Споделена история от Секс и интимност

Секс без обвързване
Има едно момче което ми писа няколко пъти да се видим. Беше ми напълно ясно, че е само за секс. Когато се видяхме само си говорихме и се натискахме, знаех че го иска, но всякаш му беше трудно да направи първата крачка. Сега искам пак да го видя и да правим секс. Ако го потърся и го поканя да излезем си мисля че може да ме вземе за лепка, не знам дали не е прекалено нахално направо да ида при него?

Коментари

1.   Смешно е момиче да предлага каквато и да е ситуацията. Дори първа да действа към момчето, пак си е смешно, според мен. Не се излагай, ако искаш секс с него, почакай да ти предложи, а ако не стане, действай с някой друг, който те иска.

3.   Аз в такава ситуация тотално ми се убива желанието честно. Жената трябва и по малко да се дърпа, трябва да е като кокошката, която бягайки от петела си мисли дали не бяга твърде бързо. Ако го направиш игриво/условно, може и да стане (хем да те иска, хем да не те помисли за лепка).

4.   Еха, колко е лесно да получиш секс в днешно време. Ако ти пишат петима, оргия дали ще ти се прави?

5.   4, ако иска и с петима и оргия ще направи, това не е твоя работа, нито твой живот. Всеки има право на личен живот, какъвто и да е.

6.   5, защо да не попита човек? Може и ние да се включим в оргията... Или и тогава не е наша работа?

7.   6, давайте, ако авторката е съгласна с вас и е ваша работа. :)))))) Хахахах.

8.   А не допускаш ли, че младежът няма намерение да прави секс с теб? Може да е размислил и да е преценил, че не си негов тип.

9.   Момиче, имай достойнство. Мъжете са ловци. Те гонят жената, а не тя-тях. Почакай, ще се появи мъж/момче, което да те иска и да знае какво прави. Това момче, според мен, е малко неуверено, затова се е получило така. Споко, няма закъде да бързаш.

12.   Абе чета аз коментари тука и гледам някакво тенденциозно схащане, че мъжете трябва да правят абсолютно всичко, а "принцесите", тези божии същества създадени от някаква специална антиматерия трябва седят, да чакат на готово и да гледат докато гладиаторите се бият за тях после си избират най-силния. Така де - мъже като салфетки, създадени са само за да обслужват тази висша форма на енергия и материя наречена жена. Слава богу, че не всички жени/мъже мислят така!!! Та по темата:
Покажи му, че искаш, след като искаш и виж какво ще стане. Ако иска супер, ако не..нататък. Ако ще те мисли за "лепка", значи не е твоят човек. :)

13.   Много интересен етап на развитие са стигнали някои от изказалите се. Нямат явно проблем че жена и мъж може да искат само секс един от друг - уж модерни. Ама пък ако жената си поискала - било "ненормално". Ам тук там има и притеснителни "ловци".
Ако мъж който го търсиш за секс те вземе за лепка, ще да е силно нередовен. Виж ако го занимаваш с глупости от рода на чувства и "как ти мина деня" може би.
Откровеността доста често помага във взаимоотношенията, не е зле да се опитва.