Как да се впиша - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (128131)
 Любов и изневяра (31494)
 Секс и интимност (14993)
 Тинейджърски (22213)
 Семейство (7029)
 Здраве (10032)
 Спорт и красота (4844)
 На работното място (3631)
 Образование (7626)
 В чужбина (1770)
 Наркотици и алкохол (1150)
 Измислени истории (810)
 Проза, литература (1867)
 Други (20514)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Тинейджърски

Как да се впиша
преди: 9 години, 4 месеца, прочетена 1418 пъти
Здравейте! Аз съм Иван, на 17г. Имам един много добър приятел, който ме покани да изляза с него и компанията му. Пеоблемът е там, че не знам как да се впиша сред тях.. Какво ли ще си кажат те? ! "Тоя пък кой го покани? " и т. н., а аз искам да се сприяттеля с тях и да се мотаем заедно. Как да постъпя? Да отида ли изобщо и ако да какво да правя? Благодаря предварително!

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 9 години, 4 месеца
hash: ff23c710e7
гласове:
1 2 3 4 5
  (313149 гласа)

1.   Що за глупост? След като те е поканил, значи си желан. Просто бъди себе си, отпусни се и разговаряй на темите, на които говорят и другите. На 17 си, момче! Не можеш да се притесняваш от такива дребни неща! Голяма работа, ако не те харесат. 100% обаче съм сигурна, че ще те харесат, освен ако не се панираш и мълчиш като дърво отстрани.

 
  ...
преди: 9 години, 4 месеца
hash: a41ace64c5
гласове:
1 2 3 4 5
  (258716 гласа)

2.   Ами виж! За да влезеш в компанията трябва да се държиш като тях. Ако са някой хулигани, наркомани или алкохолици по-добре далече оттях!
Слушай такава музика, каквато и те, като излизате заедно се обличай като тях, разказвай смешки, измислял щуротии, които да правите! Трябва да се има в предвид, че няма да се впишеш веднага. Нужни са ти 2-3 месеца, за да ги опознаеш и да докажеш, че си достоен за техен приятел. Ако си ПИЧ може още след седмица да си част от компанията. От мен успех!

 
  ...
преди: 9 години, 4 месеца
hash: a41ace64c5
гласове:
1 2 3 4 5
  (229372 гласа)

3.   Ами виж! За да влезеш в компанията трябва да се държиш като тях. Ако са някой хулигани, наркомани или алкохолици по-добре далече оттях!
Слушай такава музика, каквато и те, като излизате заедно се обличай като тях, разказвай смешки, измислял щуротии, които да правите! Трябва да се има в предвид, че няма да се впишеш веднага. Нужни са ти 2-3 месеца, за да ги опознаеш и да докажеш, че си достоен за техен приятел. Ако си ПИЧ може още след седмица да си част от компанията. От мен успех!

 
  ... горе^
преди: 9 години, 4 месеца
hash: c52ffad794
гласове:
1 2 3 4 5
  (205505 гласа)

4.   Е, ти пък.. да няма да те изядат. Я по-спокойно! Първо, теб те кани твоят приятел, значи вече има 1 човек, с когото се познаваш и можеш да говориш в тази компания. Той няма да те остави сам с тях, а и сигурно е преценил, че ще си допаднете с другите. Не е казано, че трябва да говориш много от секундата, в която се видите, не се престаравай, за да не изглежда изкуствено, Постой малко, слушай ги тях за какво говорят, какви интереси имат, къде ходят и т. н., и чак тогава се включи по тема, по която и ти имаш какво да кажеш. Трябва да намериш баланса- нито да си твърде мълчалив и затворен, нито пък хипер приказлив и досаден. Не отивай с нагласата, че ще си някой натрапник, защото това ще се усети. Гледай да си спокоен, ухилен и това е. Все нещо общо ще имате помежду си, а после вече е лесно. Пък и да не си паснете.. не е болка за умиране. Ако не се впишеш, по-добре не насилвай нещата и не се дръж по някакъв начин, който е изкуствен за теб. Няма смисъл, значи те не са твоята компания.

 
  ...
преди: 9 години, 4 месеца
hash: d9b3a24083
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

5.   От автора: Благодаря на всички! Продължавайте да давате идеи за напред!

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net