролята на РОДИТЕЛ!!!
Съвет към авторката: остави нещата кактл са, не се рови повече, така само ще се довършиш. Но в никакъв случей неказвам забрави. Давай на пред, може пък някой ден да ти се збъдне мечтата, за тази цел трябва да бъдеш стабилна. Желая ти УСПЕХ!
"ЛУДКАРКАТА 2"

 
  ... горе^
преди: 11 години, 1 месец
hash: bb09330147
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

13.   До 2 от 1 - Ами не е „нейно“ детето. Тя е една родилница, но не е майка. Дори в самия акт за раждане пише името на истинските родители (осиновителите). Може да се сърди на родителите си, но и на СЕБЕ СИ, защото щом е била зряла да прави секс без предпазни средства, то тя е била зряла и да взима решение. На 100% ТЯ е подписала отказването от детето. Можело е например да не подпише и да живее в дом Майка и дете, има у нас и къщи, в които такива момичета живеят - имала е избор.
Детето е на 7 г. То няма начин да търси във фейсбук родилницата си, защото най-вероятно не знае и никога няма да ознае, че е осиновено
Никой няма да ѝ помогне и по болници, институции, защото у нас има стар комунистически закон, който даа 5 години затвор за хората, които нарушават тайната на осиновяването.

 
  ...
преди: 11 години, 1 месец
hash: 11cb5d7e1a
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

14.   В кой век живееш? ! Има презервативи, хапчета и Ескапел, за Бога! И какво значи направила грешка, това да не е магазин да обърка доставките или рестото! Става въпрос за дете! Самата аз съм осиновена и Благодаря за това, но не мога да разбера хора като теб, камо ли да ви оправдавам.

 
  ...
преди: 11 години, 25 дни
hash: f225dbf74f
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

15.   Не съм подписвала нищо. Тя просто е дадена в приемно семейство и си носи мойте имена. Намерих я, но ми е трудно да отида там, да я погледна в очите.

 
  ... горе^

...
преди: 11 години, 25 дни
hash: b1f1c37160
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

16.   на 14 г. не би и могла да подпишеш. Сигурна ли си, че родителите ти не са го направили вместо теб и че тя не е осиновена?

 
  ...
преди: 11 години, 24 дни
hash: 405abd8175
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

17.   На 14 години е малолетна. В такъв случай решението се взема от родителите, не от нея! Виж ако беше на 16, това е друг въпрос.

Относно детето. Радвам се че си го намерила. Увери се че е добре, но не ѝ се обаждай. Ако го направиш рискуваш да постъпиш безотговорно за втори път в живота си, само че този път не можеш да се оправдаеш с възраст и неопитност! Възможно е да травмираш детето и да докараш много проблеми на въпросното семейство, което се е грижило за нея като за собствена дъщеря, а и няма кой знае какво де ѝ предложиш освен едно голо признание.

До номер 2: Детето не собственост, човешкият живот не принадлежи на никого! Родители за тези, които се грижат за отглеждането и възпитанието на детето обгръщайки го с любов!

 
  ...
преди: 11 години, 23 дни
hash: ffaf962272
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

19.   Щом е в приемно семейство, това е временна мярка - детето не е осиновено, а им е дадено за отглеждане, за което им се плаща. Иди си прибери детето - при теб ще е 100% по-добре. Приготви се обаче да си понесеш последствията - със сигурност ще ти е много трудно и този път няма да има връщане назад.

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net