Споделена история от На работното място |
Късмет ли нямам или аз съм проблемът
преди: 4 часа, 5 мин., прочетена 63 пъти
Здравейте,
Бях управител на заведение за бързо хранене известно време до преди 3 месеца почти, огато затвориха заведението и останах без работа (писах преди тук по въпроса).
Мислех, че ще си намеря работа бързо, но оттогава насам само удрям на камък. Кандидатствам на много места и различни позиции.
Викат ме на интервю и дотам. Никой не се обажда повече.
Затова започнах да се занимавам с отглеждане и продажба на цветя. Хоби ми е, учих и в тази сфера (агрономство, обаче не довърших).
Създадох асортимент, но конкуренцията е жестока. Принудих се да свалям цените до нива, които буквално ми покриват разходите само.
Опитвам се да правя нещо, не стоя... не чакам. И пак не ми се получава.
Започвам да се отчайвам вече. Почти нямам продажби.
Дайте ми някакви идеи или съвети... благодаря ви!
|