Изпадам в паника и изпитвам огромен страх ,когато съм сред хора. - Spodeli.net


Нещата от живота...
 


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (128141)
 Любов и изневяра (31498)
 Секс и интимност (14995)
 Тинейджърски (22213)
 Семейство (7029)
 Здраве (10032)
 Спорт и красота (4844)
 На работното място (3633)
 Образование (7626)
 В чужбина (1770)
 Наркотици и алкохол (1150)
 Измислени истории (811)
 Проза, литература (1867)
 Други (20515)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Тинейджърски

Изпадам в паника и изпитвам огромен страх ,когато съм сред хора.
преди: 5 години, 5 месеца, прочетена 702 пъти
Страх ме е. Страхувам се, когато има някой около мен, а да не говорим какво е, когато ме докоснат. Изпадам в страшна паника започвам да плача и не мога да си намеря място. Особенно, като ме докосне мъж. Не е нормално, знам. Просто когато ме доближат започвам цялата да треперя.. много е дискомфортно и дори ми става неудобно. Само 1 моя приятелка знае за този мой проблем. Вече не мога да излизам, като преди нито да се забавлявам. Спрях да споделям. Не само, че не искам, а и не мога. Опитвала съм, но сякъш си гълтам езика и до там. Лошото е че опитвам да оправя нещата, като излизам и се социализирам, но уви. По - зле става. :) Вече не знам какво да правя и усещам как този проблем ще ми попречи да изживея най - хубавите си години. Аз съм младо 18 годишно момиче, което очевидно има някаква развита фобия. Много искам да спре всичко това, но колкото и да се старая, както казах то по - зле става.
Понякога се чудя защо въобще съм се родила..

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

Коментари очaкващи одобрение: няма
...
Няма коментари. Ти можеш да бъдеш първия!

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net