Как да преодолея страха си? - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (127369)
 Любов и изневяра (31350)
 Секс и интимност (14920)
 Тинейджърски (22182)
 Семейство (6977)
 Здраве (9983)
 Спорт и красота (4836)
 На работното място (3577)
 Образование (7572)
 В чужбина (1762)
 Наркотици и алкохол (1144)
 Измислени истории (806)
 Проза, литература (1849)
 Други (20247)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Тинейджърски

Как да преодолея страха си?
преди: 13 години, 1 месец, прочетена 2417 пъти
Здравейте :)
Аз съм момиче на 15 години.
Моята история може да ви се стори малко откачена, но.... :)
От малка си прибавям някакви много откачени страхове и вече наистина си мисля че съм ненормална, но както и да е. Просто не мога да ги преодолея... Не се осмелявам... И губя много... Просто не живея нормално, като другите хора. Незнам вече, писна ми от моите тъпотии и вече не мога така! Ето пример:
Преди да отида да живея в голям град всички ме обиждаха и ме зачитаха за по-долна и по-тъпа от тях. Бях им прекалено задръзтена.... Имах фейсбук в който ме откачаха просто... слагаха ми всякакви тъпотии на стената и ми коментираха снимките например : кой ма е бил.... ко това, ко онова... Обиждаха ме просто... Една вечер се беше случило нещо лошо, отделно на мене ми беше толкова лошо и не ми издържаха нервите и си казах, че аз повече във "социалната мрежа" НЯМА да вляза, защото тогавашното ми мислене беше, че заради фб ми се случват лоши неща. Е, тогава аз се заклех във всички мои роднини и в себе си, че повече няма да влизам! От тогава хванах нещо като фобия от фейсбук... Вече 1 година и половина не съм влизала. Като е отворен, карам някой да го затвори. Обаче сега вече съм в друг град, където имам нови приятели и всичко е по добре... Обаче за разлика от преди, тук в този град имам чувството, че всичко се върти около фейсбук... А не искам да бъда изостанала... искам и аз да бъда като другите... И всички ми викат "много губиш, направи си или си влез... Вече дори започнах да го сънувам това, как си влизам.
Но НЕ мога. Не се осмелявам да го направя, защото съм слабохарактерна. Защото ме е страх. Мисля си, че ако вляза ще се случи нещо лошо и ме е бъз пак да не започне някой закачките с мен... Незнам някак си, заклех се че няма да вляза, много го искам но ме е страх... Много съм объркана. Какво ще ме посъветвате?
А това е само един от страховете ми :)
Знам, че историята ми е мноооогооо безмислена, а може и да има подобни, но се надявам да бъде публикувана, защото този проблем ме мъчи отдавна, а по принцип не знам с кой да поговоря за това.
Айде от мен успех на всички! :)

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 13 години, 1 месец
hash: f8758b8065
гласове:
1 2 3 4 5
  (313149 гласа)

1.   Покажи характер и индивидуалност и не влизай. Не се подавай на елементарен стаден натиск! Те губят от нживия живот, ботове

 
  ...
преди: 13 години, 1 месец
hash: 98ff388b44
гласове:
1 2 3 4 5
  (258716 гласа)

2.   Направи си нов профил, добави си хора, които харесваш и никога не биха са подиграли с теб. Не е нужно да добавяш старите познати само и само да имаш много "приятели" във фейсбук. Важното е да подбираш хората и да избягваш, хората които те подтискат и те карат да се чувстваш зле.

 
  ...
преди: 13 години, 1 месец
hash: 7094ffed27
гласове:
1 2 3 4 5
  (229372 гласа)

3.   Авторката: благодаря ви за съветите, но някак си проблема ми е, че ми се е втълпило в главата и просто ме е страх и аз не знам вече от какво това се кълнех че няма да вляза... абе знаете ли... аз съм много ненормален човек :)

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net