Споделена история от Секс и интимност

Липса на секс
Здравейте на всички :) Не знам от къде да започна... възможно е да ви отегча.
Аз съм млад мъж на 25г от столицата, работохолик с големи мечти. Нямам приятелка, защото не смятам че мога да й отделям достатъчно внимание и не искам да мъча никой. Нямам право да отнемам възможността на хората да са щастливи, затова и не се захващам с тази мисия. Същинския проблем идва от това, че вече изпитвам огромна нужда от секс, а нямам тази възможност. Предполагам че сме много повече хора отколкото си мисля с този проблем. Навсякъде около нас се рекламира и се насажда в съзнанието и няма как да го избегнем. Все едно в бедните части на Африка да поставят огромни билбордове със вкусни сандвичи. Просто няма как да не ти се дояде, но нямаш възможността да си задоволиш глада. Разсейвам се с наркотици и спорт (съжалявам, знам че е грешно и неморално)и не знам до колко ще издъжа. Не веднъж съм търсил интимни отношения с разни момичета, но явно не ме харесват. Със сигурност причината е в мен. Здрав съм 90+ кила и тренирам бойни спортове, така че не е от външния вид. Може би подхода ли ми куца... не знам. От скоро започнах да се замислям дали да не се обърна към сферата на платените услуги. Дали това е единствения начин да си задоволим сексуалния глад?
Моля Ви дайте ми някаква насока или идея. Ще съм Ви много благодарен.

Коментари

1.   Може пък да е точно от външния вид. Само по чалга клиповете "жените" харесват някакви тюфлеци. В действителността искат някой мил тип с когото да се гушнат и да гледат нещо приятно. Е разбира се има и разни отчаяни дебелани....

2.   Ти си млад свободен, казваш че имаш хубаво тяло - би трябвало да е лесно. Пробвай във фитнеса или някое друго място - на улицата - непринудено запознанство, нали знаеш - девет ще ти откажат, десетата ще каже да. Бъди активен, ти си мъж и това се очаква от теб.
Секса е прекрасно нещо, но като няма с кой... напълно те разбирам. Аз съм разведена и така и си стоя сама, даже вече не ми пука особено. Около мен - двойки, жени и старчоци. Просто няма кой.
Ти имаш много повече шансове - използвай ги. Но не търси в интернет. Гадно е.

3.   Нищо ти няма братко просто толкова са ни бедни и материални мадамите че ако не им предложиш някаква изгода няма да те погледне ако ще да и се ебе кат за световно

4.   С тия дрогарчета най много 10 години ако не ти се разкапе дроба или не ти се пръсне сърцака. До там си, малкия.

5.   Здравей, авторе, проблемът ти ми е познат. Мога добре да си представя как се чувстваш, особено ако работиш в стресова среда в някоя голяма фирма. Със сигурност има добре изглеждащи и интелигентни млади жени на твоя възраст или по-големи, които са отдадени на кариерата си, за момента не искат да се ангажират с връзка, но изпитват желание за интимност. Поогледай се в средите, в които се движиш, за такъв тип жени. Другата възможност са млади жени, които търсят неангажиращи отношения с мъж с добри доходи, който да ги води по хубави заведения или почивки - тук вероятно ще попаднеш на жени без особени скрупули, интересуващи се от парите на мъжа, а не от самия него като човек, но ти самият си казваш, че не търсиш друго освен секс. Това е, което ми идва наум, успех.

6.   Здрав съм, но взимам наркотици, знаци не си здрав, тръгнал си стремглаво надолу, краят е ясен. Нямаш време за жени, а се разсейваш с наркотици... другаде е проблемът, осмели се да го погледнеш. Ако преобърнеш живота си спорт, работа и готино гадже без наркотици, ще си на правилното място, но ти си знаеш. Платени услуги, ок, но до кога, един ден просто ще искаш да има не да... някоя, а да имаш Човек до себе си, ще си изпуснал всички влакове, ще си влошил здравето си, не се заблуждавай, че със спорта, компенсираш вредите от дрогата. Не е нормално приоритет да ти е работата, дрогата и да нямаш време за гадже. Имам една такава позната, която зад работа, спорт и зруги занимания, няма време за мъже, но проблемът и че просто е сложила стената и маската и се е скрила зад горе споменатото. Успех!

7.   Ммм, ела да напудрим нослетата, а после ще видим..
Ж, 24

8.   И брат ми е като теб-няма време за приятелка и си плаща за секс и е много доволен. Ако тука някои моралисти го смятат за недопустимо да не ти пука. Важно е ти да си задоволяваш нуждите, а щом може да си го позволиш(парично) не виждам проблем.

9.   Пф! Ами че по-добре си плащай на проститутка, бе! Разсейвал се бил с наркотици! Боже, опази!
Ж30

10.   Еми не ходи по проститутки, защото ако почнеш няма спиране брат. Не гледай порното, щото уврежда мозъка. И зарежи я тая работа и намери друга, която да ти позволява време за женички :) А наркотиците ги спри задължително бастун такъв :Р Пийни 2 литра бира по - добре :) Успех мафиот.
Това с проститутките е най - голямата тъпотия ( не че и аз не съм искал да ходя ), защото ще свикнеш с тях и като си намериш точното момиче няма да ти е интересно с нея да правиш секс, а ти от твоя страна няма да можеш да я обичаш. Според тебе една проститутка може ли да имаш личен живот и да си има мъж и да й харесва секса с него. Да да, оная е изяла 1000000000 чепа и въобще няма да й направи впечатление мъжа й. Та и ти така.

12.   От автора: Относно наркотиците редовно си правя изследвания и всичко е повече от перфектно. Оценявам това, че мислите за мен, но по друг начин не мога да се разсея освен да се напудря и да отида на клубче.
Наистина не знам къде е проблема и съм в безизходица...

13.   Проблемът, авторе, е в начина ти на мислене. В целите в живота, които имаш (или нямаш). Самоцел ли е този работохолизъм? Наркотиците са проблем не заради това, че може да ти разбият здравето (макар да правиш изследвания), а защото привикваш и изпадаш в зависимост от тях. Както и защото ти пречат на мисленето.

Безизходицата ти е защото се фиксираш върху това, вместо да започнеш да се разнообразяваш. С колко (и какви) хора изобщо се срещаш? Кои/какви са приятелите ти? Говоря за реални приятели, а не такива, с които единствено да пиете/смъркате/тренирате бойни спортове.

Ето ти една идея за разнообразяване. Не е нужно да я приемаш, но със сигурност ще е нещо различно от това, в което се въртиш в момента. Разходи се сред природата. Без наркотици, без пиене. Просто разходка извън града - на планина или другаде. Пробвай да помогнеш някъде като доброволец - има много организации, които се нуждаят от помощ. Или дори не към организация, а да помогнеш на някой, който е в нужда. Може да е физически - да пренесеш нещо тежко на някой възрастен човек, да помогнеш на майка с дете, да защитиш някого при нужда. Има много момичета, които с радост ще приемат да ги придружиш за няколко минути, ако наоколо има група цигани. Не търси секс от тези момичета, просто им дай усещането за сигурност и виж реакцията им. Ако си такъв работохолик и работата ти е доходна, спокойно може да дариш и малко пари. Не на просяци, защото те са организирана мафия. Но има хора, които ровят в кофите за боклук - дай 2 лева на някой такъв или направо му купи храна. Или нахрани и погали някое животно. Те също имат нужда.

Изобщо, вкарал си се в голям стрес, от който само разнообразието (и позитивните неща) ще те извадят. Наркотиците няма да го направят, напротив. А сексът ще дойде лесно при по-различна нагласа към живота. Не е нужно да изпълнявш дословно идеята ми, но помисли и пробвай, ако искаш. Най-малкото, ще се почувстваш различно.