Споделена история от Секс и интимност

Последните проучвания сочат, че основните причини, поради които жените правят секс са за да има мир и спокойствие вкъщи...
Последните проучвания сочат, че основните причини, поради които жените правят секс са за да има мир и спокойствие вкъщи, тъй като мъжа иска и за повишаване на самочувствието и още много други ,но не и за удоволствие- това какво ви говори?И изобщо щом се пускат проучвания и анкети по въпроса защо жените правят секс значи има нещо -защо не питат мъжете защо правят секс- защото отговора ще е ясен- за кеф , а при жените отговора не е такъв-какво мислите по този въпрос?

Коментари

1.   И кои са тези "последни проучвания"? На група съветски учени ли?
С жената спя само за да не мрънка. Тя пък измъчва и мене и себе си с някакво криворазбрано чувство за вярност до гроб. Иначе за удоволствие има с кого да спя.
След повече от 20 години съжителство за повечето мъже да спиш с жена си е все едно да спиш със сестра си.

2.   Пич, хареса ми откровеното ти мнение. Аз съм жена, но наистина искам да го чуя. И аз се питам като теб,тая цивилизация как е измислила такива неща, като вярност до гроб, а пък животните си сменят партньора всяка година? Не знам защо не свършват другите жени, но аз редовно свършвам, без проблеми. Просто се изненадвам, че все още има жени , които не свършват, че чак и с проучвания ще им помагат. Не съм първа младост, но когато бях на техните години и аз не свършвах редовно. Лафа сред приятелките ми беше "На 22г не знаех защо си лягам с мъж" :-)

3.   Аз пък го правя за кеф и изобщо не ме интересуват нечии проучвания.

4.   ако не е тайна на колко години започна да свършваш редовно и на какво мислиш ,че се дължи това и дали свършващ клитолно или вагинално?- защото и аз мисля ,че много жени имат проблеми със свършването , особено с вагиналното и от това доста им се понижава самочувствието и не могат да се насладят на секса

5.   Ами аз бях сравнително голяма като го направих с мъж за пръв път(на 18г.) но до 22 се виждах все със същия и съм свършвала с него вагинално сравнително рядко, но първия оргазъм мисля, че бях на 19-20г не помня точно. След това с другите мъже след него ставаше все по-чест вагиналния оргазъм. Забелязала съм, че понякога ми е необходимо малко повече време в една и съща поза, за да свърша, а не като на порнофилм да сменям позите на 2 мин.

6.   А-а-а-а, и аз го правя за кеф! :)
ж38

7.   благодаря ти за отговора- значи при мен няма надежда да свърша вагинално , а толкова искам да изпитам това чувство - вече съм на 26

8.   eeeeee, надежда винаги има. Но това не трябва да ти се превръща във фиксидея. Опитай да задържите по продължително време в една и съща поза например, на мен ми помага. и каето осмених мъже също. С един стигам до оргазъм само в една позаи само с едно темпо, а с друг ПОЗАТА НЕ Е ОТ ЗНАЧЕНИЕ КАКТО И ТЕМПОТО

9.   Не всички мъже са привлекателни и не всички жени са красиви. И темата и коментарите са от средностатистически нормални хора. Ако се премахне ограничението да сме само с един партньор, привлекателните, ще са освен всичко и привилегировани -за тях няма да има ограничения. Другите ще са жалка картинка. Самозадоволяването ще процъфтява в безумни граници (не че и сега не е така). Това обаче си има и добра страна -естественият подбор, от който все повече цивилизацията се нуждае, но нормативите насаждат противоестествения. Не се знае до кога. Сексът все повече се фетишизира именно заради табутата и забраните, които тежат върху него. И да, ще има винаги безброй неудовлетворени. За да изпитваш удоволствие трябва да искаш всичко, което следва в играта. Няма как да стане, ако през цялото време мислиш "дано не направи еди как си... дали ще се сети да ме пипне еди къде си... сега кво тряа да почуствам... що му омекна...ами, дали му харесвам..." и.т.н.
Със здраве!

10.   точно така номер 9 !БРАВО !

11.   Хайде сега, младите момичета не свършвали редовно. Пълни глупости! Аз съм на 21 и си свършвам почти всеки път, освен когато съм много изморена или вече съм свършила няколко пъти преди това. А секса си го правя за удоволствие и с голям кеф.Нямам никакви табута и задръжки и не виждам с какво могат да ме превъзхождат повечето от "по-възрастните дами" в това отношение, освен с безбройните си комплекси. Всичко си е до човек и е твърде индивидуално. Това, че повечето от вас не са изпитвали оргазми на млади години, не значи, че всички млади момичета не могат да го правят и трябва да чакат да остареят, за да изпитват удоволствие от секса.

П.п. Имам си сериозен приятел, а първият ми път беше на 18. Така че тия проучвания и излияния на "вещици" можете да си ги заврете отзад и да не пълните главите на хората с глупости. Едва ли на някоя по-неопитна девойка ще й бъде от полза да си мисли, че сексът е удоволствие само за мъжа , а за нея няма шанс да получи приятни мигове в леглото докато не стане на 40.

12.   Не живея само в нета. По улиците, на работата си, когато съм на почивка и т.н. се вглеждам в лицата на хората и честно казано, много малко от тях излъчват желание за секс или интимност. Излъчват грижи, излъчват проблеми, някои излъчват радост или удоволствие, но секса участва само във вицовете и то с порядъчна доза ирония и подигравка. Говорят за влюбвания и любов, в които някакви фантазии се изтъкват като водещи, а основното се завоалира или направо избягва...Тук виждам, че се говори сериозно за това, но извън сайта, хората като че ли избягват тази тема, или поне не говорят за нея сериозно. Ще се промени ли някога нещо в това отношение незнам, но се радвам, че открих място, в което хората са откровени. Не ме смущава, че има такива, които пишат глупости -това показва също, че и глупостта може без страх да се показва. Така е по ясно, обществото ни от какъв материал се състои. Важно е да се вижда реалността, която навън е зад доста плътна маска.