 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от На работното място |
Дилема
преди: 19 дни, 4 часа, прочетена 415 пъти
Здравейте, мъж съм над 30 год. Вече няколко години работя може да се каже мечтаната ми професия. Харесва ми работата, обаче с времето все по-зле става положението и на моменти се изнервям от обстановката. Миналата година имаше конкурс за армията и търсеха хора. Те са вече добре заплатени и всичко си знаеш там, но реших да остана на сегашното си място. Тази година пак има конкурс и пак се зачудих дали да не се пробвам. От друга страна ако нещо не ми хареса и допадне трудно ще се откача защото те връзват с договор. Мисля, че може да се прекрати, но се плащат неустойки. Тази професия е далеч от мен, защото и в казарма не съм ходил. От друга страна покривам някакви изисквания за конкретна длъжност и много се чудя. От друга страна много свиквам с хората напусна ще ми е кофти. От една страна чувствам, че трябва да направя промяна, от друга ме е страх. Благодаря.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 19 дни, 3 часа hash: f656674c58 |
|
1. Пич, в армията само се краде и се напредва единствено и само с гъзолизане. Парадоксално, но не е работа за мъж. Неслучайно се напълни с жени.
|
| преди: 19 дни, 2 часа hash: 3dd7b8e2d0 |
|
2. Фуражки (военни и полицаи) стават хора, които за нищо друго не стават. Сам си преценяй.
|
| преди: 19 дни, 2 часа hash: e248819048 |
|
3. Отивай. Ще ти плащат за нищоправене.
|
| преди: 18 дни, 23 часа hash: 3ebacbb2b1 |
|
5. Ако си сигурен, че желанието за промяна не е някой каприз- действай смело, не се страхувай. Може да поразучиш какво точно ще правиш на новата работа и да претеглиш плюсовете и минусите. Не става ясно кои те изнервя на настоящата работа, но то няма работа, дето всичко да 6 и всички да са мили и добри. Решението е твое. Успех!
|
| преди: 18 дни, 17 часа hash: fd9b16d787 |
|
6. Ти си мислиш, че в армията само се взимат едни пари. Ама ако утре стане война и ти кажат да убиваш наред, вкл. и цивилни, ок ли си с това? Или ако си на фронта и около теб летят куршуми, всеки от които може да те убие всеки момент, ок ли си? А ако те пленят и месеци наред те изтезават, ок ли си?
|
...
| преди: 18 дни, 7 часа hash: 44ec8dd72e |
|
7. Като гледам каква е международната обстановка, не препоръчвам на никого да влиза в армията сега.
|
| преди: 18 дни, 3 часа hash: 6a61843b42 |
|
8. От моите познати, тези които се записаха в армията все бяха най-слабите ученици. Все ги мързеше да учат и да работят. Такива ще са ти колегите там. Може да се окаже, че няма с кой две умни приказки да си кажеш.
|
| преди: 16 дни, 22 часа hash: 2a740a168e |
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|