Споделена история от Секс и интимност

Секс с по-възрастна жена
Аз съм на 25, добре сложен, 1. 84, 75 кг. Хубаво момче съм, имал съм доста приятелки, сега също си имам. Винаги ми е било като фикс идея да бъда с по-голяма жена. Преди си имах приятелка, аз бях на 21, тя на 24. Но сега искам да има по-голяма разлика. Да речем да е на поне 30-35, дори 40. Идеята ми е ясно, чисто платонично усещане. Искам да видя толкова ли е хубав секса с такава жена и един виж да си начеша крастата. Не съм чекеджия или пубер, изповедта е съвсем реална. Ще се радвам да я публикуват. Ако има отзвук, бих влязал и в контакт с такива дами. Мерси :) Отворен съм и към дискусия и въпроси!

Коментари

3.   От Автора : Идеята ми е за физическо, а не платонично усещане ( не знам какво си мислех като го пишех ) Ако може някой модератор да го промени. Благодаря!

4.   Аз пък обичам млади мъже, на 44 г. съм - дай мейл и ще ти пиша. Да ти имам проблема :-)))

6.   Аз съм 21 годишно младо лъвче, да давам ли мейл госпожо?

7.   :) Странно, когато бях на 20-22, винаги се чудех какво толкова намират мъжете в по-възрастните жени. Сега, когато възрастта ми започва с 3, разбирам защо харесват по-зрели. :)
Късмет, авторе.

10.   Номер 4 съм - да, защо не! Всъщност годините са цифри, хората или са готини ли не са :-)

11.   Късмет и от мен на автора. Жалко, че не съм на 20, а на 38. Иначе и аз бих дал мейл на смелата госпожа

14.   То дали сексът ще е хубав с по-голяма жена зависи и от теб, и от нея, и от пасването помежду ви. Едната ѝ възраст няма да ти донесе очакваното удовлетворение. Не бъди с нереалистични представи.
А иначе съм против изневерите (макар и да съм го правила при двама от партньорите ми), но то това си е друга тема.

15.   Някой пак се е направил на морализатор и е изтрил първите 2 мнения. А в тях не е имало нищо лошо или нецензурно, повярвайте.

18.   14. - Разбира се, че е така. То да беше само от годините - лесно. Много е трудно понякога това с химията. Може да харесаш някой външно, но като те докосне, да ти се иска да избягаш...

19.   От Автора до 4.

Оставих вече мейл адрес, но за жалост коментара не бе публикуван, ако имаш друга идея, целия съм в слух..

Иначе знам, че секса зависи и от двамата, просто ми е фикс идея :)

20.   до 10. Много бих искал госпожо, но модернаторите ще ми изтрият поста. Това не е сайт за запознаства ;;))

21.   И аз съм като автора. На 23 съм, имам приятелка на моите години, но нещата не вървят много гладко. Ако се случи така, че се разделим, ще търся връзка с по-голяма жена от мен. Това винаги ми е било мечта- да бъда с жена на над 35, 50 или дори над 50. Искам да намеря жена, която да има същото голямо желание, колкото моето. Когато има желание и страст в двамата, всичко е много по-красиво и сладко. :)

23.   На 35 съм, спала съм с млади момчета, даже не ги броя за мъже, на 20/25 години. Ами в сравнение с 40 годишните са пълна трагедия.
Така че за младежа може да е хубаво преживяване, но за жената надали.

24.   на 35 - 40 възрастни? Хората на 35 са млади, на 40 - средна възраст, а на 60 - за някои може да се каже възрастни, за други - не, възрастни са май към 70 - 90

25.   За мен после ще си останеш с разочарованието :) Тук пишат само по-големи жени, които толкова завиждат на младите, слабите и добре сложени момичета, с гъста коса и маникюр, защото знаят, че им е минало времето вече и никога няма да са както преди. Може зле да звучи от уста на младо момиче, но сегашното поколение млади жени сме много извратени, по-скоро много в час с нещата и няма как да не ти е по-добре с едно такова момиче, иначе рискуваш в мисионерската да си само хаха
И17

26.   Супер, няма нищо странно в желанието ти! Зрялата жена е много по-възбуждаща от наборките ти! Като бях тийнейджър преди 30 години и повече, винаги се заглеждах по леличките!
Сега съм на 49, но асо ми падне някоя хубава кака на 55-60 години, няма да и простя! Само да е сочна, дебеличка и с големи цици, и най-важното, натурално окосмена!

28.   Годините са само цифра

30.   24, всички сме слаби, добре сложени и с маникюр, а и откъде ли имаш толкоз опит, като си само на 17, защо не си стоиш над учебниците по - добре. всички сме били на 17 и няма за какво да ви завиждат.

31.   Към 23 - не си попаднала на правилния човек. ;)

32.   Aвторa : И все пaк искaм дa видя кaкво е с опитнa дaмa, твa е

33.   Авторе аз съм много напред от твоите години но когото бях на Христова възраст имах връзка с по-голяма дама от мене и то само секс за удоволствие. Секса и беше невероятен и беше много ама много разкрепостена. Сега съпругата ми е в този луд период само, че аз не съм в Христова възраст. Желая ти успех в желанието ти.

34.   Ами авторе, и аз искам да се запознаем, ама как да се открием - номер 4 съм. Хайде, млад си, свеж, измисли нещо, че тук не дават да се публикува лична инфо.
Винаги е забавно като има загадки, нали :-)

35.   Номер 25, наистина си много млада, арогантна и наивна. Не бих ти се разсърдила, а по-скоро се смея. Аз съм жена на 40 г. Не съм правила секс в мисионерската не помня откога. Обичам да експериментирам постоянно и страстта ми блика постоянно.

36.   Аз съм спала с млади момчета и смятам пък, че е много хубаво. И на тях им е било много хубаво с мен. Да не говорим, че мъжете над 40 не издържат дълго, а и по-трудно го вдигат, докато младите мъже са много издръжливи.

38.   Аз съм на 30 и ми харесва една дама, която е десетина години по-нагоре. Тя също ме харесва, давала ми е недвусмислени индикации. Но тя не е семейна и се страхувам да се опита да ме върже с дете без да разбера преди да е късно. Чесно казано, от секс не виждам какво повече може да има между нас.

40.   Приятелката ми е с 11 г по-голяма. Заедно сме от близо година. Секса всеки път е някаква експлозия.. дори да съм изморен и да нямам голям мерак... Знае как да ме възбуди и да подлудявам... намериш ли кака скачай смело... просто са по-жени. Да не се засягат по-малките девойчета... за здравия секс основното е между ушите, а не между краката. Те си мислят, че като легнат и мъжа трябва да се възбуди... жената на 30-40 знае да те възбуди и умее да ти достави повече кеф... Нормално е.. все пак опита си е опит. За нея е супер щот си млад и имаш мощ... някой на 40 вече бута масло, а на 20-25 мъжете сме в силата си..

41.   НЗ4 аз съм друг млад мъж на 25. Ако искаш да се запознаем -има изобретателен начин. Напиши коментар във vbox на някоя песен и тук просто ми кажи как се казва .

42.   За секс много се раздават, но за по сериозна връзка никога не се хващайте с по голяма кака, чисто и просто жените който сега са в разцвета на силите си към 30, 40 след десет години стават бабички и лелички с извенение към по големите дами тук. И тогава ние мъжете на по 30, 35 години почваме да търсим по млади жени, не знам какво толкова ви харесват но аз не обичам да целувам по стара от мен жена. Почва да й миреше устата или щото самата мисъл че е по стара и аз не мога да го определя някак гнусно ми е.. а младичките ще ги изям.. ммм!

43.   Ххахахха н. 42 разсмя ме, честно казано! Така като ги пишеш тия неща, силно се надявам само ти да си им вярваш. Жените след към 50 ставали бабички, Божее колко мъка има по тоя свят, Боже. Ти момченце мило, явно не отразяваш факта, че има жени и жени, и ако някои от тях със своите разсъждения, мислене и поведение са вече "бабички " и "лелички", то има и друга категория жени които и след 50 изглеждат супер и са много по-подържани от мъжете на същата възраст и за които забележи секса е все така желан и прекрасен. Та затова хайде по-спокойно с раздаването на присъдите. Аз съм на 46 год и от 6 год имам брак с 10 год. по-млад мъж и да, спокойно мога да кажа, че аз го свалих и му показах що е то секс в истинския смисъл на думата. Друг е въпросът, че той много бързо схвана какво искам и как го искам и сексът ни е перфектен. С ръка на сърцето мога да кажа, че до момента не е погледнал др. жена. И те така, по-зрелите жени знаем какво искаме, и най-вече как да го постигнем.... а дали едни отношения ще прераснат в по-дълга връзка си зависи от двамата партньори.

44.   Номер. 43 казах че и на мен ми харесва секса с по голяма жена но, за другото явно съм с по различни вкусове и изисквания от твоето момче. Не ми трябва перфекният секс, има си жени за тая работа, хубав и поддържан човек съм, как така ще тръгна с по възрастна. Не са ми приятни някакви неща които описах по горе, не ме интересува една жена колко е успяла или как е постигнала целите във живота си това нито ще ме направи по доволен, нито по щастлив.

45.   До номер 43. Всичко което каза е супер, но искам да те попитам ти заглеждаш ли се и би ли изневерила с друг по-млад мъж примерно? От чисто любопитство питам.

46.   До № 45 - от както намерих това което винаги съм искала в лицето на съпруга си/и м/у другото това не е само секса/, други мъже не ме интересуват. Това е отговора на въпроса ти. А сега за протокола само ще спомена, че това за мен е втори брак, и да, преди да бъда със сегашния ми съпруг, съм имала заигравки с други по-млади мъже.

47.   От № 45 - Благодаря ти, че ми отговори. Искрено се радвам че си попаднала но точния за теб човек. Попитах тe заради някои мои наблюдения върху хората в сходна ситуация :)

48.   Здравейте, аз съм на 32г., и винаги съм харесвал много по-голями жени от мен. Когато бях на 17г., много харесвах една рускиня която беше към 55 годишна, много запазена, руса и със сини очи, как ми се искаше да я чукам, по цял ден лъсках пишока, като си представях че я оправям. Много си падам по възрастни дами, много искам да правя секс с такава дама, тя да бъде обута с дълги черни чорапи с жартиери.

49.   До номер 41 - Джино: Джена е моята истинска и последна любов
Marelita
Да опитаме...

52.   До номер 4, мога да ти дам имейл.

53.   52, старата чанта е писала преди 5 г. 2 мес. Мислиш ли, че още влиза да проверява дали някой не си е оставил мейла за нея?

55.   Мъжете след 30 вече гледат към жени 28-40 за качество.
И ако мъж 30 има сериозна връзка с жена под 25, то той е задръстеняк, а тя тъпомерна рекордьорка. :-)

56.   Моето лично мнение-не ангажирам никого с него, просто аз така мисля-че е отвратително да показат разни лелки с големи претенции увяхналите си телеса пред млади мъже. Да, те са лесни и дащни и позволяват всичко, затова им връзват младите мъже. Но дето има поговорка-веднъж стомничка за вода, втори път пак, на третия път ще се счупи. Всяка жаба да си знае гьола-младите-с млади, зрелите-с такива като тях.

58.   Не всички лелки са с увяхнали телеса. От друга страна има доста момичета без какъвто и да е сексапил. Претенциите ... Съвременните момичета май ги имат наднормено. А лелките със запазени фигури, визия и сексапил, намирам, че имат право на претенции за по-млади мъже.
"За всеки влак си има пътници". Абе в днешно време минават и съвсем празни ... в неподходящото време, не особено хигиенични и никак неудовлетворяващи ... А за други (понякога) няма дореждане ;) ... Но такъв е жививотът - някои си чакат по гарите или си се клатят с влакове, други - фърчат по магистралите ... незнайно за къде.
Относно свързването на мераклии - при наличие на желание можете да пробвате в сайтовете за обяви. Там също можете да оставите само мейл (анонимно). Тук основно е нежелателно, но с малко съобразителност може да стане. Факт е, че за съжаление много рядко някой проявява такава. Любопитно ми е колко ще ме опровергаят като ми пишат на поща. Само "за спорта" ;)

Камизов

59.   Абе друго си е тетка Мара, дето дава и трите дупки, а не някоя мърла, дето не знае, как се прави свирка и къде й се намира клитора, така че пази Боже!

60.   Щом не си гнуслив и миризмата на дърта, мухлясала пачавра не ти пречи... Също и бръчките, увисналата кожа, сланините... Някои мъже сте много тъпички

61.   Когато бях на 20-21 имах сексуална връзка с жената на един комшия. Тя беше на 48. Едни от най хубавите сексуални изживявания ми бяха с нея.