  | 
					
						
  
	
		| 
			
			
			 
			
		 | 
	 
	
		|   | 
	 
	
		
			
				
			    | 
			      Полезно | 
			   
				| 
 Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена   
					 Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.  Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.  | 
			   
							  
		 | 
	 
				
		|   | 
	 
			
	
		| 
			
		
	 | 
 
 
					 | 
					
					  | 
					
	
		| 
		 | 
	 
	
		
						Споделена история от Тинейджърски  |   
			
			Отношения 			
				преди: 3 години, 3 дни, прочетена 905 пъти
			
			 
			Здравейте имам следният казус.  Бившата ми приятелка накара най-близките и да ме разкарат от социалните мрежи.  и прави интриги.  Нормално ли е това?  Вид омраза ли е това?  Защото се чувствам доста неудобно около тях,  защото са взели един вид нейната страна без основателна причина.  От друга страна те имат глава на раменете и могат да не се водят по акъла и,  нали?  
Ако можете да изкажете мнение по въпроса.
			 
		 | 
	 
	
		|   | 
	 
	
		| 
			
		 | 
	 
	
		|   | 
	 
	
		| 
			
		 | 
	 
	
		|   | 
	 
	
		| 
	
			
				
			
		 | 
	 
	|   |  
				
		
			
				
					Коментари | 
					 | 
				 
				
					   Вземи последните коментари по RSS  | 
				 
				
					|   | 
				 
				
					| 
						
					 | 
				 
			 
			
			
			
			 
						 
			
																				
					
																				 
						
							| преди: 3 години, 2 дни hash: 6abf5e6fc5  | 
							
														
							 | 
						 
					 
					
						
							1.   Щом ти е бивша приятелката,  добре е,  че е разкарала сама нейните близки от твоето виртуално,  лично пространство.  
За какво са ти нейните близки в твоят профил? !  Пък и какво те интересуват интригите и,  нейни си душевни терзания,  ти защо се впечатляваш толкова от нейните бури в главата и?  
Това е като "боклукът" сам да се измете,  събере и изхвърли без да се налага ти да си мръднеш пръста дори,  не е ли готино? !  
																								
							 | 
						 
					 
					 
					
				
													
					
																				
						
							| преди: 3 години, 2 дни hash: a3377178c1  | 
							
														
							 | 
						 
					 
					
						
							2.   И какво от това?  Щом са по- близки с нея,   отколкото с теб нормално е да я послушат.  Фбук не е най-важното нещо.  Там можеш да имаш стотици контакти.  а в реалността да си сам.  Каква полза от тях?  И от самия Фейсбук?  Аз нямам профил в соц мрежи и си живея и без тях.  
																								
							 | 
						 
					 
					 
					
				
													
					
																				
						
							| преди: 3 години, 1 ден hash: 8d70ec68c0  | 
							
														
							 | 
						 
					 
					
						
							3.   Ако моя близка приятелка ми каже да разкарам бивлето ми гадже от приятелите ми във фейса,  без да ми дава обяснения защо,  ше го направя.  
Ако ти си я зарязал или си й изневерил,  посягал си и,  това е логична нейна реакция.  Не е нужно да й напомняш за себе си,  защото обикновено приятелите на приятелите виждат постовете във фейсбук,  а тя не иска да те вижда и не иска да  
й напомняш за себе си.  
																								
							 | 
						 
					 
					 
					
				
														
			
		 | 
	 
			
		| 
			
		 | 
	 
		| Коментари очaкващи одобрение: няма  |  
	| ... |  
	
		| 
											
			
				
				
			
			
		 | 
	 
 
  | 
					
					 |