 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Тинейджърски |
Избор за А1
преди: 8 години, 1 ден, прочетена 1344 пъти
Здравейте! Скоро време вземам книжка и почнах да гледам мотори за категория А1. Въпросът ми към вас е дали да се насоча към пистов/ендуро мотор, който да регистрирам или да си взема някой кросов и да се правя на нинджа из града, като се стремя да избягвам полицаи? Бюджетът в моята ситуация е от значение, като моторите, които гледам са на цени от 1600-2300лв максимум. Благодаря ви предварително за отговорите! :)
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 7 години, 11 месеца hash: b78a2e244d |
|
1. Бате, защо не си караш нормално, вместо да се правиш на нинджа и да трябва да бягаш от полицията?
|
преди: 7 години, 11 месеца hash: fbd95273a4 |
|
2. Аз лично бих избрала кросов 250кубика, НО не 2Т а 4Т! Не искам резачка. За кросак 250 и 450 са най! Лично аз харесвам 250 някоя ямаха или някое ктм-че. Виж в някой сайт. За кросови мотори.
|
преди: 7 години, 11 месеца hash: 1ca23cb7a4 |
|
3. Приятел, полицаите лесно се избягват, ама от Оная с косата още никой не се е спасил! Така, че ти хубаво ще си се правиш на нинджа, ама не се знае кога ще я срещнеш! За това какъвто и мотор да избереш карай си разумно и не си мисли, че си безсмъртен, защото не си.
|
преди: 7 години, 11 месеца hash: ca047f781f |
|
4. Ти сериозно ли?
Вземай кросарката и тръгвай по парковете да кантариш между майките с колички.
То като ще караш без регистрация е все едно каква категория имаш, направо скачай на някоя хилядарка, че са по бързи!
|
преди: 7 години, 11 месеца hash: c1a00765a1 |
|
5. Забравих да поясня за това нещо с бягането от полицаи - ендуротата и пистовите, които гледам са все над бюджета ми, а тези които се вписват в него, са просто стари и/или без документи и прехвърляне. Затова се насочих към кросовите, които са доста по-бюджетния вариант особено за тази категория.
-Автора
|
...
преди: 7 години, 11 месеца hash: df3870385f |
|
6. Ако искаш турър Yamaha sr 125, ако искаш кросов си вземи нещо японско, важното е на око да ти хареса. 2000лв. за 125 са си много пари по добе си вземи нещо за 1000лв и изчакай 18г. за нещо 250 кубика.
Пистов мотор 125 кубика не съществува, ако си вземеш такъв сам ще се лъжеш че караш пистарка.
|
преди: 7 години, 11 месеца hash: ca047f781f |
|
7. Нещо много яко си се объркал с цените. Кросовите са спортни и изискват страшно много средства за поддръжка! На пример маслото се сменя през 8 - 10 моточаса, което ще рече - по два пъти в месеца, ако караш за по 1 - 2 часа дневно. Износването на различните възли и агрегати също е много по интензивно защото кросовите мотори са направени да са максимално леки и мощни, без запас на ресурс.
Машините дето гледаш за по 1000 - 2000 лева са смазани от каране и не им е останал никакъв ресурс. Те за това са и на тая цена - защото не си струва вече да се възстановяват. То един ремонт на двигателя ти е едно 1500 - 2000 лева, ти искаш за тия пари цял мотор да намериш и то в годно за употреба състояние...
Иначе ако си толкова добра "нинджа" и много бягаш - полицаите сами ще те чакат пред вас за "автограф", големи фенове ще ти станат, и с право!
|
преди: 7 години, 11 месеца hash: 7dd20dbbd9 |
|
8. Купи си някой кросов без документи и се прави на нинджа. Като те хванат някой път и ти напишат 200 лв акт и ти взимат книжката за 6 месеца ще ти се иска да го хвърлиш в реката след това. Говоря от личен опит. Карах го само на село дето полиция идва 2 пъти в месеца.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|