 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Тинейджърски |
Пак ми лази по нервите
преди: 26 дни, 21 часа, прочетена 448 пъти
Здравейте на всички. Аз съм момиче почти на 18. В съседния клас има един екземпляр, когото аз навремето много харесвах. Той обаче не споделяше симпатиите ми. Пада си по съвсем различен тип момичета. Отдавна съм се примирила и дори не мисля за него вече. Когато го видя по коридорите, го подминавам. Проблемът е там, че не спира да ме обижда, унижава и да се подиграва с мен. Дайте ми съвет какво да правя с този. В живота ми има друго момче, но не желая да го занимавам с тези простотии.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 26 дни, 15 часа hash: 8968b5b362 |
|
1. Този не е в ред, не мога да разбера поведението му? От нищото да те обижда? Ужас.
Ами според мен си е точно момента да споделиш на приятеля ти, без да го жалил. Мъжът трябва да защитава, в случая ти имаш ново момче до теб, тоест би трябвало да имаш подкрепа. Действай си и му сподели, не е хубаво да пазиш това негативно чувство вътре в теб и да търпиш.
|
| преди: 26 дни, 14 часа hash: 933b91ca1b |
|
2. Не се ли разбрахме вече, че трябва да говориш с него и да му кажеш сериозно и с равномерен глас, че това поведение трябва да престане и че иначе ще си принудена да се оплачеш на директора и не искаш такива глупости. Ти не завършваш ли щом си на 18?
|
| преди: 26 дни, 11 часа hash: 738fcdba93 |
|
3. Нищо не правиш, пълен игнор.
|
| преди: 26 дни, 9 часа hash: b81989ba31 |
|
5. Щом пишеш за него значи още те интересува, признай си....
Изчукай го, пусни му 1-2-ти и ще се успокойш ;)
|
| преди: 26 дни, 9 часа hash: 89cc10ce73 |
|
6. Дърпаш го на страни и му казваш, че ако не престане, ще дойде баща ти да се оплаче на директора.
|
...
| преди: 25 дни, 3 часа hash: 3b2fe5b31b |
|
7. Единственото, което искам, е този човек да стои възможно по-далеч от мен и да се отнася така, както аз към него- като напълно НЕПОЗНАТ, тъй като ние сме именно такива- двама НЕПОЗНАТИ! Нищо, свързано с него, НЕ ме засяга!
авторката
|
| преди: 10 дни, 42 мин. hash: e32e75463b |
|
8. На тази възраст малко по-рано, но може и на тази често, когато момчетата харесват някое момиче се заяждат с него. Звучи абсурдно, но е така.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|