Споделена история от Секс и интимност

Как да го накарам да е по-страстен?
Здравейте, като много момичета и аз искам да получа отговор на моя въпрос и той е: Как да накарам приятеля ми да е по-страстен в леглото? Заедно сме от 1 година и половина. Аз съм на 20, а той на 21. И двамата сме имали и други партньори. Началото на любовния ни живот беше по вълнуващ от сега и то е съвсем нормално. Но още от тогава виждах, че той не може много да се отпусне и да бъде по спонтанен в секса. В повечето случаю аз давах идеята къде да го направим, каква поза. Еротично бельо, жартиери, танци всичко съм правила със цел да е по интересно и той да е по импулсивен. Сеска и сега ни е хубав, но ми липсва това той понякога да е по спонтанен... " да ме съблече и да прави каквото иска с мен". Желание и двамата имаме правим го по 4-5 и повече пъти в седмицата което за работещи хора според мен е нормално ( в смисъл понякога сме много уморени и направо заспиваме). Не искам с този въпрос да звуча като курва, просто смятам, че ако успея по някакъв начин да го отпусна ще бъде много по хубаво. Имали сме случай в който и двамата сме употребявали алкохол и той си е пак същия. Говорили сме и той си казва, че си е такъв и си му харесва така. Не знам може би проблема е в мен, че очаквам нещо повече...?
Ж20

Коментари

1.   Отговорът на твоя въпрос е - ами не можеш. От женска страна си сторила вече доста неща. Истината е, че ако на 21 г. и с младо гадже твоят човек не струва в леглото, то нещата са ясни.
м55

2.   Той си е такъв. Ако се случат по-страстни изпълнения, ще са единични. Приемаш истината и си преценяваш за себе си. Това е.
Ж28

3.   Можеш да го накараш по два начина. Единият е да му платиш, както е в порнофилмите, откъдето предполагам се е зародило желанието ти за повече страст. Другият е да кажеш на бог да промени мъжката сексуалност - да свършваме по-бавно първия път.

4.   Не го насилвай прекалено. Има вариянт твоето постояно незадоволение да го комплексира и да не смее да предприеме нищо в страха си да не би пак да не е достатъчно добро. Може би се е затворил в своята комфортна зона. Мъжете са такива когато става въпрос за секс. Моят съвет е да започнеш да го хвалиш и превъзнасяш за всеки дори най-малък жест на спонтанност който предприема. След време има шанс да се поотпусне когато види че му се отдава :) Ако не стане трябва да приемеш, че си е такъв. Късмет

5.   Не можеш да накараш никого. Това идва отвътре. Можеш да го накараш да те ближе повече или да те ... повече, но страстта идва от душата.

6.   Той си е такъв. Некой мъже са повече тип пън, некой по-свободни.

7.   Добре си се ориентирала с бельото, жартиерите и танците. Опитай да го предразпложиш и психически. Попитай го какво му харесва, какво иска да ти прави. Бъди дръзка. Например, както си със жартиерите и секси бельото, мушни пръст под бикините и започни да мастурбираш пред него, пъшкай, викай, налапай му пишлето през това време.
Можеш да го изненадваш ненадейно, примерно докато спите през нощта, започни да го съблазняваш. Направи му френска, говори му мръснишки.
Няма начин да зидържи.

8.   Хванах съпруга си в изневяра. Простих и живота си продължи. но не мога да забравя думите които ми каза за любовницата си-" С нея разбрах какво значи да си мъж" и "тя ми доставя удоволствие". Питам мъжете кок ще тълкувате тия думи? . Мъжете кога изпитват удоволствие когато се изпразват или е нещо друго за което незнам

9.   до н8
Много хубави и силни думи даже си заслужава да е в нова тема,
ще ти го обясня от мъжка гледна точка и като психика.
Един мъж тръгва да изневерява и да търси друга жена само и само тогава когато жена му спира да го желае и това го вижда, един мъж има непрекъсната нужда да бъде желан и да усети в движенията и погледа и пъшканията на жена си когато я люби.. това е природата на мъжа колкото и странно да звучи.
Когато жена ми се оплаква и отказва секса с мен с разни причини и виждам че склонява да го прави с мен само и само да има мир или да няма кавги, или понеже щяло да и идва след ден два и по добре да го правим иначе пък щял да съм и мрънкал!!
а като я гледам как не дава зор нито старее да прави френска по страстно и ми вика охх мразя френска а да не говорим за изпразване в/у нея или в устата поне един път в живота!!
или когато я моля да пробваме анално или един фетиш поне да пробваме как ще е, думите и са все : оооо я стига бе, стига с тези перверзни неща!!
когато я моля да гледаме не грубо порно а романтично порно и пускам нещо нежно и все ми вика а бе пък ли пускаш тези глупости я ги разкарай!!
когато и пиша сексуални емайли описващи фантазия ми с нея а м/у думите романтични снимки или сексуални за да я възбудя а отговора и е : стига си ми пълнил пощата с такива детски работи!!
когато жена ми реши след месец без секс да го прави от жал ли е или поради друго ли и идва без грим или без парфюм или без еротично белъо, а като отива на работа я виждам как се гримира и се конти за да я гледат чуждите мъже колко е хубава и секси!!
когато не виждам страстта и жарта в очите и когато я чукам и повярвай ми старая се да съм внимателен и нежен и груб понякога за разнообразие но пък нищо... едно голямо нищо!!
кажи ми тогава за бога как да не ходя и да търся друга жена която да ме иска и да желае и да ме накара да се чувствам колко съм желани и колко съм мъж в нейните очи.
Работата е там когато жената я кара на автопилот и мисли че мъжа е създаден като нея и не разбира колко е важно това за него да се чувства много желан, истината е че вие ЖЕНИТЕ САМИ ПУСКАТ МЪЖЕТЕ ДА СА С ДРУГА като постъпвате така с нас.

10.   Номер 8, като с теб не е разбрал какво е да е мъж какво прави при теб тогава? И защо си му простила? Много вероятно е пак да ти изневерява. Думите му сигурно означават, че му е било много готино с другата, защото сигурно е била по-разкрепостена и му е позволявала много неща.

12.   Адмирации за отговора на N9! Ще добавя: има някакво убеждение, че нещата в леглото се вършат от мъжа. За нея е достатъчно, че се е съгласила да се подложи за секс. Нейно абсолютно право е да решава кога в месеца ще благоволи да се отдаде. Дали точно тогава при мен нещата ще бъдат "о'кей", нея това изобщо не я интересува.
Всичко това е напълно актуално и с "обратен знак"- активна партньорка и пасивен, мързелив и незаинтересован мъж. За съжаление ще се присъединя към отговарящите, че нищо не може да се промени... освен да се смени буквално партньора. Това естествено не винаги е най-доброто решение. Партньора може да има арсенал от добродетели, пари (доста пъти достатъчна причина), положение... причини, достатъчни да се "преживее умрелия секс с него". Да не говорим за истинска любов, семейство, деца... Последното обикновено оправдава всяка саможертва - преминаване на пожизнено самообслужване, дори кръшкането е за предпочитане. Запазването на семейната среда за децата трябва да е над всяко лично его. Моралната вина на пасивния партньор обикновено не се разглежда, още по-малко - приема в съда. Все пак е факт, с който всеки сам за себе си решава как да се оправя.