Споделена история от Секс и интимност

Привличат ме дебелани
Здравейте на 25 съм и ме привличат закръглените момичета. Преди ми беше много странно, но вече свикнах и гледам да си намирам точно такива. Секса с тях е уникален раздават се на макс. Но се чудя дали това е някъв фетиш или просто нещо не е наред. Слабите и стройни мадами не ме привличат искам да си има от всичко по много. На никой не съм казал до сега за това. Даже и порно с пълни жени гледам и ми доставя голямо удоволствие. Привличат ме по големи от мен и да са закръглени. Това е като не писано правило: слабите те привличат - пълните НЕ. Еми при мен е обратното. И се чудя защо на какво се дължи това. Ако някой си има на идея да сподели.

Коментари

51-54 от 54

69.   Аз съм на 23 години висока 162см и тежа 57кг. Спортувам 3-4 пъти в седмицата. Имам стегнати крака и малко коремче (не е много стегнато). Нямам големи гърди, но не са и прекалено малки. Харесвам излъчването си - големи кафяви очи, красива усмивка и леко заоблено лице. Имам дълга до кръста и гъста кестенява коса. Изобщо не се вписвам в българския стандарт за кльощаво момиче. Дори с тази фигура са ме наричали два-три пъти дебела. Но никога не ми е липсвало мъжко внимание. В общи линии подкрепям теорията, че човек изглежда така както се чувства. Не съм пълна, не съм и манекенка, но се харесвам и определено има и други които ме харесват. За всеки влак си има пътници. До автора: не се притеснявай всеки си има вкус и не е срамно че ти харесват по-пълнички. Хайде хейтъри нападайте ме сега. Btw само аз ли съм забелязала, че дебеличките хора са по-добри от слабите (за характер говоря)?

70.   Аз пък съм на 26 години, 157 см. и съм 42 кг., също спортувам и най-важното - здрава съм. Ти, 23 годишна, по-висока си с 5 см., но по-тежка с 15 кг., не мислиш ли, че е множко?
Зарежете мъжете, зарежете на кой, какво му харесва. Искам от една дебела жена да чуя - какво харесва тя у себе си - само за външност говоря, без да има значение дали някой ви харесва или не, стига с тоя секс, искам да чуя - харесвам корема си, защото.... , харесвам бедрата си, защото.... , харесвам ръцете си, защото... , харесвам глезените си, защото... харесвам шията си, защото...

71.   Номер 70, теб какво те интересува, айде стига вече сте се дразни ли кой бил дебел кой бил слаб, аз пък съм 1. 67, 44 кг. какво значение има кой колко тежи?

72.   Килограмите са само едното, другото са подкожните мазнини, които са много при дебелите хора, а тези мазнини са вредни за здравето, когато са висок процент, така че, не само килограмите са показател. Говорим за здраве, е и за естетика. Ще се радвам да отговорят на въпросите ми или поне да отговорят пред себе си, но честно, без да замесват мъжете и техните вкусове, защото от аргументите с които се защитават, най-изтъкваният е -' мен мъжете ме харесват такава'.

51-54 от 54