Споделена история от Секс и интимност

Защо е "вулгарно" жена да търси само секс?
Въпросът ми е провокиран от някакви закостенели норми, с които се сблъсквам послдните месеци.

На 29 години съм, преди осем месеца приключих една дълга връзка и в момента просто не искам да влизам в нова, въпреки ч не съм си затворила сърцето... просто съм се оставила на времето. Нямам деца, имам собствено жилище и добра работа, но не съм някаква кариеристка. Просто си изкарвам пари, за да си осигурявам някакъв приличен живот.

Преди два месеца имахме сбирка на приятели, където бяха повече мъже и се заговорихме за това, че една жена винаги може да получи секс, че е достатъчно само да си поиска и поне 2ма от трима ще й се отзоват веднага.

На шега, на бас, за да проверим ли.. и аз не знам - забавлявахме се с една приятелка и решихме да проверим думите на приятелите ни.

Отчайвам се ви казвам.
На такива ли попадам, не знам, ама това въобще не е толкова лесно. Първят ми опит беше с един мъж, който ми хареса външно. Цяла вечер си правехме някакви намеци, вдигахме си "наздраве" през масите и толкова. Той по някое време си отиде. Добре - не ме е харесал, има си приятелка - обяснения хиляди. И реших, че това поражение няма да ме спира.

После се запознах с един мъж покрай работата ми. В никакъв случай колега, клиент или нещо, което да ми застраши работата. Разменихме си телефоните, няколко пъти си писахме в уатс ап, после ми звъня. Минаха така три седмици и аз го поканих на кафе. (Умишлено в късния следобед) Пихме кафе, пак някакви секси намеци и от моя, и от негова страна. Спомних си това "Мъжете обичат директни жени", което често съм чела из интернет и си казах директно: "Какво ще кажеш да отидем в нас? " Той си измисли, че има някаква работа, а после ми писа "Не искам да те мина за веднъж и ми е гадно, че си останала с тези впечатления"

Приех го като предизвикателство - да вкарам някой в леглото си. Обадих се на една приятелка, за да я помоля за съдействие. Тя ме нахрани едно хубаво как това било вулгарно, не може така, на мъж ли се правя и т. н.

И излязох сама. По филмите мацката се наточва, поръчва си коктейл и амо след 5 мин някой идва при нея. НИЩО подобно, повисях си малко сама и се прибрах вкъщи. Крайно унизена и с подбито самочувствие. ОК, не съм някоя кифла, но в мен няма нищо грозно или отблъскващо.

И онзи ден (събота и неделя) една приятелка беше резервирала стая в едно хотелче, където да отидем да си починем малко. Имаше закрит басейн, където срещнах супер готин мъж. И реших да действам, аз отидох при него и го заговорих. Бяха два прекрасни часа и тъкмо да се качим в стаята ми - дойде жена му с детето. И както беше прекрасен и готин започна да ми прилича на влечуго някакво.

И какво се оказва? Ако една жена иска само секс:
1. Приятелките й я заклеймяват
2. Мъжете, които иска да "мине" искат нещо по-сериозно
3. Филмите лъжат
4. Единственият шанс е да си легне с някой женен боклук
5. Накрая осем месеца е на сухо и се влюбва във вибратора си

Мъже, главно въпросът ми е към вас, какво трябва да направи или каже една жена, че да разберете ясно, че иска само секс за една вечер (без да ви обиди или нарани, и без да ви стрестне)?
И още един въпрос - ще се приближите ли до някоя самотна дама в бара, за да си поискате секс?
И как ще реагирате ако някое момиче, което ви харесва ви каже "Искаш ли да прекараме няколко готини часа вкъщи без ангажименти след това?

Коментари

51-93 от 93

64.   ДО 58.
Браво на теб, ти ме изненада с коментара си. Такива жени като теб са сигурно 1 на 1, ооо, ооо. Жена със широко отворени очи и бистър разум, която може да види нещата в живота такива каквито са в действителност. Още не съм срешнал жена с мислене като твоето, въпреки, че имам доста дълъг житейски опит. Всичко което спомена в коментара си за жените, точно така го виждам и аз. Връзките ми със жени, които съм имал до сега са завършвали винаги именно заради тези им черти от характера. Променливи като времето, нямат ясен поглед за много неща в живота, сърдят се за дреболии, проявява

65.   ДО 58.
Браво на теб, ти ме изненада с коментара си. Такива жени като теб са сигурно 1 на 1, ооо, ооо. Жена със широко отворени очи и бистър разум, която може да види нещата в живота такива каквито са в действителност. Още не съм срешнал жена с мислене като твоето, въпреки, че имам доста дълъг житейски опит. Всичко което спомена в коментара си за жените, точно така го виждам и аз. Връзките ми със жени, които съм имал до сега са завършвали винаги именно заради тези им черти от характера. Променливи като времето, нямат ясен поглед за много неща в живота, сърдят се за дреболии, проявяват лигавщина и винаги много лъжат, често без никаква причина. А да не говорим за претенциите им-те са до седмото небе. Трудно се живее с млада жена днес, капризни са, изискват много от мъжа, а какво дават в замяна, само един секс. И заради този секс искат да превърнат мъжа в роб, послушен за всички нейни прищевки. Не става така.

66.   43... Зависи дали си забавен и красив.

67.   59, първо много си се запалила, успокой се. Никой не е длъжен да споделя мнението ти, особено ако е откровена глупост. А дори и пола ми не си разбрала и изобщо смисъла на това, което съм написал. И прочети още веднъж какво точно си написала, та белким вденеш какво не ти е наред. Ако не схванеш, ще ти посоча.

ПС: да не запалиш пак? Просто си говорим, нали? Ако ще стреляш, предавам се от сега, само мир да има.

68.   Номер 67,това което пиша е точно както го и мисля.Глупав мъж си защото разсъждаваш ограничено,не всички жени са като твоята,не на всички хора им харесва да имат човек като за свое притежание,а пък щом на теб ти харесва да си нечие притежание-там си е твоя си работа,аз предпочитам мъже които не зависят от никоя фуста и не ми се занимава да споря с теб.Съжалявам ама на повечето жени не ни допадат от този тип мъже-путьовци,но теб какво те засяга нали за теб жената е само една.

72.   Хей, авторке! прочети внимателно коментар №1 и ще прозреш реалността. Днес светът е извратен, благодарение на изопъчаване на женската същност и превъзнасяне на женския пол точно от дезинформацията на филмовата индустрия и медийната диктатура. След еманципацията последва сексуалната революция и заразна и вредна за жените идеология. Нарича се феминизъм. Жените станаха не само равни на мъжете, ами и много по-равни от тях. Половете били без значение. Архитекта на феминизма открито заяви, че патологията трябва да стане норма, а нормата патология!!! И го постигна. Резултатите вече са налице. Какво според теб наричаме вулгарно държание? Свикнали сме днес с вулгарно поведение да отъждествяваме само мъжете. Ако мъж прояви някакъв вид отношение към женска особа, поведението му може да се определи като вулгарно, осъдително или като перфектно положително. И това зависи само от субективизма и настроението на жената. Нали вие жените си бяхте самодостатъчни, технологиите ви предлагат богата гама вибратори, и не ви трябваха мъже? Не ви трябвало мъже, защото мъжете сме били шовинистични прасета? Как искаш мъж да ти обръща внимание днес, след като не е сигурен дали няма да го осъдиш за сексуален тормоз или насилие? В САЩ, (наложили феминизма по света) всяка жена може да осъди всеки мъж за сексуално насилие, когато си поже, без това да е истина. Стига само да си намери фалшиви свидетели, и мъжът е признат от съда за виновен. Ако пък жената е черна, край с мъжа. Ще го почерни до края на живота му. :))) Женската надменност, самоизтъкване и заблуда, че сте незаменими ви изиграха лоша шега. Няма да има вече кавалери, защото няма дами, на които да кавалерстват. Само ще си мечтаете вече, за принца на бял кон. Не можете да надхитрите природата и да се сравнявате с мъжете, защото те са по-съвършен пол. На мъжете им е през оная работа за вашите мечти за равенство. Равни никога няма да бъдете. Господ (природата) не го разрешава. Човешката еволюция е характерна с могъществото и независимостта на мъжете, а жените са били (и още са) само средство за репродукция. По време на войни или преселение на народи, мъжете си хвърлят семето и с това ролята им приключва, а последствията след това относно раждането на поколението остават за жените. Все някога ще трябва отново да се примирите с второстепенната ви роля в природната йерархия. Ако мъж днес си пожелае жена за секс, жената добре трябва да си помисли дали да му откаже, защото може повече да не я пожелае, пък тя нека си мисли, че е незаменима и никой мъж не би и отказал. Тук имаше коментар за старата мома, дето отказала един път повече от допустимото. Има и афоризъм за това. "Когато кокошката бягала от петела си мислела! Дали пък не бягам много бързо? "

73.   От къде го измислихте това че жената все се опитвала да се сравнява със мъжът, а защо и е да се сравнява.. няма логично обеснение. Зависи за какъв феминизъм говорим има няколко вида феминизъм, но какво лошо има в това да си защитаваш правата като човек, нормално си е защото на никой не му е приятно да бъде третиран, унижаван, да се държат с него неуважително, да го бият и тн. ами трябва да е някой луд или мазохист без значение мъж или жена. Когато феминизма се изразява в това жената да се опива да се наложи по някакъв начин е напълно разбираемо да има голямо раздразнение, но ако не засяга никого нарочно а просто се опитва да се защити когато я нападат словестно или физически защо да е лошо? Номер 72 ме разби със коментарът си. В България всъщност когато мъж изнасили жена и ако този мъж има повече доверени хора, в крайна сметка може да изкарат ситуацията така че тя го е предизвикала, особено ако жената е без парични средства, хайде стига глупости само непълнолетните ги защитават. Когато мъж изнасили жена тя по скоро ще си трае защото ако повдигне обвинение или се оплаче на някого застрашава живота си. Говоря като човек които знае за такива жени, който си премълчават въпреки травмата, недейте да говорите без да знаете, не е справедливо но в такава държава живеем.

74.   72, много ли жени /красиви са ти отказали, че си толкова комплексиран, а явно има защо. И жените СМЕ равни с такива като тебе, които се мислят за мъже, ама не са, по - скоро представители на мъжкия пол. Второстепенна роля имат женомразците като тебе, и дори никаква роля нямат. Едва ли някой е умрял за семето на такива като тебе, семе може да си купиш от всяка репродуктивна клиника. E, има мъже, които заслужават да стават бащи, и могат да носят отговорност, но ти не си от тях.

75.   73, феминизмът сам по себе си е нелогичен, без значение какъв вид е. Лошото на феминизма е това, че той не се бори за женските права (по конституция жените отдавна са равноправни), а цели да ограничи мъжките. Жените проникнаха навсякъде. Не остана мъжка професия не опропастена от жените. Не стига че никаква работа не вършат, ами имат претенции за равно заплащане без да работят. Мъжете все още получавали по 16% по-голяма заплата, за една и съща работа, но никой не казва колко некачествено жените вършат работата. Искат да не ходят на работа, постоянно да отсъстват по болест или по майчинство, и пак да вземат пари колкото работещите мъже. Това нормално ли е? За да бъде унижавана жена, или третирана по долен начин означава че си го е заслужила. Както споменах, в съда мъжът по презумпция винаги е виновен, без значение дали наистина е виновен. Казваш, че при положение когато мъжът си намери свидетели срещу лъжеща за изнасилване жена, съдът го оправдавал!? ! Ами ако не намери свидетели, а жена го обвини за такова деяние, тогава какво? Ще трябва да плаща или да отиде в затвора ли? А, и колко жени са били осъдени за лъжесвидетелство по този казус, и защо за тях няма последствия в съда, след доказана женска лъжа? Винаги на мъжът му се налага след това да раздава сам правосъдие. И като говорим за изнасилване, да речем че е имало наистина такова! Как и защо е допуснато да се случи? Какво търси жената на място, където могат да я изнасилят? Не е ли пак тя виновна за това? Ако овца свободно тръгне в гората, където има вълци, кой ще е виновен ако бъде изядена? Вълците или овцата? Половете не са равни по възможности. Мъжете превъзхождат във всички професии жените, и за това жените нямат място в нито една мъжка професия. Има достатъчно женски професии, .... фризьорки, козметички, медицински сестри (в никакъв случай жени-лекари), шивачки. Стига да искат да работят, има много трудоемка и нископлатена работа, която жените могат да работят. Не е необходимо да се слагат наравно с мъжете и да развалят динамиката на работата с присъствието си. Мъжете не са длъжни да ги носят на гърба си. С феминизирането на която и да е мъжка професия, тя губи авторитета си, и качеството и на работа се влошава значително. Колко новоизмислени професии за жените вече има, с цел финансовата им независимост, които изяждат средствата изработени от мъжете и не само че няма полза от тях, ами и са във вреда на работещите мъже. В тази държава всичко е администрация, и то женска администрация. Сега дори измислиха още длъжности. Щяло да има следящи за полова дискриминация в смесените колективи, на заплата от фирмите! А кой ще следи тях, дали правилно следят за тази дискриминация? 73, няма нужда обществото ни да загине заради феминизма. Не може да няма друг начин той да бъде ликвидиран, освен масовата ислямизация и намесата на брадатите мъже-бежанци? Жената никога не е била равна и равностойна с мъжа, и никога няма да бъде. За това днес 1/3 от жените в Европа ядат бой от мъжете, докато това им се изясни. Феминизмът само вреди на жените, а не им помага. Тази необявена война между половете няма да трае дълго, и юридическата гавра с мъжете може да предизвика ескалация на напрежението, когато положението стане нетърпимо. Репресивният апарат на властта е изцяло мъжки, и не се знае някой ден какво може да се случи.
74, за да ми откаже някоя жена, първо аз трябва да поискам нещо от нея, което тя да ми откаже. И какво нещо имат жените, дето аз много ще искам, път те щели да ми откажат? Освен целулит и тлъстини, плюс огромно количество грим и парфюмирано тяло, за да скрият изглежда друго нещо, неприятно за обкръжението. Модата е измислена за грозните жени, за да скриват недостатъците по тялото си. За това всички жени се мислят за хубави, дори и възрастните, а сигурно и ти? На стара баба червилото няма да я направи млада, а днешните уж млади жени, изглеждат с десетина години по-стари. Като ме наричаш женомразец, поне се замисли малко! Дали съм единствен и колко процента от мъжете са като мен? И защо са станали такива? Да не се окаже, че женолюбците-феминисти в един момент са на привършване, след като световното правителство се разпадне?

77.   Номер 75(от 73)ти женомразец ли си? Мисля че не съм феминистка но въпреки това усещам някаква нередност във коментарът ти. Както теб някой може да те нападне(мъж)без основателна причина така и жена може да бъде нападната словестно или физически. Ти какво си мислиш че хората се държат зле с определен човек винаги защото си го е заслужил... да, да де да беше така. А специално ако мъж харесва жена обаче тя не му отговаря със същото тогава по злобните се държат отвратително, таково отношение честно ли е според теб? И ние си имаме предпочитания, както и вие твърдяхте до преди малко че не сте ни били длъжни да ни задоволявате. Жена съм и ти казвам като такава че не всяка може да обвини мъж в изнасилване дори да имало подобно извършено деяние. Ако излъже жената то тя трябва да го мрази този човек супер много за да го направи и евентуално само ако те са нямали връзка за пред обществото, тогава е възможно да излезе истина. Но кой ще тръгне на толкова несигурно, трябва да е някоя подла и злобна жена, освен това трябва да е влиятелна. Ти говориш общо че всяка можела да го направи, недей да говориш такива глупости зависи от много фактори във подобна ситуация, но не е сигурно кой ще изкарат виновен накрая. Да те попитам ти лично би ли нападнал жена която те привлича но пък тя не е привлечена от теб, ти се опитваш постоянно но тя не иска да правите апсолютно нищо, ти ще я изнасилиш ли? Защото ако ти не си способен има мъже който са.. и всички повтарят едно и същно, че тя го е предизвикала нарочно а истината може да е друга. Има мъже който толкова са си повярвали че са страшно готини и като някоя обикновена жена им откаже и това почва сериозно да ги гложди, наранява им егото. Ще ти дам един пример:прибираш се от дискотека но няма кой да те закара защото другите искат да стоят до по късно, а на теб вече ти се спи. И тъй като си леко почерпен решаваш да си тръгнеш сам, минаваш през една тъмна улица но там те напада една едра и дебела жена и те изнасилва, кой е виновен в случая ти или тя, а сега си представи че такова нещо се случи на жена всъщност. Това твоето е дискреминация към женският пол, лоши хора има не само сред жените но и сред мъжете.

78.   77 или 73. Признавам си че твоят коментар е много забавен, и бих чел доста такива за развлечение, вместо да гледам тъпи филми с феминистична насоченост. Питаш ме дари съм женомразец? Не знам как да ти отговоря, защото не знам какво в същност разбираш под "женомразец"? Днес почти всеки мъж непризнаващ равенството между мъже/жени е наречен от жените-феминистки женомразец, шовинистично прасе или комплексар - мъж слугуващ на стари догми и предразсъдъци, или пък за по лесно МАЧО! Отдавна съм женен и имам две големи дъщери. Как ще прецениш какъв съм? Женомразец който пребива всички жени в къщи, - жена си, дъщерите си, заедно с майка си и сестрите си, или мъж с патриархална нагласа, уважаващ женската природа, готов на саможертва с цел защита на семейството, запазване на традиции и поминък? Точно коя нередност усещаш у мен? А, като говорим за нередностите днес, много редно ли ти се виждат сегашните събития, породени (според мен) от днешните управляващи-либерали, наложили насилствено феминизма, с цел разпад и загиване на цивилизацията, след овластяването на женския пол? Наистина ли вярваш, че жени и мъже са с равни възможности - умствени и физически?
Днес хората се държат зле помежду си, защото са им осигурени условия за това. Липсват МОРАЛ - ценностна система, която е неписан, но утвърден от обществото закон за междуличностните отношения, и се следват установени норми на поведение по убеждение, а не налагани с граждански закони.

"Жена съм и ти казвам като такава че не всяка може да обвини мъж в изнасилване дори да имало подобно извършено деяние. "

Така убедително говориш, все едно си била потърпевша. Аз обобщавам казаното от мен относно жените, защото законите при нас толерират женското безобразие. По презумпция, мъжът винаги е виновен в съда, ако е обвинен от жена, а жената винаги е невинна. Или общо казано мъжете се преследват от закона само при оплакване на жените, за сексуален тормоз, изнасилване и полова дискриминация. Друг е въпросът относно финансовите възможности на някои. До сега при развод винаги се оневинява жената и деца и имущество се присъждат на нея, без значение кой е виновен. Практика останала от комунизма. Добре че промениха някои условия и вече има предбрачен договор, единствената защита за мъжете от женско посегателство на наследственото им имущество. Има доста трудове и препоръки, как една жена може да ограби всеки богат мъж, ако съумее да се ползва с привилегиите предоставени и от закона. На запад е и рекламирано как жените стават милионерки, присвоили си огромно имущество чрез закона от богати мъже. Да, не всяка жена може да обвини мъж в изнасилване, когато мъжът е много богат или има неопровержими доказателства за женската лъжа.

"Да те попитам ти лично би ли нападнал жена която те привлича но пък тя не е привлечена от теб, ти се опитваш постоянно но тя не иска да правите апсолютно нищо, ти ще я изнасилиш ли? "

Защо ми е да нападам аз жена, дори и да ми харесва, след като съм женен от 23 години и имам вече големи деца? Това ще е обида за жена ми, а и децата ми ще ме намразят. По-добре ще е да отида при проститутка, и никой да не знае за това, вместо да нападам жени, с цел задоволяване на мъжки потребности. Изнасилването е породено от мъжка незадоволеност на нагона и е подчертаване на мъжкото превъзходството на мъжете пред женския пол. Това е начин на подчинение и доказателство за висш и нисш пол, при което по-нисшият е винаги потърпевш, и не трябва да предизвиква по-висшия с претенции за равенство и равноправие, ако не иска да бъде изнасилван.

"Ще ти дам един пример:прибираш се от дискотека но няма кой да те закара защото другите искат да стоят до по късно, а на теб вече ти се спи. И тъй като си леко почерпен решаваш да си тръгнеш сам, минаваш през една тъмна улица но там те напада една едра и дебела жена и те изнасилва, кой е виновен в случая ти или тя, а сега си представи че такова нещо се случи на жена всъщност. Това твоето е дискреминация към женският пол, лоши хора има не само сред жените но и сред мъжете. "

Като този твой пример няма реално случваща се ситуация, а ако се отнася лично до мен, то мога да те уверя, че още не се е родила жена, физически по-силна от мен, колкото и да е дебела за да ме подчини, че и да ме изнасили. Тези глупости с изнасилени мъже от жени са плод на феминистични-фантазии. Казваш - ако съм леко почерпен?? Мога да те уверя, че през живота си не съм се напивал, макар и леко. Сам съм се прибирал доста пъти, и то по неосветени улици, но до сега не са ме нападали мъже, а какво остава за жени. По моя край хората се познаваме, а тези който ме познават, не биха се осмелили да ме нападнат, дори и да има причина за това. По дискотеки и заведения не съм ходил от преди да се оженя, а и жена ми предпочита семейната среда у дома. Така че много ще има да чакат заведенията да спечелят от моите "посещения" в тях. А сега нека аз да те попитам, редно ли е сами жени или момичета да ходят без придружители мъже на дискотеки или нощни заведения, и да излизат после от там леко или доста пийнали, да се закачат с момчета или с мъже, и това да остава без последствия? Колкото до дискриминацията, това е термин най-често употребяван от върлите феминистки, и се отнася за половата дискриминация и непризнаването на жените за равностойни с мъжете. Такива мъже днес ги наричат сексисти, модерен термин, непознат на 70% от хората в провинцията. Я сега ми кажи каква е разликата между сексист и женомразец, и ако можеш дай дефиниция за двете поотделно. Интересно ми е как ще ми отговориш?

79.   №3, 32 и 47, много ме развълнувахте. Никога не съм коментирала тук, но не можах да се стърпя-жените ви са щастливки. И моят мъж е прекрасен-обича ме, държи на мен много, но не умее така да го каже. А на мен ми се иска понякога да го чуя. Дано има повече мъже като вас, искрено ви се възхищавам. За протокола-жена съм, омъжена и никога не съм си падала по секса за 1 нощ..

81.   Отказват ти защото се плашат. Правите си наздраве и накрая си заминава пак поради същата причина. Защото сме свикнали да ни намигат да ни се усмихват да танцуват с нас предизвикателно, а накрая когато поискаме нещо повече ни разкарват. Жените обичат да си играят с мъжете, за да си хранят егото, а накрая "победоносно" те отрязват. Затова и ние мъжете вече не се хабим толкова много защото очакваме именно този край.

82.   Номер 78.Не ми се иска да споря с теб но не съм съгласна със коментарите ти и като чета всеки ред от написаното направо си е очевадно колко си настроен срещу женският пол."По презумпция, мъжът винаги е виновен в съда, ако е обвинен от жена, а жената винаги е невинна"..давай всички жени да почнем да ви обвиняваме за щяло и не щяло,нали така или иначе ви правим виновни за пред съда.Изнасилването според законите във повечето държави е престъпление.При наличието на някаква мъжка незадоволеност никое човешко същество не е длъжно да изпълнява такъв вид услуги.Има си много по различни начини по които могат да се осъществят без да се стига до изнасилване(престъпление),даже ти спомена за единият тях."Това е начин на подчинение и доказателство за висш и нисш пол, при което по-нисшият е винаги потърпевш, и не трябва да предизвиква по-висшия с претенции за равенство и равноправие, ако не иска да бъде изнасилван."-Няма такива подчинения,всички сме равни пред закона искаш или не!Какво толкова сложно има в това да разбереш че изнасилването е вид насилие,разбрахме че жена не може да те изнасили но ако мъж го направи как ще го наречеш тогава?Ако някой изнасили примерно жена ти,какво ще я обвиниш ли че тя само го е предизвикала или ще застанеш на нейна страна?"Лошото на феминизма е в това, че той не се бори за женските права (по конституция жените отдавна са равноправни)"-точно тук си противоречиш,нали до сега говореше че не приемаш жените за равни.Сексист тръгва от сексизъм:/сексизъм, чл. сексизма Идеология и практика на дискриминация на хората по полова принадлежност. В днешни дни има по-широко значение и се отнася за всякакъв вид неравенство между половете и подценяване на човек по полова принадлежност.Производни на половата дискриминация са мизогиния - женомразство и мизандрия - мъжемразство/,а женомразец е мъж който мрази жените.Не знам каква е разликата,но предполагам че един мъж може да отговаря и на двете определения."А сега нека аз да те попитам, редно ли е сами жени или момичета да ходят без придружители мъже на дискотеки или нощни заведения, и да излизат после от там леко или доста пийнали, да се закачат с момчета или с мъже, и това да остава без последствия?"А защо да не е редно дискотеките да не са създадени само за мъже!?Също така това да се закачаш със някого не значи че непременно искаш да правите секс.Има хора който искаш или не пак се закачат с теб.Във училище когато тръгнат момичета и момчета,във площатката когато почнат да играят и да се закачат момичета и момчета,грешно ли ти се вижда да го правят,че те децата още от малки си играят заедно.Ако говорим за зрял мъже,че той нали си е направил правилната преценка дали трябва да се занимава със непълнолетна.

83.   Номер 78,от 82.Ако в реалност си това за което се представяш,съжалявам ако съм те обидила или проявила некоректност,може да се окаже че съм на възраст колкото дъщерите ти.Аз по принцип си имам уважението към по възрастните ако разбира се не се опитват да ми навредят,просто се опитвам да изкажа мнение както всеки друг тук.

84.   №82, ясно е че гледаш на нещата от твоята си камбанария. По закон или конституция половете са равни. Въпросът е дали наистина са равни? По природа, мъжете имат физическо надмощие и винаги могат да налагат или променят правилата. По граждански закон жените са доста по-равни от мъжете и се ползват с привилегии, които са им останали от неравенството. А най-лошото е, че като говорим за изнасилване, не може да се докаже, че е имало в действителност такова. Достатъчно е жената да обвини мъжа, и да представи фалшиви доказателства, че и свидетели, за да прати в затвора мъжа, без да е виновен. За това след такава женска наглост, следва мъжко правосъдие, предоставено му от природата. Изнасилването в много държави се определя като женско престъпление и жената се осъжда на смърт. И ако имаш поглед върху събитията по света, ще видиш, че тези страни и общества се увеличават много, а други намаляват прогресивно човешкия си фактор, където жената съди мъжа за изнасилване. Няма как мъжа да е виновен, след като жената е била където не и е мястото, за да бъде изнасилена.

"Ако някой изнасили примерно жена ти, какво ще я обвиниш ли че тя само го е предизвикала или ще застанеш на нейна страна? "

Ще зависи от това, как точно е станало. Ако жена ми сама е отишла без мен на място където може да и се случи такова нещо, няма как да я оправдая и ще си получи наказанието и от мен. Но ако са я отвлекли насила от дома ми, или са я подмамили чрез познат на място с възможност за да я изнасилят, тогава Господ да им е на помощ! Ще са си подписали смъртната присъда, а у нас няма смъртни наказания за убийците на изнасилвачи от този род. Не напразно частната собственост е неприкосновена, а жената за мъжа е точно такава. И, да! Дискотеките или нощните заведения не са за жени, а са само за мъже (светът е мъжки, създаден е от мъжете, и е за мъжете). Не може жена да ходи там, без придружител мъж. Ако го прави, значи че сама си го търси. Чувала ли си афоризма: - "Ела вълчо изяж ме"? Насилственото изравняване на половете още от детските градини (както споменаваш) не постигна целта си. Пропагандирането на безполовост при децата създава условия за девиация и насърчаване на хомосексуализма. След пубертета мъжете усещат превъзходството си над жените на подсъзнателно ниво, а покоряването им и самият полов акт е потвърждение за по-високото стъпало на мъжа пред жената. Непълнолетните момичета също могат да бъдат изнасилени от непълнолетни момчета. За това не трябва да се създават условия. Равенството е едно от условията, при което жените ще са потърпевши (изнасилени), ако предизвикват с поведението си мъжете, освен ако това не е женско желание за секс. За това, такова женско поведение си е вулгарно, а хората са дали не напразно определението ку*ва или лека жена, за такива жени.

85.   Номер 84, Децата още от училище започват да се закачат, тъй като съм посещавала учебните занятия мога да кажа че ми е известно поведението там. Тинейджърите също ходят на училище и няма как да ги разделят по полове примерно през междучасията. Когато въведът закон във който момичетата да се пращат на девически училища тогава се надявай на някаква промяна във отношенията. Мисля че бъркаш понятията:ку*ва-е жена която обича да спи със повече от един мъж. В днешно време обаче за повечето хора да се спи само със само един партньор е отживелица(говоря общо а не конкретно), изневерите са често срещано явление. По скоро хората наричат к*рва жената която ходи със няколко много мъже и прави секс със тях.
Може би това което искаш да кажеш всъщност е: куч*а:В преносен смисъл така наричат жени, които са нагли и нахални в общуването. Не разбирам какво те кара да обиждаш жена по начини по които не заслужава, може би ти е по удобно въпреки че е неправилно и невярно, всеки знае кое какво значи, както и ние можем да викаме педераст на мъж който ни дразни, но не всяка ще го направи-еми не виждаш ли къде е разликата. Ето какво открих в интернет за куч*а-"Наричат я кучка. Защото те самите са просто(и) крави...
Наричат я кучка. Защото мразят не как изглежда тя – а това, което виждат в огледалото Наричат я кучка. Защото прави всичко, което и на тях им се иска... но нямат куража. Или въображението... Наричат я кучка. Защото мъжете им почват да вият като вълци, когато я видят да поклаща снагата си по тротоара... Мъжете също я наричат кучка. Защото не е тяхната кучка... Наричат я кучка. Защото си позволява да има свое мнение... Наричат я кучка. Защото си позволява повечето неща, които те не могат да си позволят. Дори и на сън...
Наричат я кучка. Защото са свикнали да мразят това, което не разбират. Наричат я кучка. Защото дълбоко в сърцето си те също искат да са кучки. Но нашийникът ги стяга...
Наричат я кучка. А тя просто е истинска жена. "
Не бързай да ме нападаш словестно защото това не е мое изказване, приеми че така е написано.

86.   М39

Към автора на няколко поста, които пише че мъжете са съвършеният пол и жените са само за репродукция, при изнасилване те са си виновни и доста подобни теорий. Феминизма произлиза от такива крайни мнения и налагане на мъжкото. Ако говорим за съвършеният пол то жените са тези, ти с кои ще се репродуктираш с Пешо. А примери да ти доказвам изсмуканите ти от пръсти тези мога да пиша до утре. Истината е различна за всеки, и точно определение няма как да наложиш. Но уважавам всякакви мнения без да се налага.

До авторката ако още четеш темата. Мисля си, че има грешен подход, от моита гледна точка самотен мъж незнам как би отказал секс. Може би нещата са доста. Недобра външност, грешно място и друго.
Аз съм женен с деца и не бих правил секс без жена си, както искаш го разбирай, но като ерген сутрин съм се събуждам до доста зле изглеждащи жени. Еднократен секс но некачествен няма да ти реши проблема, а на никого не пише на челото страшен ебач съм ще ти докарам три четири оргазма.

Stealth

87.   Не е вулгарно миличка! Това което ти говорят тук е в резултат на селско възпитание. Щом нещо не е противозаконно си го правиш както ти харесва.

88.   85, аз също сам съм си прибирал децата от детската градина и съм посещавал часове в училищата. Да речем, че съм бил и лектор-преподавател по технически специалности. Мислиш ли, че не знам как се държат децата, тинейджърите, и не знам за отношенията между тях? Как ти се струва? Кой от двата пола е по-обижданият и търпи унижение, когато учат заедно? Идеята ти за девически училища никак не е лоша. При сегрегация по пол в училищата, у момчетата ще се появи желание за себедоказване, и ще се развие конкуренция между тях. Така е било преди да дойде социализмът - комунизмът. Съчетание на умствени способности с физическа сила. Момичетата няма да могат да пречат с присъствието си, и да отклоняват момчешката (мъжката) енергия, в закачки и глупости от рода - искаш ли да излезем довечера, или може ли да дойда у вас да си напишем домашнитЕ :)))

"Мисля че бъркаш понятията:ку*ва-е жена която обича да спи със повече от един мъж. В днешно време обаче за повечето хора да се спи само със само един партньор е отживелица(говоря общо а не конкретно), изневерите са често срещано явление. "

Нищо не бъркам, още не съм в такава възраст, че да греша с терминологията. Не е врат, а е шия? !? Все тая. Ку*ва или кучка могат да имат една дефиниция.

"Не разбирам какво те кара да обиждаш жена по начини по които не заслужава, може би ти е по удобно въпреки че е неправилно и невярно, всеки знае кое какво значи, както и ние можем да викаме педераст на мъж който ни дразни, но не всяка ще го направи-еми не виждаш ли къде е разликата. "

То аз я виждам отдавна къде е разликата и точно това искам да обясня, че феминизмът превърна нарицателното - ку*ва - кучка, в похвално наречие, и вместо срам, такива жени се гордеят с това, и "прославят" женския пол, поставяйки го наравно, че и над мъжете. Когато се обсъждат мъжете - курвари, звученето като термин е доста горделиво, а ако се отнася за жена - ку*ва, звучи обидно - нарицателно. Пример: - Махай я тая ку*ва от тук, или.... Ти ли ще ми кажеш МА, ку*во такава!!! Ако обаче жена нарече педераст мъж, който си е 100% -ов мъж, няма да се отърве само с обидата ку*ва. Едва ли ще и се разминат шамарите. Сега педерастията е модерно явление, може ако мъжът е гей, да го приеме за ласкателство. Те гейовете и останалите девианти са си все женски електорат. Многобройни са заедно, и за това прокарват само феми-закони и така сме стигнали до това дередже. Либерастия или педерастия, все тая. Точно поради тази причина, ще е най-добре да се отнеме правото на глас на жените и не стъклен таван, ами дървен таван трябва да има за тях. :):):) Знам каква ще е реакцията ти, и на другите феминистки тук, но не е невъзможно и все трябва да има някакъв начин, патриархалния начин на живот да се завърне, а християнският свят да се излекува. Иначе друга религия ще властва по света, и вече е заявила намерението си. Тогава жените ще разберат колко струват, и как "брадатите мъже" не се нуждаят от тяхното мнение, а си ги купуват за по една или две кози.

"нашийникът ги стяга...
Наричат я кучка. А тя просто е истинска жена. "

Ако мислиш, че болшинството от мъжете смятат ку*вата за истинска жена, много се лъжеш. Могат само да се възползват от нея и после да я захвърлят, а тя да прелита като волна пеперуда.... :)))

"Не бързай да ме нападаш словестно защото това не е мое изказване, приеми че така е написано. "

Нямам намерение да те нападам словестно, нито да нападам когото и да било. Просто изказвам мнението си по темата, а на когото не му е приятно нека да не ме чете.

Номер 86, аз съм автора на постовете, където казвам, че мъжете са съвършения пол, а жените освен за репродукция и за удоволствие на мъжете, за нищо друго не стават. И не само го казвам, а и най-отговорно го заявявам! Феминизмът не произлиза (както твърдиш) от крайни мъжки мнения (като моето), или пък от налагане на мъжкото. Как ти се струва? От зараждането на човечеството до сега, мъжете са били водещи в обществото определяли са правилата и са се налагали, а сега ХОП... и жените станаха равни с мъжете, равноправни били, че и искат да са равнопоставени!? ! Да не мислиш, че жените и тогава не са искали да са равноправни и равнопоставени, за да властват над мъжете? Само че мъжете не са го допускали. И днес нямаше да го допуснат, както не го допускат при 3/4 от света. Там жената няма право да има право, което си е природно правило. Феминизмът го измислиха и наложиха на Хр. свят кукловодите, определили световния ред, с цел господство над света. Те са от племе, считащо се за Богоравно и решило да властва, само че с мюсюлманите им излязоха криви сметките. И най-умният си е малко прост! :))) Глупаво (женско) управление = на слаба държава. Справка: - Меркел!!! Жените нямат толкова ум, за да измислят и прокарват тъпите идеи за равенство, без мъжка подкрепа. Смяташ ли че някакви си мижави женски бунтове преди време, могат да доведат до даване право на жените да гласуват? Можели са да ги очистят за нула време, но мъжете решили да проявят благородство. Сега ми е интересно, как мъж (ако наистина си мъж) определя женския пол, за по-съвършен от своя, при очевадни доказателства за обратното? Справка - историята на човешката еволюция, и приносът на двата пола за техническия прогрес!!! Има едно заболяване, нарича се мазохизъм. Мъже, болни от това заболяване са в услуга на феминизма и признават, дори и по-лошо, промотират женския пол за по-съвършен от мъжкия. Дано си разбрал иронията, че други тук я разбират погрешно!

89.   78 е добре познат индивид от розали. бг

90.   Номер 88(от 85)ми не мога да се съглася със теб, защото ти си израстнал във друго поколение а може би и в различна среда. Аз когото съм била ученичка съм виждала много лошо държание от момчета спрямо момичета които дори не правят нещо със което да ги дразнят, ей така без определена причина отиват и почват да ги закачат, но може и да има такава причина например да те харесват, как така не знаеш децата какво правят. Казвам че в днешно време подобно разделението е голяма грешка защото има лоши хора и сред двата пола, и сред двата пола има хора които се опитват да се налагат, не съм ли права? ! Мъжете по често ги обвиняват за изнасилване защото са по силни физически, всеки мъж може да изнасили всяка жена но обратното както ти каза е трудно възможно, за това приемаме изнасилването като по скоро мъжко деяние което е незаконно, хората които го правят са престъпници. Никоя жена не е виновна за сексуалната незадоволеност на някого си там, разбирам всички жени да сме тръгнали голи по улиците за ви съблазняваме.. че със какво ви предизвикваме толкова, само от думи ли се предизвиквате пък вие. Пак ще се хванете за нещо че примерно било и горещо на момичето та решила да си сложи къса пола или къси панталони, сигурно според вас ще се е облякла предизвикателно така макар да не се виждат никакви интимни зони. Няма смисъл повече да споря само ще кажа нещо -единственият мъж който трябва да ме командва и е с правото си да ме набие това е баща ми, а единственият който може да си налага мнението над моето когато има право това ще е мъжът ми някой ден, на мен този начин ми се струва за правилен а за другите хора не знам.

91.   №90, 88 съм. Правилно си разбрала, живял съм малко и във времето на патриархалност, която и днес не е заличена при нас напълно. За това си позволявам да правя сравнение с миналото и сегашното положение по моя преценка. Днешната наглост при жените спрямо мъжете се дължи на изкривената представа за свобода и безнаказаност, насърчавана от "либералните" закони, уж извоювани от феминизма. Сама разбираш че ако законът умишлено не наказва женските безобразия, има мъже на които не им пука какво повелява женският закон и раздават своята справедливост. Или с други думи има си мъжка справедливост за жените, която винаги ще е над закона, защото е природна даденост и върховенството и е неоспоримо. Казваш, ... виждала си много лошо държание на момчетата спрямо момичетата, и то без причина, според теб!?? Всяко деяние е причина или предпоставка, за следствие. Няма следствие без причина! Ако момичетата не се поставят заедно в среда с момчетата, момчетата няма да ги закачат или бият. което значи че, момичетата нямат място при момчетата още в детските градини. Дори не трябва да има детски градини, а възпитанието да е домашно до 7 години, поверено на майката. Тя трябва да се занимава с това, и да показва на децата кое е задължение на мъжете и кое на жените. След 7 години, момчетата следват примера на бащите си, и наследяват мъжки качества като, сила, доблест, чест, и справедливост, които са основата на морала, определящ ценностната система. Тогава няма да има мъже насилници на жени, а ще са им защитници от посегателства, както е било в минало време. Престъпленията от битов характер и други от криминален вид, ще са сведени до минимум. Погледни какво става днес и сама прецени реалната действителност? ! Откраднаха 4, 5 милиарда, а не милиона, и никакво възмездие за крадците, или обезщетение за обикновените хора. Приготвиха си нови 16 милиарда, които да откраднат, и отново обикновените хора да изплащат като дълг. Това са днешните либерални закони, които стимулират и насърчават еманципацията, от която последва феминизмът. Жените няма как да са невинни, след като се определят като равни с мъжете. Те нямат място в мъжка среда, и дори нямат място в обществено политическия живот, защото с присъствието си и емоционалното си поведение, пречат за вземането на правилни решения, гарантиращи сигурността на хората, а правото им на глас няма как да се пренебрегне, след като мъжете вече са го разрешили.

"единственият мъж който трябва да ме командва и е с правото си да ме набие това е баща ми, а единственият който може да си налага мнението над моето когато има право това ще е мъжът ми някой ден, на мен този начин ми се струва за правилен а за другите хора не знам. "

Браво! Това е нещо, което жените трудно изричат, защото са подвластни на феминизма. Баща ти никога няма да те набие, ако ти е биологичен баща и те е отгледал от бебе заедно с майка ти. Ти си част от него, носиш неговата ДНК, и си неговото продължение, дори и да не си момче. Ако е възпитан в детството си в бащински-патриархален дух, той винаги би жертвал живота си за теб, щом се наложи. За съжаление, такива бащи днес много рядко се срещат. Еманципацията, и в частност феминизмът направи и тях безотговорни към семейството, а брачната институция загуби своята стойност. Дано попаднеш на свестен мъж, който да оцени женските ти качества, а не да толерира мъжкото ти поведение, ако имаш такова.
Поздрави!
М 48

92.   Мъж съм и имам същия проблем като теб

93.   Съжалявам че съм закъснял с мнение, но ще си го дам.
Съгласен съм, че не е толкова просто да вкараш някой в леглото си. Вече живеем в общество пълно с НЕдиректни хора, и някоя/някой като изсипе такова предложение така директно, нормалната човешка реакция е да се каже „не“, независимо че иска да прави секс с теб. Няма много логика ама си е така.
Сега, на въпроса защо никой не е дошъл при теб на бара. Ами страхливи сме станали мъжете то тва е ясно, ама си има и причини за това да сме такива вече. Първо там е публично място – ние сме на ясно, че чакаш някой. Ако се опитаме да се запознаем, след 2 минути ще цъфне примерно приятеля ти или приятелка и ние така сами си го набиваме. Защото в крайна сметка кой излиза сам на бар?
Второ, понеже ние като мъже знаем, че жената по инерция иска да се разкараме (освен ако не е излезнала с цел запознанство, ама това са много редки случай като твоя) – за какво да ходим? Та ние само ще се изложим пред хората и излизаме като тъпаците отрязани от мацката.
Аз имам такъв случай с един приятел бяхме в едно кафе и бяхме на сепаре, а на бара имаше 2 момичета и аз исках да се запозная с едната. Наясно бях с всички „последици“ изброени горе, но все пак мъжка постъпка е да отида. Още по първото ми „здравейте“ ме изгледаха все едно съм от друга вселена – вцепенени, че някой ги заговаря и иска да се запознае. Почнаха да си ръчкат в телефоните и след около 10 секунди разбрах че няма да го бъде и си тръгнах. И аз бях унижен… и сега и да видя мацка сама на бара, вероятността да отида да се запознавам е около 3%. Трябвало е да покажеш с нещо, че искаш някой да дойде при теб, иначе общо взето никои няма да посмее.

94.   Каквото търси един мъж това търси и една жена-секс. Всеки си има нужди. Не виждам нищо лошо от това което си написала. Има хора, които са моногамни и полигамни. Едните са цял живот само с един партньор, а други са с много.

95.   Каквото търси един мъж това търси и една жена-секс. Всеки си има нужди. Не виждам нищо лошо от това което си написала. Има хора, които са моногамни и полигамни. Едните са цял живот само с един партньор, а други са с много.

При менр ако дойде някоя, която ми харесва и каже "Ей, кльощавия искам секс" ще се съглася, но трябва да ми хареса.

96.   До 95 - Да, ама не-оказва се, че не при всички жени е така-те търсели баща на децата си, човек на когото да се опрат, човек, който да ги уважава, да издържа деца и семейство/разбирай да издържа нея/ и т. н. и т. н. до безкрай. И секса никак не е е на първите места от търсените в мъжа. За тях секса е разменна монета. В тая търговия са царици. А такива истински хора, като авторката са рядкост. По-голямятя част са от описаните от мен по-горе. И ще почнат да ми цъкат минуси.

97.   Номер 84,

Само да вметна, че половият акт не е "измислен" от природата с цел показване на съвършенството и надмощието на единия пол над другия, тъй като единият пол не може да съществува без другия и сами по себе си съвършено изпълняват функцията си, а с цел размножаване и усъвършенстване на вида. Знам, че говоря глупости, междувпрочем изказани за първи път от мъже, така че не се пъни да ми обясняваш каквото и да е. Знам, че ме превъзхождаш, въпросът е по какво! Може би глупост, яд и комплекси?

Ж28

98.   Аз бях моногамен 10 години (за разлика от бившата) без една забежка но съм разбирал по погледа на мацката докато ми иска огънче или ме пита колко е часа. В такъв момент всяка жена има едно излъчване. Явно доста мъже не усещат жените или не всички жени знаят как да покажат желанието си за секс. Аз вече на никоя няма да откажа надуша ли, че надига опашчица. Авторке, ако не си намерила с кой да начешеш нагона мога да те поканя в Лондон или аз да дойда където и да си по света. Ще си ми първата от десетилетие, да отнемеш втората ми девственност :)
М32

99.   Хубавице 97, той/84/ ти е написал къде е превъзходството. Най-вероятно ще го разбереш, когато в подписа ти след буквата "Ж" има доста по-голямо число. То само с писане не става...

100.   58- все едно дали наистина си жена или не, с двете ръце и единия крак подкрепям коментара ти, както и гледната ти точка. Учудващо е, че има и мислещи като теб, щото сте почти изчезнал вид!
N0oNe

101.   Колкото пъти съм решавал - край, оттук нататък само секс, принципно еднократен, но ако ми хареса, може и да се повтори, толкова пъти може и да минат две-три и пак се влюбвам. После почват едни номера, едни страдания раздели, депресии и т. н., тъкмо се възстановя, реша - край... и цикълът се завърта. Явно съм изключително тъп, ама все така се получава при мен.

102.   №97, половият акт е част от природен алгоритъм, запазващ съществуването на човешкия род. Всичко създадено от природата има определени функции, които са от значение за еволюцията на животинския свят. Хранителната пирамида определя пряката зависимост за съществуването на животинските видове. Човешкият вид (хомо сапиенс) е успял да се изкачи на върха и. За да съществуват едни животни, са необходими други животни или растения, които служат за храна на първите. За това говорим за различните видове, като ги делим на по-висши и по-нисши. Видовете сами по себе си са двуполови и разнополови (мъжки или женски). Относно репродукцията си, двата пола при хората не могат един без друг, поне за сега. Но относно функционалните възможности, единият пол (мъжкият), притежава качества (сила и ум), които другият пол няма в такива количества. За това, до налагането на феминизма половете се определяха като по-висш> мъжки, и по-нисш>женски, вместо за казваме по-можещ или по-неможещ пол, при изпълнението на определен вид дейности. Аз не твърдя, че те превъзхождам с каквото и да е, макар че ако го кажа, ще е самата истина. Твърдя, че като цяло мъжкият пол превъзхожда всячески женския, и за това няма как природно да е подчинен, а винаги ще е обратното.

"Знам, че ме превъзхождаш, въпросът е по какво! Може би глупост, яд и комплекси? "

Изразът ти говори красноречиво, за типично женско мислене. Нормално е човек да се ядосва за неприятности, но това е характерно за човека, не за жената. :))) Така че, тук може и да си права. Със сигурност те превъзхождам. Като говорим за глупост, също е ясно и се подразбира. Няма как да е умно същество, дръзнало да спори и заплашва мъж, който е физически много по-силен от него, и винаги може да го набие, че и пребие. Комплексите е ясно, кой пак ги има. Останала до 45 години без деца, и с не до там успешна кариера, след фертилна възраст!

103.   Цитирам и отговарям.
И какво се оказва? Ако една жена иска само секс:
1. Приятелките й я заклеймяват - да, и не само тях. Да, грозно е. Гадно е. К*рвенско е. Табу е.
2. Мъжете, които иска да "мине" искат нещо по-сериозно - не е така. Изплашили са се. Първо, защото такива жени се срещат рядко. Второ, защото може би си била прекалено директна и ги е дострашало от провал. Трето - ако само се правят на е*ачи, а в същност не са. По-скоро са по флирта. Причини много, избери си.
3. Филмите лъжат - ако чак сега го установяваш това - "добро утро". Разбира се, че лъжат. Нещата не винаги приключват с "... и заживели щастливо". Да не кажа никога. Филмите са си филми. Да те разсеят. Или приспят. Или забавляват. Но не и да те научат на нещо (изключваме научнопопулярните филми и документалните такива).
4. Единственият шанс е да си легне с някой женен боклук - не е точно така. Зависи какво иска мъжа насреща и дали въобще е наясно с това какво точно иска.
5. Накрая осем месеца е на сухо и се влюбва във вибратора си - ако това е станало при теб или си чувала за такива случай - жалко. Робокоп си е робокоп, никога няма да замести живото.
АКАТИМ

104.   97 съм, сладури. ;) За мое щастие съм завършил и практикувал лекар, живея в чужбина, със съпруга ми добре си "мелим брашното" заедно, а сега излязох и в майчинство. Да чукна на дърво - всичко ми е наред. Вие му мислете. :)

105.   Пак съм 97. И знаете ли? Ако майчинството ми в момента, обяснява защо се намирам тук, докато прекрасното ми бебче спи (нещо, кето не съм правела преди), то истински успелите и стойностни мъже не висят да цъкат в подобни сайтове, защото нямят време - или са на работа, или със семейството, или разпускат с нещо по-вдъхновяващо от това да се "доказват" пред жените в мрежата колко са по-велики от тях. Истински успелият мъж със сигурност е срещал и уважава колегите си професионалисти (мъже или жени) и практиката ми и в университета, и в работата го доказва. Но тук говорим за ниво и класа! А аз съм тръгнала да чета точно вашите постове? Грешка голяма, грешка и на авторката. Истината боли и сега ще ми слагате минуси и ще спорите пред монитора сякяш сте във война на всяка цена. Е - имам новина за вас, не сте в такава! Нито пък аз! Така че излизам и ви оставям да гледате от собствената си камбанария, а аз ще се кача високо на моята и ще си гледам от там. Хайде, плюйте в ярост! Не можете да ме стигнете! :)

106.   №104, 91 или който си избереш съм!
Как да разбирам това което си написал/а?

"97 съм, сладури. ;) За мое щастие съм завършиЛ и практикуваЛ лекар, живея в чужбина, със съпруга ми добре си "мелим брашното" заедно, а сега излязох и в майчинство. Да чукна на дърво - всичко ми е наред. Вие му мислете. :)"

Ти сега мъж или жена си? Излязъл ли си, или си излязала по майчинство? :)))

107.   Абе и на мен много ми са прави секс ама отивам към страхотно запуснат случай 26

108.   Докторке 104, нещата не се обясняват само с биология/както лекарите си мислят/. Поради тази причина не всичко ти е наред. Ние няма какво да му мислим. По скоро ти мисли, докато си в чужбина/що за повод за хвалба? / и докато мелиш нещо с мъжа си, недей да мелиш надменност и други глупости из нета. Гледай си... бебчето-да ти е живо и здраво. За да раздаваш нещо, първо трябва да го притежаваш-раничко ти е още.

109.   Аз съм имал връзка с омъжена жена(бивша колежка), само за секс. С времето разбрах, че не и омръзнал толкова секса с мъжа и. Просто се срамува да му каже, че обожава да и правят френска любов и понякога като иска анален секс, да не я мисли за курва. За това аз дълго време и правих двете любими неща.

110.   Мразя когато мъжете определят всички жени за курви. Курва за мен е, например, когато мадамата си има уж сериозен приятел и ходи да се чука наляво надясно. Курва за мен не е жена, свободна, която иска просто секс без обвързване. Просто нуждата, да се почувстваш желана, секси, но до там. Защо мъжете да могат да спят с различни жени, а ние жените да не можем и после да ни определят като незнам си какви. На 25 съм, имам сериозна връзка от 5 години, но преди това ми се живееше. Какво толкова една жена да имала повече партньори...

112.   Номер 110 веднага ти отговарям. Защото една жена ако е хубава (а даже и не чак толкова), може да си намери секс без особени проблеми. А един мъж, какъвто и да е, трябва време да се доказва пред жената. Следоветелно ако мъж е спал с много жени, то той е положил доста усилия за да го направи. Ако жена е спала със същия брой - то се знае че за нея усилията са били с 3/4 по-малки. Само се прибери у вас и си пусни фейса онлайн за 2 часа и ще видиш еуфория от съобщение предимно на момчета. Аз мога да си държа фейса включен 1 седмица и да ми пише само едно момиче. Виждаш ли разликата? Ако ти искаш само секс - в твоя случай ти само трябва да се усмихваш и да кокетничиш ден-два и сте готови за леглото. А аз трябва да мина през шит-тестове, през курвенски номера, през постоянното "заета съм днес" на момичето, преди дори да се видя с нея.

51-93 от 93