Споделена история от Секс и интимност

Бихте ли правили секс пред мъжа си?!
Ж26 Здравейте!

С мъжа ми сме заедно от около 7 години, от 2 сме семейство. Обичаме се много и си вярваме напълно. Нямаме проблем с ревността и никога не сме си изневерявали. Допреди да ми спомене за неговата най-голяма фантазия аз изобщо не съм мислила за други мъже, тъй като той е човека на живота ми и аз държа много на него. Когато ми предложи да опитаме нещо нестандартно и различно аз първоначално не мислех, че това ще е възможно, но постепенно разбрах, че на него много му харесва идеята и най-вече го възбужда, а именно да правя секс с друг мъж докато той гледа. Направихме го и се получи страхотно. След това сексуалната активност помежду ни определено се засили. Определено ще се намерят хора, които ще ни осъдят, но живота си е наш и всеки избира какво да прави и как да се забавлява. Все пак живеем в България и всичко различно и нестандартно изглежда в очите на хората извратено. От време на време се виждаме с мъже и го правим, наистина е страхотно, както за мен така и за него.

Та, въпроса ми е главно към жените:

Бихте ли правили секс докато мъжа/приятеля ви гледа, ако ви каже, че много иска, няма против и определено се възбужда от това?

Коментари

1.   Здрасти, определено точно в твоята ситуация не виждам проблем и бих постъпила като теб - всичко между двама възрастни, което двамата искат е ОК (е, освен забраненото от Закона)
В случая се радвам, че сте си прекарали добре.
Повечето мъже обаче мечтаят за двойка с две жени, което е невъзможно да се организира почти, но при вас няма да има никакви проблеми да си намирате мъж за срещи. Не забравяйте кондомите и бъдете дискретни!

2.   Нямa лошо щом допaдa и нa двaмa ви. Aз лично не бих. Aко нaстоявa зa нещо тaковa, бих се рaзвелa и aко искaм дa се зaбaвлявaм тaкa с мъже, ще го прaвя и сaмa. Нямaм нуждa от воaйор нaоколо ( в домa си, в брaк, съпруг).

3.   А защо не опитате обратната схема - той да прави секс с друга жена пред теб? Просто за експеримента, да провериш дали сама ще се възбудиш от тази гледка.

4.   От моята сегашната позиция и лично за себе си казвам - не, не бих.
Ж28

5.   "Все пак живеем в България и всичко различно и нестандартно изглежда в очите на хората извратено. " - ей такива неща като прочета и ме напушва смях

7.   е тъпо е малко! Някакъв нахалник, който мисли с онази си работа да из*ука жена ми пред мене, а аз като някакъв идиот да гледам..??? И утре да се срещнем някъде по улицата да се чувствам, като бати тъпака ли? ! Жена ми да е ку*ва, а аз льольо и да я чукат, защото аз не мога ли?

9.   Аз го намирам за съвсем нормално, даже много здрависловно за връзката защото честно казано всяка жена или мъж иска малко разнообразие от време на време. Така вместо да се крием един от друг и да имаме любовници всичко е чисто и открито.
Със съпруга ми практикуваме това нещо още от преди сватбата, но малко по различно - така нареченият суинг - разменяме се с други двойки като комбинациите са всички възможни. Сега сме се сприятелили с три двийки с които се виждаме поне веднъж месечно, като естествено използваме всички противозачатъчни средства.
Единствено не ми харесва като трябва да се любим с друга жена и мъжете ни да гледат но пък това май ги възбужда най много от всичко.
Но както и да е, в любовта и войната правила няма :)

10.   Къде отиде романтиката?

11.   Къде отиде романтиката?

13.   номер 5, напълно си прав. Клише до клише, ама нали трябва да оправдаем к.рварлъка. Защото си е точно това.
Що пускаш такива теми, като си толкова отворена? Не ви давам повече от една година заедно. Мъжът ти ще те чупи, защото просто е нарушено чувството му за притежание.

19.   Опитах се на няколко пъти да повдигна темата и жена ми отказа категорично. Голям фетиш ми е това и съм сигурен че би повлияло благотворно и на нашите позаспали страсти, но тя не иска и да чуе. Вече няма смисъл да опитвам, само създавам съмнения и предпоставки за допълнително охладняване на интимните отношения. За мен няма проблем да поканим дори повече от един мъж или пък друго семейство. Лесно мога да си намеря любовница, но това би било изневяра и не ми е в ценностната система - смятам, че такива моменти е хубаво да са споделени с най-близкия. Според мен когато сте на една вълна с партньора това може да ви донесе само радост и хубави емоции. Радвам се много на хора като вас.

20.   н19, не ти трябва да си намираш любовница, а защо не се пробваш да си третото колелце?
Има обяви на двойки, които търсят мъж, но трябва да изглеждаш добре, да си поддържан. Жени се търсят повече, но честно казано не е привлекателно за жена да бъде с двойка, но за сам мъж мисля, че не е лошо. Така хем можеш да изживееш фетиша си, хем няма да имаш любовница. Никому не вредиш.

21.   До 20: Адски трудно е да си намериш 2ка или семейство. От години пробвам в града ми и други градове и нищо. Има адски малко сериозни хора които искат да си фотомодел за да те извикат в тях.

22.   19 до 20 Не е целта да съм с чужди хора, а с най-близката ми да споделим нещо приятно и различно.

23.   19 до 20 - Целта е да вкарам съпругата си в тази игра. Не ме блазнят любовници и евентуално другите участници ако там не присъства най-близкия ми човек. За мен е важно да почувствам мръсницата в нея и да видя онзи перверзен и жаден поглед, който остана някъде в миналото.

27.   до н 23
според мен имаш грешка с подхода към жена ти, ти направо я стресира, можеше да почваш с подбрани порно филмчета за това, има доста стга да намериш нещо дето да възбуди жена ти, и може с скъп подарък, да я подкупиш, и я обеди че ще сте извън града и в непознат хотел и само за един път, и че нека тя да избере някой младок или каквото тя харесва, а бе тактика малко и глезотии и погали я и щипи я леко по дупето, , кажи и всеки ден колко е секси и колко би било убийствено суперско ако го пробвате питай я може да иска да е с жена не с мъж като начало и не се предавай, , прав си тръпката е с жената не с други.

28.   авторката: до 23, Определено това е целта да го направиш с любимият човек. Да се забавлявате заедно и да усещате нови тръпки. Може би затова ние с моят човек се чувстваме толкова добре, защото сме открити един към друг и сме си казали, каквото и да правим винаги да сме си заедно! А относно това, че той се възбужда да ме гледа с друг е точно това, за което ти говориш, че явно обича да вижда перверзният поглед и мръсницата в мен когато го правим... Когато започнахме да го правим ми каза една приказка, от която до голяма степен разбрах защо му харесват тези неща а именно.. "Твоето удовостие е моята най-голяма наслада"

29.   Това е моя голяма фантазия и мисля скоро да стане реалност.
Жена ми е наясно и е готова, но не можем/не знем къде да намерим подходящ партньор.
До авторката - шапка Ви свалям.
М34

30.   Хвалиш ли се? Обществено одобрение ли търсиш? Защо?
Аз по принцип правя секс само с мъж, в когото съм влюбена. Иначе не мога и да помисля. Но теб те разбирам и не те съдя. Просто се чудя какъв е смисъла на темата щом и на теб и на мъжа ти ви харесва и проблем няма.

Apha, ж. 26

31.   Номер 9 вкарайте ме в играта с вас. М38 сам.

32.   До 7!! Направо те аплодирам! Съвсем същото исках да кажа и аз! От къв зор ще дам жената до мен на друг..? Аз да не съм пр*с.. Ако тя ми каже, че иска нещо такова друг да я.... Куфарите и айде пътя!