Не разбирам ЗАЩО!!! - Spodeli.net


Нещата от живота...
 


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (127302)
 Любов и изневяра (31343)
 Секс и интимност (14914)
 Тинейджърски (22181)
 Семейство (6974)
 Здраве (9973)
 Спорт и красота (4835)
 На работното място (3571)
 Образование (7569)
 В чужбина (1762)
 Наркотици и алкохол (1144)
 Измислени истории (806)
 Проза, литература (1848)
 Други (20224)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Тинейджърски

Не разбирам ЗАЩО!!!
преди: 6 години, 5 месеца, прочетена 1239 пъти
Аз съм момиче в седми клас и не мога да разбера защо повечето от нашия клас не ме харесват и казват неверни неща за мен (Например :Казват че мириша, но действителност не е така. къпя се всеки ден, сменям си дрехите и правя другите хигиенни навици. )Аз не съм им направила нищо. дори не ги изказвам когато преписват и си играят на телефоните. С другите класове се разбирам идеално пощи всяко междучасие ходя при Б и Г клас и доста се забавлява ме. Повечето ми приятели казват, че съм забавен, позитивен и усмихнат човек. Никога не се подигравам или присмивам на някой. Аз не съм от онези хора които се крият и реват зад някой ъгъл и реват, но не обичам да се замесвам в спорове. Най-лошото е, че ме преместиха до едно от момичетата което ми не подиграва. Не знам какво да правя няма как да не им обръщам внимание понеже това става всеки час. Моля ви за помощ. да ме посъветвате какво да правя.

Предварително се извинявам, ако има правописни грешки и ви благодаря че прочетохте историята до края.

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 6 години, 5 месеца
hash: eab52da5b9
гласове:
1 2 3 4 5
  (313149 гласа)

1.   Ще ти кажа защо, минала съм през това, още дори понякога минавам, въпреки че съм на 20, момиче. Всичко идва от това, че още от твоите години хората като видят добродушен и кротък човек, истински човек, а не фалшификат и подражаващ на измислени "герои", първата реакция е да го отхвърлят. До голяма степен е от завист, защото останалите хора смятат, че ти ги засенчваш по някакъв начин, те усещат, че не могат да са също така добри и те чувстват като заплаха. Другото, което ги провокира е, ако виждат, че си по-свита и не се защитаваш. Така ставаш лесна мишена. Работи много върху самочувствието си през годините, ще ти е много от полза, така ще създадеш броня срещу такива хора, за да не те афектират думите им за в бъдеще. Важно е, че имаш хора, които те подкрепят и приемат, защото сам човек е само за в тоалетната, са казали хората.

 
  ...
преди: 6 години, 5 месеца
hash: 3b98646709
гласове:
1 2 3 4 5
  (258716 гласа)

2.   Веднага ще ти дам съвет. Премести се в друга паралелка. Говори с родителите ти и с класния ръководител, за да разбереш каква е процедурата. Много по-приятно ще ти е в училище, ако се разбираш с класа си. При теб е лесно, имаш проблем само с твоя клас, а не с другите.

 
  ...
преди: 6 години, 5 месеца
hash: 47dbf3a572
гласове:
1 2 3 4 5
  (229372 гласа)

3.   Здравей! Аз съм момиче на 16, след 2 дена дори на 17… От пети до седми клас бях като теб! Всички ме игнорираха и се държаха зле с мен без нищо да съм направила. Старах се да бъда максимално мила с всички и винаги помагах когато някой имаше нужда... Дори заради тази негативна енергия и злоба на децата която изпитваха към мен бях намразили хората. Не разбирах защо са толкова злобни и гадни с хората, които дори не познават добре (или изобщо)..
Сега съм 11 клас и в гимназията намерих страхотни приятели и попаднах в уникален клас! Най-добрите ми приятелки и една от компаниите с които излизам са от новото ми училище и всичко е супер!
Не ставай гадна и лицемерна само за да се впишеш! Личи ти, че си стойностен и добър човек! Не обръщай внимание на тези фалшификати около теб (остава ти малко до кандидатстването, а ако не искаш да кандидатстваш по-добре се премести в друго училище). Ти си повече от колкото предполагаш! Горе главата

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net