 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Тинейджърски |
Телефони
преди: 9 години, 11 месеца, прочетена 1797 пъти
Здравейте! Искам да попитам според вас кой телефон е по-добре да си взема. Колебая се между Samsung Galaxy Grand Neo Duos и Lenovo S90. Самсунг ми харесва повече на външен вид и ако не се лъжа за него има по-голям избор от кейсове, но пък Леново има доста по-добра предна камера (8МП, а Самсунг е със скромните 0, 3МП), менюто също е по-добро от това на Самсунг. И двата са с 5 инчови екрани и с Андроид 4. 4. 4 КитКат.
Не съм от хората които умеят да пазят телефони, трябва ми здрав телефон с издръжлива батерия. В момента съм със Samsung Galaxy S3 mini, имам много оплаквания от него - бавен е, батерията му не е издръжлива /за сега съм си купила 2 и пак се прецакват/, не мога да актуализирам софтуера, много от игрите в Гугъл Плей не тръгват, Фейсбук Месенджър прави номера, предната камера прави ужасни снимки, неясно как песните ми се трият сами, телефона редовно се изключва ей така за спорта - има батерия, не съм натиснала нищо и той се изключва, ако правя нещо на него около половин час започва да загрява и какво ли още не. Трябва ми телефон, който няма да ми прави такива номера.
Много се чудя кой телефон е по-добър, ще се радвам да споделите вашето мнение.
Моля редакторите да публикуват това! :)
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 9 години, 11 месеца hash: de2f966c22 |
|
1. Samsung Galaxy Note 4! Не забива има 3, 7 предна камера прави уникални снимки задната е 16 прави невероятно видео... батерията два дни без проблем си я имаш... зарежда за 30 мин 50 % абе перфе е.. аз си го взех точно като излезе беше 1600 сега е 1200 някъде.. :)
|
преди: 9 години, 11 месеца hash: cad48a04c1 |
|
2. Lenovo!!! Ако някога започнеш да съжеляваш за това че си взел него то ще е поне след 3-4 години
|
преди: 9 години, 11 месеца hash: 1de54329e6 |
|
4. Аз бих те посъветвал да си вземеш Windows телефон, като например новият 5 инчов Lumia 640 с двойна сим карта LTE. Има ги във всякакви варианти с единична или двойна сим, 3G или 4G. Тези, дето са с две карти и двете са LTE! Цените им са само различни - от 125 до 180 Евро. Има издържлива (много повече от Андроид или iPhone) сменяема батерия, каквато търсиш. Може да издържи от два до три дена с нормална работа и сърфиране, но без много, много навигация. Издържа 4,5 часа интензивни игри. Телефонът няма никакви проблеми с ъпдейтване, Скайп, Вайбер, Уотсап, WiFi телефониране и безплатни карти за целия свят, които на всичкото отгоре работят с офлайн навигация. Идва с безплатен Офис за първата година и 30 гигабайта (!!) пространство за съхранение на OneDrive, като 15 от тях са за снимки. Телефонът работи чудесно, повтарям, работи безупречно и няма никакви проблеми с мулти-таскинг. Качеството на работа съперничи с това на iPhone-те. Звукът му е добър. Телефонът е синхронизиран с PC-то и се администрира лесно през Интернет. Прави хубави 8-мегапикселни снимки на светло (на тъмно не са така добри) и има всички основни апликации. (Е, няма сто вида от сорта на "къде са ми гащичките" като на Андроид, но не знам на кого са му притрябвали такива) Има твърдо (Горила Глас 3) стъкло против издраскване, което не се опетнява много, зад което стои доста красив IPS екран за гледане на снимки и всичко останало. Има Блутут естествено, а ако знаеш какво са тези и те вълнуват има NFC и VPN!
Само картите за навигация струват 3 пъти колкото телефона, така че за това, което представлява, телефонът е супер евтин и скоро ще дойде с Windows 10, който пък е още по-добър и интуитивен за работа, и тотално интегриран с компютъра. Ако играеш много игри, обаче, е вероятно да ги няма за Windows. Също така, ако ти трябва гласов асистент, Кортана (подобна на Siri или Google Now) не разбира български.
Нещо, което е типично за Nokia, а сега Windows телефоните (едни и същи са) е, че не се нуждаят от кейсинг, защото обикновено са достатъчно здрави. Е, ако човек иска може да си сложи - няма лошо. Гърбовете им са от специален поликарбонат и абсорбират, естествено донякъде, енергията при падане от около метър, метър и нещо. Телефонът се разпада, но не се чупи. Слагаш батерията обратно и той тръгва. Това последното съм го демонстрирал с тази Лумия, за която говоря, за голямо изумление на хората наоколо. Доволен съм от този телефон след като съм пробвал разни. Лично мое мнение е, че iPhone6 предлага най-безупречната работа (но не за продължително време), която съществува в света на смартфоните, но тази 4 пъти по-евтина Лумия 640 не е много по-зле и работи доста по-продължително. Можеш да поръчаш този телефон от всеки Амазон. Това е.
|
преди: 9 години, 11 месеца hash: 2191d3ba6c |
|
5. Видяла си що за стока са Самсунг, пробвай Леново... Аз съм с Lenovo S860 и няма никакви оплаквания :)
|
преди: 9 години, 11 месеца hash: b73ddd156e |
|
6. Нали ти е пределно ясно, че самсунг в момента правят най-хубавата техника, а леново и на малкия им пръст не може да стъпи. Земай си един ноте 4 наистина, таблет телефон(2в1), екстра е.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|