Споделена история от Секс и интимност

Любов, а не просто секс!
Здравейте! Не знам дали точно тук е мястото за тази тема, но все пак ми е любопитно..

Преди месец с приятелят ми уж се разделихме, но то май си е само за пред хората и ние се заблуждаваме че не сме заедно, но както и да е от тогава няколко пъти преспахме, но последният път беше някак различно. Дори докато бяхме във връзка не съм чувствала такова нещо, този път наистина се почуствах като едно цяло с този.човек, не беше просто секс. Чувствах се като разказите в книгите колкото и да е смешно, почуствах се обичана, защитена и безумно влюбена!(p.s не че преди не съм се чувствала обичана, просто този път го усетих много силно)
Всъщност на някои от вас може да им се стори смешно, но от раздялата насам не се бяхме целували по устните, та последният въпросен път се целунахме и просто изпитах толкова емоции и.любов просто в една целувка, дори бях на косъм да се разплача..но да ревнеш по време на секс не е много подходящо..:Д.Осъзнах до каква степен обичам.този човек. Споделих му това накрая и той каза че се е чувствал.по същия начин ...
Тааа споделете мнения, чувствали ли сте се така, още ли сте с човека с който сте го изпитали и така...

Коментари

2.   1 номер съм, ако ми публикуват коментара. Вие си знаете най-добре дали да продължите, явно искате, щом сте изпитали любов, няма лошо, най-хубаво е да си с човек с когото изпитвате любов, за мен е дори повече от любов... :)

3.   Щом има страст между вас, то защо не опитате отново да сте заедно, но без да повтаряте старите си грешки.

4.   Нямаш бъдеще с него. Просто бъркаш любовта със добрия секс. Нормално е след добър секс, възниква хормонален дисбаланс. За любовта ви трябват повече неща да ви свързват, а щом веднъж не се е получило. Здравото счупи ли се, не се лепи, не се...

5.   Сигурна ли си, че знаеш какво искаш, защото аз не съм сигурен в това?

6.   Зависи за какво сте се разделили. Живота с един човек не е само секс въпреки че това не е маловажно. Така че щом е имало раздяла нещо не сте харесали в другия, а това рано или късно ще се повтори отново.