 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Тинейджърски |
Безинтерес.
преди: 7 години, 4 месеца, прочетена 1340 пъти
Здравейте, група.
Преди време имаше подобна статия, но не мога да я намеря.
В последно време каквото и да става около мен нищо не ми е интересно. По цял ден стоя и рева. Вечер пак така, заспивам за 3-4 часа и после, когато се събудя или забивам в една точка, или почвам да рева. Преди много обичах да играя тенис/волейбол/футбол, обожавах фитнеса, обожавах това да научавам нови неща, особено неща свързани с компютърната техника, информатика и т. н, обожавах музиката, нямаше ден, в които да не слушам музика, но сега нищо от това не ми е интересно. Винаги съм обичала да ходя на училище и ходех с желание, но и това вече го няма. Спрях да влизам в часове, спрях да ходя. Цял ден стоя в нас, не излизам от стаята си и не мърдам. Имаше дни когато не се прибирах, спях по пейките, докато не дойде някой да ме изгони и после не забия другаде. Има дни, в които не ям, и дни, в които преяждам. Нямам приятели, имах пет човека, които мислих, че ще са до мен, но уви, сгрешила съм. Предадоха ме точно, когато ми бяха най-нужни. Има едно момче, което сигурно 4 години се върти около мен и каквото и да става той е там, без да го викам, без да искам помощ. Дори в момент като този той се опитва да ме разсейва, но не става. Опитах да правя секс. Не мога да се възбудя, не мога да свърша дори от мастурбация. Нищо не става. Стоя и забивам, до там. Самонаранявах се, пих и само тъпотии в последно време. Нито искам някой около мен, нито искам нещо.
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 7 години, 4 месеца hash: e55d5da59d |
|
1. Със сигурност си в тежка депресия !
|
преди: 7 години, 4 месеца hash: cf64a624c0 |
|
2. Познато. До болка ми е познато. Едно от най-тежките неща е, че те предават хора, които си вярвал, че ще бъдат до теб в труден момент. Преди три години започна всичко за мен, и търсих опора в човек, който наричах своя сестра 9 години. От миналата година нямаме нищо общо. Поне разбираш кой е излишен в живота ти.
Не правих абсолютно нищо цял ден, а се чувствах физически изтощена. Лягах си в 6-7, а ставах към 10-11ч. Да не говорим за излизане навън, аз от стаята едва излизах.
Kitty
|
преди: 7 години, 4 месеца hash: 0461333676 |
|
3. Я помисли добре какво точно ти се прави (но да не е нещо вредно, защото така само ще се набуташ повече) и се опитай да го осъществиш. Най - добре нещо, от което да печелиш пари. А ако не стане - веднага си намисли нещо друго. И така докато стане! Това с приятелите много хора сме го преживяли - споко, минава и след това разбираш, че просто не си заслужава да ги мислиш. Радвай се, че си се отърсила от токсични за теб взаимоотносения - колкото по - рано, толкова по - добре.
Прави си чай от мента и не се оставяй на никой да те мачка психически и изобщо да ти бута самочувствието по някакъв начин.
Не друсай и не се напивай, не защото не е готино, грозно и. т. н., а защото така ще си навредиш повече занапред - мисли в перспектива! И не се самонаранявай, а точно обратното - угаждай си - купувай си дрешки и др. готини неща, които те кефят, доколкото ти позволяват парите в момента.
Смятам, че добър стимул да излезеш от депресията ще ти бъде да ти кажа, че много хора ще са доволни от това, че си/се чувстваш по - зле от тях и това ще ги зарежда! Едни ще ти го показват явно, а други чрез уж добронамерена критика, но вътрешно ще цвърчат от облекчение на положението ти. Това ли искаш? Искаш ли да си човека, който ще им прави деня на такива... ;-)
ПП: гледай да завършиш средното все пак, макар и с 3ки. Съгласна съм, че е пълна пародия, но все пак живеем във време, в което все си трябва дипломата от него sometimes ;)
|
преди: 7 години, 4 месеца hash: ac6b8248c9 |
|
4. Депресия! Съжалявам, ама още от заглавието си личи! Дано да се оправиш!
Момиче.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|