 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Тинейджърски |
Връзка от разстояние..
преди: 10 години, 1 месец, прочетена 1699 пъти
Здравейте, аз съм момче на 17 години. Не искам да пиша романи, затова ще съкратя историята си максимално. Има едно момиче, с което се запознах преди 1 година. За тази 1 година я обикнах много, тя е от друг град на около 100км сме разделени, тя е идвала няколко пъти в града ми и аз съм ходил в нейния, но когато съм с нея съм в пълно блаженство. Обичам я, но километрите които ни разделят не са малко. След 5-6 месеца ще имам книжка и кола и ще ходя по-често при нея, но друга е тревогата. След като завърша имам планове да отида в Италия, при един мой приятел ще работя за година-две, тя ще следва в България. Ще отида в Италия, понеже искам да изкарам някой лев, за да се върна в България и да започна в университет, понеже няма да имам финансова подкрепа от страна на нашите и аз ще си изкарам сам пари. Но не искам да се разделям с нея, сега си липсваме супер много, камо ли когато аз отида в чужбина.
Предложете ми друга алтернатива? вече започвам да се двумя какво да направя.
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 10 години, 1 месец hash: 0687025949 |
|
1. Не ходи в Италия има студентски кредити, поинтересувай се :)
|
преди: 10 години, 1 месец hash: bfadd3cca1 |
|
2. Имай предвид, че в бг книжката ти е 800лв., университета - 250. Направи си сметката.
|
преди: 10 години, 1 месец hash: 5ef6fdc14f |
|
3. На тези години всичко изглежда много розово и много хубаво, първите трепети са вълнуващи. НО не си струва да правиш действия под стриктна схема за години напред, за да запазиш нещо от тинейджърските си години. Ще ти кажа и защо. Не съм много по - голяма от теб (на 23 съм) имах 4 годишна връзка в периода 14-18. Отначало всичко беше рози и цветя като при вас, но към 11-12 клас започнах да усещам, че интересите ми се променят, хобитата ми, възгледите ми за живота - нормално пораствам. И вече просто човекът до мен не отговаряше на моята визия за нещата. Естествено се разделихме. Много вероятно е да се случи и при теб, така че не го мисли толкова.
Жюли
|
преди: 10 години, 1 месец hash: 82a7565a89 |
|
4. В Италия ще си си доста далечко, вярно ще изкараш някой лев, но цената, която ще платиш е доста голяма.. Според мен започни някоя работа тук, а за месец, два отивай в чужбина, така няма да сте винаги разделени..
|
преди: 10 години, 1 месец hash: aea9c045c0 |
|
5. Ако наистина имате бъдеще, остани си тук. Няма по-добър съвет от този, да послушаш сърцето си. Това момиче подкрепя ли те и обича ли те също? Има по-важни неща от парите. Намери си работа в България, спестявай, харчи по-малко. А и как имаш пари за книжка, а за образование нямаш? Предполагам, че и други неща те задържат тук. Номер 3 дава хубав съвет. Аз съм на 15 и вече усещам как има хора с които си променяме интересите и възгледите, намирам повече общи неща с други и така. Номер 4 също дава добър съвет, но не виждам смисъл да харчиш пари за път до Италия, а да останеш там само 1-2 месеца. Поне половин година, ако тя те обича достатъчно, ще те чака.
|
...
преди: 10 години, 1 месец hash: 55111993ec |
|
6. Поддържам връзка от растояние вече година и половина. Той е в Германия. Уловката обаче е, че се познаваме от 8 години и имаме еднакви планове и голямо доверие :) ходя му на гости през два-три месеца.. после той и така... Съвета ми е да заминеш-ако тя държи на теб ще разбереш//ако не... пак ще разбереш :)
|
преди: 10 години, 1 месец hash: ae13f062fb |
|
7. От автора:
Досега не ми е изневерявала в периода от 1 година, въпреки че не се виждаме никак често. Още преди да се запозная с нея имах тези амбиции и мечти да успея в живота. Нямал съм съм толкова добър живот като тинейджър, така че се надявам поне като възрастен да съм изградил нещо. Прави сте, парите не са всичко, но искам да съм на благоприятна и доходоносна работа, а това ще стане след като изкарам добро образование.
|
преди: 10 години, 1 месец hash: b24f84e946 |
|
8. Наистина, интересувай се от студентски кредит. Аз преди питах и има гратисен период след завършването до 5 г. мисля.
Ако заминеш е твърде вероятно да свикнеш там и като видиш колко повече пари ще изкарваш, даже от един вишист в БГ, изобщо да не се и върнеш.
Питай я дали и тя иска да дойде с теб да поработи там и ако решите да се върнете двамата и да си учите паралелно един с друг.
Иначе, ако много се обичате, ще изкарате някак. Аз с моя мъж като се запознах, той беше в друга държава и така изкарахме 1 г., после се преместих при него и сега си имаме дете. Имате ли воля, всичко става, времето минава неусетно.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|