Любов ли беше? - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (127421)
 Любов и изневяра (31360)
 Секс и интимност (14922)
 Тинейджърски (22185)
 Семейство (6982)
 Здраве (9984)
 Спорт и красота (4837)
 На работното място (3583)
 Образование (7573)
 В чужбина (1763)
 Наркотици и алкохол (1145)
 Измислени истории (806)
 Проза, литература (1854)
 Други (20269)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Тинейджърски

Любов ли беше?
преди: 10 години, 2 дни, прочетена 1448 пъти
Здравейте, пиша за да ви разкажа историята си. Момиче на 16 съм и се влюбих за първи път в човек, който може би не трябваше изобщо да допускам до себе си!!
Беше един прекрасен летен ден, тъй като аз не обичах да излизам, киснех по цял ден в различни сайтове за запознанства. Видях едно момче, хареса ми и му писах, както той ми харесваше така и аз на него. Започнахме да се опознаваме. Оказа се, че ми е съсед и живее на 1 блок разстояние от мен, дори не бях го виждала. Изминаха 3 дена от запознанството ни, а вече знаехме толкова много един за друг, пасвахме си идеално. Все не му оставаше време да излезем. Една вечер около 23:30-00:00 реши, че би ми отделил поне 20 минути (цигара време, както казваше той). Излязохме, влюбих се от пръв поглед в него (някой казват, че няма любов от пръв поглед, дори и аз мислех, че няма, но уви, случи се), започнахме да излизаме всеки ден, караше ме на места на който никога не бях ходила, показваше ме пред всеки, харесвах му такава, каквато бях. Минаха 2 месеца, по-щастлива никога не съм била, но започнаха ревностите, ревнуваше ме от всеки и от всичко. Тъй като той учеше в друг град, когато него го нямаше, аз не излизах от вкъщи, защото не исках да оплескам нещата между нас (казано на кратко, бях като в клетка). Харесваше ми да съм с него защото ме обсипваше с любов, знаеше как да докаже, че ме обича. Беше ми първия и исках да ми е последен. Времето летеше, а ние се карахме постоянно за някакви дребни неща. Един ден той просто прекали, ударих хикса на всичко, ревнуваше ме от най-добрия ми приятел (а неговата ревност, бе болестно състояние)искаше да го разкарам от живота си. Накара ме да избирам между него и най-добрия ми приятел. Е аз избрах най-добрия си приятел, защото мъже по път и над път, приятели почти не се намират. Беше ми първия, да, но щом ме караше да избирам, представете си колко ми е вярвал, нали знаете връзка без доверие, не е връзка. Минаха 4 месеца от както се разделихме, а той продължава да ме иска и да ме търси.
Посъветвайте ме, заслужава ли си според вас?

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 10 години, 2 дни
hash: a6f5395348
гласове:
1 2 3 4 5
  (313149 гласа)

1.   Ама той на колко години е?

 
  ...
преди: 10 години, 2 дни
hash: 635260dd50
гласове:
1 2 3 4 5
  (258716 гласа)

2.   На 25 години

 
  ...
преди: 10 години, 1 ден
hash: 911b577002
гласове:
1 2 3 4 5
  (229372 гласа)

3.   Върни се при него послушай ме аз съм на твоята възраст имам приятел 6 години по-голям от мен не се разбираме караме се постоянно но много сее обичаме и любовта надделява всичко друго избледнява, а до това, че той те ревнува така хо този начин да това наистина е болестно състояние но при нас е малко по-различно от различни градове сме, но пак и аз съм като теб седя си вкъщи защото се страхувам да не си отиде. Ако го обичаш върни се при него това е моят съвет в началото и аз се чувствах така но сега съм толкова влюбена да разбирам те но аз не мога без него страхувам се да не си тръгне

 
  ... горе^
преди: 10 години, 1 ден
hash: 911b577002
гласове:
1 2 3 4 5
  (205505 гласа)

4.   Върни се при него послушай ме аз съм на твоята възраст имам приятел 6 години по-голям от мен не се разбираме караме се постоянно но много сее обичаме и любовта надделява всичко друго избледнява, а до това, че той те ревнува така хо този начин да това наистина е болестно състояние но при нас е малко по-различно от различни градове сме, но пак и аз съм като теб седя си вкъщи защото се страхувам да не си отиде. Ако го обичаш върни се при него това е моят съвет в началото и аз се чувствах така но сега съм толкова влюбена да разбирам те но аз не мога без него страхувам се да не си тръгне

 
  ...
преди: 10 години, 1 ден
hash: 6e350e90fe
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

5.   Пфффф тия са напаст! Задушават с глупава ревност! Излез на вън с приятелки и съм сигурна, че поне двама ще ти се лепнат!

 
  ...


...
преди: 10 години, 1 ден
hash: 262629fa90
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

6.   Щом още те търси, може би да. Но не си лягай веднага с него. :)

 
  ... горе^
преди: 10 години, 11 часа
hash: dba724b2c1
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

8.   Ами правилно си избрала най-добрия си приятел. Този мъж 25 годишния ще те контролира много... Това нр са 6 години разлика номер 3. На него разбиранията са му различни. Ще те контролира повтарям! Правила си секс с него? Ами няма лошо, и аз бих си легнала с толкова голям... Щях впрочем, бях на път да го направя. Но той ми каза че щял да ме използва само за секс... Щял да се интересува нали как съм как си прекарвам, но само секс и нищо повече. И добре че попаднах на свестен мъж-той поне си каза направо без да ме лъже... И аз просто му казах че искам любов искам доверие и т. н. Разбрахме си се и не правихме нищо.

Виж сега по неговата логика ти не трябва да говориш с мъж... Така и ще се постарае да е. Няма да ти дава доти да контактуваш с мъже... Само ще ти пропилее годините. Ще се вкопчи в теб и няма да се отървеш. Той вече се е вкопчил щом не те оставя и само те търси. Моя съвет е пълен игнор! Ще тропа ще вика ще иска но след време ще млъкне. Ще спре. И ти ще се отървеш. Помисли, какво бъдеще би имала с него. Той сигурно иска като ти е бил първия да не те дава на никого(което е сладко... Но си има и граница)... Да кажрм че продължите да сте заедно... Виждаш ли ви след 5 години? Когато той е на 30 а ти в разцвета си на 21? Животът ти ще бъде пред теб а ти ще гледаш как да се съобразяваш с него. Ще те командва. Ще следи къде излизаш с кого и т. н... Ами ако идкаш на дискотека или пък на кафене да излезнеш...? Ами тогава да не се учудиш ако го видиш да наблюдава от някъде...
Ами ако хо излъжеш за нещо. Примерно запознала си се с момче почъи на твоята възраст и сте си хвърляли пигледи защото искаш нещо различно и ново. Ами ако той примерно знае и те пита да види дали щр излъжеш. Ако го излъжеш и му кипне... Бог знае дали няма нещо да му прещрака в главата и да те пребие... Едва ли ще му е трудно...

Помисли! Знам че горе много го развих така.. Ама мисли над нещата които е ВЪЗМОЖНО да се случат. Анализирай! Гледай в преден план! Мисли и разсъждавай! Послушай интуицията си.

Успех с това! :)

 
  ...
преди: 9 години, 11 месеца
hash: 635260dd50
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

9.   Номер ''8'' хареса ми как разви всички тези ситуации, прав/а си нито ще мога да излизам(както до сега), нито ще мога да живея както трябва. Добър вариант е да оставя всичко на страна и да забравя за него и това какво е било!

 
  ...
преди: 9 години, 11 месеца
hash: 47980afcf7
гласове:
1 2 3 4 5
  (85399 гласа)

10.   Авторке, правилен избор! Няма какво повече да кажем.

 
  ... горе^
преди: 9 години, 11 месеца
hash: 101d4d824a
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

11.   Ами да така е. :) Радвам се че го разбра! Радвам се също и че ти помогнах! :) :) :) Много съм удовлетворена, хаха. :D от номер 8. :)

 
  ...

...
преди: 9 години, 11 месеца
hash: 101d4d824a
гласове:
1 2 3 4 5
  (70348 гласа)

12.   От 8, пак... :D Аз също не излизам никъде. :/

 
  ...
преди: 9 години, 11 месеца
hash: 635260dd50
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

13.   Еднообразието убива човек! :D

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net