Чувствам се като мъж - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (127694)
 Любов и изневяра (31415)
 Секс и интимност (14939)
 Тинейджърски (22204)
 Семейство (6997)
 Здраве (10001)
 Спорт и красота (4842)
 На работното място (3600)
 Образование (7592)
 В чужбина (1769)
 Наркотици и алкохол (1149)
 Измислени истории (806)
 Проза, литература (1861)
 Други (20361)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Тинейджърски

Чувствам се като мъж
преди: 16 години, 3 месеца, прочетена 3499 пъти
Привет!
Искам да споделя болката си. Аз съм красиво момиче, на 19 години, със пъстри очи, светла, дълга коса, голям бюст и хубаво тяло. Приемам се за напълно нормално момиче, но повечето мои, ако не и всички, приятели са ми момчета. Веднъж един мой приятел ми беше споделил нещо от рода на "Ти си един от Нас", и това дълбоко ме засегна. Мислех дълго след това, защо не съм Една от тях, ами Един. Всички мои приятели момчета ме търсят само за пиене, карти, футбол и от време на време за някоя щуротия. Приятни са ми тези занимания с тях, но понякога наистина се чувствам засегната, когато ми споделят нещо от този сорт.

Иска ми се от време на време да се отнасят с мен като с дама, да ми наливат алкохол в чашата като на момиче, да ме търсят за секс и да гледат на красотата ми, а не на мен като техен приятеЛ. Как трябва да се държа с тях, за да осъзнаят, че все пак съм момиче с всичките си прелести? Помогнете ми!

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 16 години, 3 месеца
hash: bf63a44d93
гласове:
1 2 3 4 5
  (313149 гласа)

1.   Eми като сте на купон направи им един як стриптииз натискаи им се дръж се като ку`ка и спи с наи добрия ти приятел и тва е.

 
  ...
преди: 16 години, 3 месеца
hash: a9f8b90670
гласове:
1 2 3 4 5
  (258716 гласа)

2.   Ами може би ти си ги заблудила с нещо или не знам. Покажи женската си част и напрао се учудвам жена с твойта фигура да я приемат като приятел просто може би трябва да се радваш че не те приемат като кукла с която да се забавляват. Радвай се защото след като започнат да искат само секс от теб, а не коментар по футболния двубой, ще съжеляваш.

В коментара ми няма думи с който се мъча да ти налея акъл, да те опрекна или убидя. Просто ти давам съвет като на приятел.
М 17

 
  ...
преди: 16 години, 3 месеца
hash: 3c35554399
гласове:
1 2 3 4 5
  (229372 гласа)

3.   А може би трябва да разшириш кръга от момчета около себе си :) Запознай се нови пичове и ако наистина си толкова красива те ще те третират като дама и то не само заради евентуалния секс.

*Syndrome

 
  ... горе^
преди: 16 години, 3 месеца
hash: 71363a58fc
гласове:
1 2 3 4 5
  (205505 гласа)

4.   До №1 - Надявам се, това което каза да е било сарказъм.

До авторката: Или им го кажи в прав текст, или им го покажи (под това нямам предвид да легнеш с някого от тях). Аз лично бих казала всичко в очите, пък те каквото искат да си мислят. Нали са ти приятели? Ако е така ще те разберат... ще разберат, че е време за промяна. Покажи им, че си нежно създание, което не е предназначено само са футбол, карти и пиене.

Ако не искаш да им го кажеш, (с което можеш малко да ги засегнеш, но все пак ти имаш право), тогава направи друго: Облечи се малко по - така - някоя сладка рокличка или нещо подобно, направи си прическа, сложи си гланц. Промени походката... всъщност, тези неща правила ли си ги вече? Ако е така, то тогава просто им кажи, че ти не си едиН от тях, а си еднА от тях и им обясни каква е разликата между тези две понятия. Нека са наясно, че не всяко момиче намиращо се в мъжка компания, задължително трябва да е мъжкарана.
Хайде успех... пробвай някои неща и пиши какво е станало.
SFA

 
  ...
преди: 16 години, 3 месеца
hash: bcd0a9572a
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

5.   Моите най- добри приятели също са момчета. Но сред тях се чувствам хем защитена и ценена като момиче, хем мога да бъда себе си. Сигурна ли си, че не се държиш твърде мъжки?

 
  ...


...
преди: 16 години, 3 месеца
hash: ff1473ccee
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

6.   Ами ти си им приятелка, то и аз движа повече с момчета ако става въпрос. Е мисля, че трябва да се радваш, че не те гледат като парче месо, както правят някои момчета, без да се убиждат от мъжкия пол. те просто си те уважават такава каквато си и държат на теб като на истински приятел. А защо пък не приобщиш няколко твои познати и по - вярни приятелки към тази компания? Но ти ще си повече от другите момичета за тях

 
  ... горе^
преди: 16 години, 17 дни
hash: e57b61be7e
гласове:
1 2 3 4 5
  (100228 гласа)

7.   Aз пyк мисля че това да ти казват че си една от тях е хубаво защото те възприемат един вид като не момче ами.... точно не мога да го обесня но е по хубаво ами ако те мислеха за парче месо(от описанието разбрах че си така "надарена")

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net