Споделена история от Тинейджърски

Да го оставя ли?
Здравейте! Аз съм момиче на 17, а моят приятел е на 20. Запознахме се по интернет преди година и поддържаме връзка от разстояние, защото сме от различни градове. В началото всичко беше прекрасно, дори се влюбихме. Той е много добър, мил, грижовен, подкрепя ме и знам, че много ме обича. Но с времето започнахме да се караме за всичко, като винаги аз бях виновна и винаги аз го търсех, защото той едва ли щеше да го направи, стана много ревнив, ограничава ме, не ми дава да нося дори грим и определени дрехи, омаловажава любовта ми към него и не ми споделя. Иска да прекарвам цялото си свободно време като пишем и говорим по телефона и най-странното е, че когато му кажа да се видим отказва, а уж иска. За 1 година сме имали 4 срещи, и то за по няколко часа на кафе, а когато му кажа, че това не ми стига казва, че иска и той да се видим, но не може, изреждайки куп глупави причини. Дори не ми казва къде живее и нямам никакви контакти с приятелите му, за да не го потърся, ако се разделим. За връзката ни знаем само ние и 2 мои приятелки, а от неговите приятели крие. Това че не прекарвам реално време с него, а с телефона, ме задушава. Нормално за всеки тийнейджър усещам, че вече имам желание за секс и искам първият ми да е той, но това ми се струва невъзможно. Чувствам се тъжна и уморена, често плача, но искам да съм с него. Дава ми надежда само това, че след година можем да сме заедно, защото ще живеем в един и същи град. Струва ли си да продължаваме?
Надявам се историята ми да бъде публикувана.
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Миличка ,веднага спираш да се занимаваш с него ! Така както ми го описа си личи ,че няма сериозни намерения към теб и иска само да те използва за секс иначе нямаше да се крие от другите . Още сега прекрати всякакъв контакт с него . Все ще намериш свястно момче ,което да те обича и уважава .Ж.23

2.   Този крие нещо, така мисля аз. А и каква е тая ревност, та вие реално не сте заедно. Ще патиш с подобен човек, ако след време имате истинска връзка, той още от сега си личи, нещо, че се опитва да се преструва в началото като свестен пич.

3.   Според мен си някоя странична и си има приятелка в неговия град.

4.   Щом не иска да се виждате и не ти казва къде живее, значи нещо те лъже. Най-вероятно си има приятелка, а с теб води интернет история. Защо търпиш тази ситуация? Отиди един ден в града, в който живее и го засечи, все пак знаеш, надявам се къде работи или живее. Другият вариант е да му поставиш ребром нещата и да му кажеш, че такава връзка, без да се виждате и да знаеш къде живее и да му отидеш на гости, не те устройва и късаш с него. Освен това защо я държиш в тайна? Сложи я в социалните медии, така че всички да разберат. Щом крие връзката ви си има друга, или флиртува с други.

5.   "Твоичкия'' със сигурност си има и някоя друга, но е свикнал вече и с теб и за това те ревнува.... отиди в неговия град, ако изобщо ти е казал точния град де.... и разпитай за него и ше видиш, че ще излязат много неща на които ще си със зайнала уста...!

6.   Според мен трябва да го оставиш ...той дори може да те лъже!Ти въобще как му вярваш!?

7.   Имаи супер тъпата връзка и си пропиляваш тийнежджърските в години с надежда са заживееш с този мъж, с които сте "влюбени", а се сте се виждали 4 пъти..Буквално и директно - никога ли не ти е хрумвало, че крие връзката ти защото си му някаква играчка далеч от него и е възможно да има още приятелки или взаимотношения с други момичета в неговия град ? защо въобще си си въобразила, че имате връзка ? Какво да не би да си пишете "Обичам те" по чат ? Смешно е.Или те използва или ти нямаш възможността да си хванеш друг и се влачиш с него. Не знам много си заблуден. Ако 4 виждания наричаш връзка, то аз съм трамвай. Замисли се над всичко, което споделих и съжалявам, че бях толкова груба. Успех !

8.   Хах, вие не сте заедно. Как ще се разделите? Човек дето го виждаш 4 пъти в годината на кафе не ти е и приятел даже, камо ли пък любовник.

9.   Зарязвай го този, той не иска да е с теб, само те използва. И в никакъв случай не му позволявай той да ти е първият. Ще си намериш по-добър.

11.   От авторката: Първо благодаря на всички за съветите! Преди 2 дни го зарязах и бях шокирана, че той го прие съвсем нормално. Явно толкова и му е била любовта. Много съм разочарована, беше ме заблудил, че съм всичко за него, а аз бях толкова наивна да му повярвам.. Постоянно мисля за него сега, но и това ще мине.