Споделена история от Секс и интимност

Презервативът се беше изхлузил
Аз съм на 16. Имам си приятел на 25.. Разбираме се добре.. водим и полов живот... Вчера се случи нещо странно.. След секс /естествено с презерватив/ той стана и забеляза, че презерватива не е на него... аз веднага изтичах до банята ии се оказа че е в мен. Явно се е изплъзнал... Много ме е страх защото той беше свършил в него... Използвахме DUREX ии за 1ви път стана такова нещо.. Моля Ви, ДАЙТЕ СЪВЕТ!!!

Коментари

1.   Ами явно си го е извадил след като е свършил и му е бил спаднал. Едва ли има нещо в теб, тъй като крайщата му най вероятно са било отвън.

М29

2.   Скокни до аптеката за Ескапеле,ако не са минали 72часа поне да бъдеш сигурна и след 4-5 дни си направи тест за бременст.

4.   Моят презерватив често остава направо вътре, така че си има риск момиче..

5.   и на мен ми се е случвало - отиди до аптеката и си вземи хапче за спешна контрацепция (без рецепта са, към 35-40 лв.).
Дюрекс са малко по-широки от Лайфстайл. Съветвам те да минете към втората марка, ако Дюрексът се е изхлузил. Не се панирай, действай и взимай хапчето!!!

6.   Ъъъъ номер 2 моля те искренно да спреш да ръсиш мозък по въпроси, които очевадно не попадат в кръга на компетенцията ти. Говоря специално за частта с тестовете за бременност. За 4-5 дни яйцеклетката още не се е загнездила в маточната стена, за да започне отделянето на хормона хорионгонадотропин (този, които отчитат тестовете за бременност), а като започне неговото отделяне първите няколко дни е с много ниски стойности, за това и тестове се правят най-рано в деня на очаквания цикъл (или на следващия най-добре за по-достоверен резултат). По-рано от това може само кръвен тест да покаже наличие на бременност и то пак около датата на цикъла. Това ти го обяснявам не, за да се правя на веща, а да не се излагате с тая ниска култура, която показвате по форумите.

Авторке,
и ти гледам си малка и неопитна, та се шашкаш още при такива ситуации. Но не се притеснявай, едва ли го е вкарал чак толкова навътре, че съдържанието да се изсипе във влагалището. Подкрепям по-горните мнения за спешните хапчета, но имай в предвид, че от тях е възможно да възникнат известни проблеми с цикъла, за това не пускай ако обичаш нова тема тип "нормално ли е след хапче еди кво си". Те хората прилагат едно листче, по познато като листовка, в която са изписани медицинските показания, а там пише също и да не се взимат като бонбони (тва превантивен акъл).

Послепис: гаджето ти е скапаняк по две причини:
1-во не си дава сметка, че като свърши оная работа се вади, за да не омекне и да не изтече съдържанието където не трябва. Мъж на 25 години да не умее такива тънкости в секса, за да се пази от гафове е меко ме удивява.
2-ро за тези 25 години се смята, че е улегнал (малко или много) и може да поема отговорности, да звима решения, да реагира адекватно в стресови ситуации и смятам, че като мъж, по-голям от теб и с повече опит и акъл, е редно най-малкото той сам да те заведе до аптеката, а не да те оставя да пишеш по форуми и да търсиш съвети от непознати.

7.   do 6.
май си прав за теста, аз не съм изпадала в състояние да ми трябва, но гледах в нета - прав си.

Иначе - без презерватив не съм го правила никога, винаги, ама винаги си нося хапче за спешна контрацепция, само веднъж ми се наложи да го ползвам - дойде ми след някой ден, но общо взето до месец си преодоляла каквито и да е странични ефекти, не може да го сравниш с нещо като аборта.

И това с изхлузването ми се е случвало с къде-къде по-опитен мъж от това 25-годишно хлапе - например ако съм отгоре и съм се забавила, при мнооооого бурен секс с много различни пози и т.н. - случва се, ние сме хора!

Много трябва да се внимава и с презервативите - макар че мерките на кутииките са еднакви (не знам какво значи това 56 мм., 58 мм - май ширина някаква), има разлика.
Дюрекс са малко по големички, но ако вземете с някакви екстри (ресни и т.н.) са стегнати.
Лайфстайл са по-тясни. Спортекс са май най-широките. Има и разлика в коя страна ги купува човек - в България са по-малки от в Германия например, Лайфстайл в Германия даже няма. (сигурно не може да сключат договори за разпростанение и ко.)
Има го и обратният вариант - кондомът да е малък. Тогава се образува червен ринг на основата на члена, не е било приятно и може и да боли.
Като че ли жените отговарят за контрацепцията, носят кондоми и т.н., но съветвам МЪЖЕТЕ сами да се погрижат за това - всеки си знае марката и размера. Е, може жената да иска после някаква екстра (ресни и т.н.).

За Дюрекс Перформанс - САМО ЗА МЪЖЕ С ПРОБЛЕМИ, само ако свършвате бързо! Бях ги взела за проба и моят приятел почувства щипене, неприятна работа.
Има и екстра големи кондоми, но те са наистина не за перчене, а за господа, които имат проблеми с нормалните.

И евтините презервативи, без марка, са добри - ВСИЧКИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ТРЯБВА ДА ОТГОВАРЯТ НА СЪЩИТЕ СТАНДАНДАРТИ!!!! ВСЕКИ Е ОТДЕЛНО ПРОВЕРЕН ЧРЕЗ ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ИМПУЛСИ!!!! НО НЯМА ГАРАНЦИЯ!!!! И Дюрекс може да ти се скъса, няма нищо сигурно.

Най-сигурен метод против забременяване е хапчето, но не го препоръчвам. Най-здравословен е кондомът, дори с един партнъор, защото няма как да си докара човек едни много разпространени човешки вируси, които са носени от мъжете, но причиняват при жените рак на матката.

....

8.   Е, №6 , ама и ти си един спец....Има и такива на които презервативите са широки, и когато спреш за малко ,да не свършиш бързо, леко ти спада и тогава презерватива се изхлузва и остава вътре, и то доста навътре!

9.   да започнем от там , че едва ли още от първото свършване вътре и ще забременееш,но за твое успокоение взимай ескапел и се моли защото никаде и никой не дава 100% гаранция.На мен също ми се е случвало да остане вътре,но вината си беше моя, че не го извадих щом свърших , а така не 100% а 1000% е паднал вътре особенно ако има повечко течност в него :) И не прекалявай с тези хапове , все пак майки ще ставате

10.   абе 8 то за тва има различни размери...

11.   Благодаря Ви много...днес мисля да си взема направо тест..аа за хапчета..едва ли..наистина остава само да се моля... Благодааря Ви отново :)

12.   това с моленето е най-голямата тръпка ,и все чакаш да ти дойде,и аха да ти дойде ама това време все не минава.Само не си вкарвайте мухи в главата , че тогава и двамата ще сте във филма докато ти дойде :)

13.   И къде да намеря по тесни презервативи-никъде не им пише обиколката ,или диаметъра?

14.   А ако е останал вътре и не можем да го намерим? Какво да направим?

17.   Момчето Помощ Презерватива остана в приятелката ми и не съм и казал седи 2 седмици и ме е срам да и кажа какво ще стане и ние не си говорим защото не сме заедно не съм свършил ама пак какво може да стане

18.   Здравейте, имам един СПЕШЕН ВЪПРОС. Има ли как да се забременее, ако презерватива е останал в теб, но той не е свършил в него?

19.   Рядко правя секс с презарватив, с бившата за 5 години се е случвало 5 пъти с настоящата за 1 година също са не повече от 5 пъти.

Не ми е оставал вътре презарватива, но когато правим повече време секс или е по-груб го изпъвам идеално, а когато спрем за малко и го извадя напълно после презарвативът става адски хлъзгав и започвам да го усещам как ще се извади и тогава го сменям с друг. Адски е влажна течността и става много мазно, а и когато не ти е дебел (както на мен), започва да се движи и да се изхулзва. В началото до 10-15 минути секс няма никакъв проблем, особено като не се вади, но извади ли се .. се разтяга и прочие..

Мерил съм едните от мойте презрвативи нелатексови, на дължина са 23,24 см, когато се разтегнат и използват, а на дебелина също са над мойто достойнство и то не с малко, но винаги първите 10 минути си ги изпъвам перфектно.

20.   (ж27) Повярвай ми, не по-малък филм е когато си се изхлузи в дупето. На мен ми се случва вече втори път.
P. S: С различни мъже