Споделена история от Секс и интимност

Нормaлен ли съм?
Здрaвеите момче сaм нa 18 години. Преди когaто мaстурбирaх преди дa свършa си вкaрвaх пръстa в aнусa сегa си купих aнaлен стимулaтор и си мисля че сaм гей. Не сaм прaвил секс с мъж до сегa блaгодaря предвaрително.

Коментари

2.   Ти си неосъзнат гей :)

3.   пхахаха, когато почнеш да се възбуждаш от гейско порно, тогава си гей

4.   А обичаш ли да си обличаш женско бельо, когато масторбираш ? Също така обичаш ли да си фантазираш как те оправят мъже, докато масторбираш ?

5.   Знаеш ли че стимулацията на простата става през ануса. Или през точката която е между ануса и слабините ти (чрез натиск или масаж). Това си е G-точка при мъжа. Не е задължително да си гей. Падаш ли си по момичета? Прави ли ти се секс с тях? Отговори си на тия въпроси и ще разбереш. Щом не си лягаш с мъже... ОК. Когато си сам си прави кефа :D :D :D ама внимавай да не прекалиш :P :D

6.   Здравей, мисля че номер 5 е много прав/права ! Аз съм момче на 20 год. и мам фантазии относно това как ме оправя мъж, но реално не го желая. Привличат ме момичета, харесва ми секса с тях, но когато масторбирам и си вкарам пръста или примерно флакон от дезодорант(някои по тънак) изпитвам голям кеф, много ми е яко и свършвам много бързо(това съгурно се дължи на н.т. от номер 5 "G-точка при мъжа".. не знам, но си мисля че не съм гей ;)

7.   Мисля че си в такъв период на формиране на сексуалното поведение. На твоите години и аз съм правил такива неща, но сега 15 години след - това е само спомен. Струва ми се и че си още девствен. Не трябва да се страхуваш от това което правиш. В момента просто изследваш сексуалността си.
Подобно на горните постове - ще те посъветвам да внимаваш само да не те сварят, защото е доста конфузно и обидно, а и околните няма да го толерират!

А това дали си гей)с времето сам ще осъзнаеш. Като започнеш сексуалния си живот с момичета, тогава мисля че ще ти се изясни

8.   На мен също ми харесва да си вкарвам разни предмети и анален вибратор. Явно имаме допълнителни ерогенни зони. До 40 си година съм бил само с жени, но след това открих че ми е хубаво да ме чукат мъже...

9.   Дали си гей зависи дали си падаш по мъже или не.
Много хетеросексуални обичат аналната стимулация но си падат само по жени.
В това няма нищо лошо стига да намериш подходяща партньорка.

10.   Ти стимулираш простатата си,това носи допълнително удоволствие.Няма нищо ненормално в това,не се притеснявай.

11.   ГЕЙ си......споко :-)

12.   брато бих те посъветвал да си наложиш волята и да спреш да правиш това. дори и да не си гей ще станеш. това е много жалко.... не мечтаеш ли един ден да имаш жена и деца? опитай се да отвличаш вниманието си от мастурбацията. почни да спортуваш. излизай повече на вънка и гледай все по малко време да прекарваш на компютара. първите седмици ще ти бъде трудно но след това ще свикнеш. НАЗАБРАЙ ЧЕ СИ МЪЖ ПОДЯВОЛИТЕ. религията ни не позволява подобни работи. всяко момче го е правело през пубертета но е много важно да се усетиш на време и да се спреш. и последен съвет НАМЕРИ СИ МОМИЧЕ НЕ СЕ СРАМУВАЙ. ако вечно се срамуваш и скътаваш ще останеш сам и преебан. след време може и наебан от мъж (шегичка). успех незабравяй че си мъж

13.   Ква религия намесихте сега ,бре... Човекът може и да е атеист! Да не би да мислите, че всеки човек в милата ни страна е християнин и то религиозен? За*би...
..
Сега относно ануса. Човек, ти стимулираш ерогенна зона. Тва е тялото ти. Няма как да не изпитва удоволствие. Има и мъже, чисто хетеро, които обичат страпон и да ги оправят жени с изкуствени пениси отзад. И не си падат по мъже и си имат хетеро връзки и никой не им се меси в сексуалния живот. Ся, задай си въпроса дали можеш да се влюбиш в мъж , да живееш с мъж, да го обичаш, цениш и т.н. Тва, че обичаш да си стимулираш ерогенните зони не те прави гей!!!