Споделена история от Секс и интимност

Искам да съм слаба, но не ми позволява
Искам да сваля килограми, но мъжът ми не ми позволява, харесвал ме такава, обичал да има какво да гали и бара. Той самият е слабичък 180см, 62кг, а аз 165, 90кг. От 5 години сме заедно и винаги съм била пълничка (омъжих се 65кг), а последните години направо дебела. Сега, когато му заговорих за отслабване, започнахме да се караме постоянно. Винаги ме кара да се тъпча, вкъщи той иска да готви, когато се прибира от работа, всяка вечер носи шоколади, бисквити и всякакви такива. Не ми харесва, когато го прегърна да ми се губи в ръцете, а когато той ме прегърне едвам да си ги докосне зад гърба ми. Не ми харесва и постоянно да се съобразявам с дрехите, да не мога да нося тениски по мен или пък през два месеца да си купувам нови дънки.
Помогнете ми, какво да направя? Искам да отслабна, но не искам и да се карам с него.
Ж27

Коментари

2.   М36г. ако наистина искаш да отслабнеш винаги ще намериш начин да го направиш а мъжа ти щом те е харесал когато си била65кг. би те харесал и ако отслабнеш.

3.   Тялото си е твое, каквото искаш, ще правиш с него!
Може да го казва, че не ти трябва да сваляш, за да не се обидиш, ако каже обратното.
Но теглото ти е наднормено, докато е време взимай мерки, защото от здравословна гледна точка, ще си имаш много проблеми, ако не са се появили сега.
При височината ти поне, трябва да си 55 кг, ако правим изчисления.

5.   Този човек определено не мисли за здравето ти. Това е твое решение и ти ясно трябва да ЗАЯВИШ пред него, че не се чувстваш комфортно в кожата си. Не яж сладки, тестени, газирани, твърде солени, пържени и панирани ястия. Не може той да се намесва по този начин в живота ти. Това е твое решение - не го забравяй!

6.   Е като си била 65 кг не си била пълна. Върни си старите килограми и ще си си екстра - хем няма да си хърбава и мъжа ти ще има какво да пипне, хем ще се чувстваш добре. Хубаво е, че мъжа ти те харесва всякак, но му кажи, че така ти не се харесваш и на теб не ти е добре. Ти живееш в това тяло и твоето мнение е най-важно, ако те обича, би трябвало да му пука, че така не се чувстваш добре. Пробвай да му обясниш тези неща спокойно, ако не разбира - започни си хранителен режим и се грижи за тялото си, спортувай, не си длъжна да му искаш разрешение.

7.   Мъжа ти харесва дебели жени. Не знам как не си го проумяла до сега. Ако отслабнеш, ще отиде /зад гърба ти или не/ при друга такава жена. Щом той те харесва такава - всичко е наред. Аз лично, бих била щастлива да попадна на мъж като твоя, който да ме харесва такава, каквато съм и бих се консултирала с него как смята, че съм по-привлекателна. Така че, не прави промени по себе си, остави го той да ти дава съвети и мнения как да си по-секси за пред него. Все пак е важно той да те харесва, а не останалите мъже.

8.   Сега очаквам всички да ти кажат как не трябва да го слушаш и как трябва да отслабнеш на всяка цена и т. н. и т. н. Докато в другата тема в която момичето се оплакваше че приятеля и я кара да отслабва всички го бяха нападнали и се обясняваха как човек трябва да се харесва такъв какъвто е... Пълно лицемерие.

9.   А защо споделяш с него желанието да отслабнеш? Та и той не ти позволявал! Да не би да ти е баща, а ти-дете? Ти си самостоятелна личност и имаш право да си такава, каквато се харесваш. Какво значи той купувал бисквити и готвел? Насила ли те кара да ядеш? Защо изобщо му позволяваш да влиза в личната ти територия и да ти обяснява какво да ядеш и как да изглеждаш? Спри да споделяш с него. Яж малко и започни да спортуваш или ходи на танци и не му искай разрешение за това! Даже ако трябва не му казвай къде ходиш. Изобщо се взимай в ръце, иначе утре той ще ти каже, че си дебела и ще отиде при друга. Да не говорим за болестите, които може да си навлечеш с наднормено тегло.

10.   Нещо ме накланя на мисълта, че те харесва само заради това, че си дебела. Тъпка те с боклуци само и само да си задоволи фетиша и хич не го е грижа за теб. Ако половинката ти почне да вреди на здравето и психиката ти, това е знак, че е време да си кажете чао.

11.   А защо трябва да се караш с него? Просто спри да говориш с него на тази тема. Спазвай някакъв режим(не диета или гладуване). Движи се много, дори спортувай, ако имаш желание и възможност. Едва ли прекарвате по24часа в денонощието заедно и едва ли той ти определя колко залъка ще сложиш в устата си, колко крачки на ден ще извършиш. Не е чак толкова сложно и невъзможно. Освен това тук не става въпрос само за естетика. Наднормените килограми са предпоставка за сериозни заболявания. При бременност многото Килограми също съдават усложнения.

12.   А си само на 27???
Недей го слуша, само ти вреди на здравето. Повече течности и по - малко храна.

13.   Ти ако си 90кг. и да отслабнеш с 10 няма да си личи, така че споко.

15.   Виж мъжът до теб трябва да те харесва такава, каквато си... включително и да уважава промените около теб( твоите промени, а не тези които касаят и 2мат ви). Първо че ако отслабнеш ще се чувстваш по-добре и 2ро че си на 27г, а един ден нездравословното тъпчене ще ти окаже влияние... Поговори с него, обясни му че не искаш да отслабнеш за да се харесаш на останалите, а защото не се чувстваш добре.. обърни го в твоя полза, така че и той да те разбере

16.   Поговори си сериозно с него :)

17.   М на 32г. Какво ли не бих дал и жена ми да е като тебе с воля за отслабване тя е на 29г и е с твоите сегашни размери а когато се запознахме беше 60-65кг. и страшно мн. ми харесваше и възбуждаше правихме секс всекидневно и бяхме наистина щастливи а сега като и кажа че искам да отслабне или като и направя забелешка да не се тъпчи ми се сърди по цяла вечер и все намира някаква причина че не могла да отслабне от какво ли не

18.   Да не би да те ревнува този човек? И да си мисли, че като отслабнеш ще си атрактивна за другите мъже... На това ми прилича. Но по никакъв начин не играй по неговата свирка, не заради друго, просто е хем гадно, хем нездравословно да си дебел. На 27 години-90кг... много е това. Макар че мъничко ти завиждам, че те харесва всякак. Моят мъж и кило да кача, забелязва. И ме поощтрява да се взема в ръце и да сваля излишното. Не би ме зарязал и 100 кила да стана, но си ме харесва слабичка...

19.   След някоя и друга годинка брак и 1-2 деца съпрузите се поотпускат, най-вече в интимно отношение. После реват, че половинката им изневерява. Нормално.

20.   Според мен мъжа ти ти казва, че не иска да отслабваш само, за да не се депресираш. Не е нормално мъжете да харесват чак 90 килограмови, не и българите. Не искам да те обиждам, но за този ръст и тези години трябва да си поне 30 кила надолу, ако не от естетическа гледна точка поне от здравословна. Виж ако приятеля ти беше 90 това вече си е по нормално, ама 60 кг. Та той е направо клечка.

21.   Кажи му да се държи като мъж и да приеме фактът, че е изключително нездравословно за теб да бъдеш 90кг 165см. Здравето е по-важно от прищявките му, така че да не се държи като капризно хлапенце.

22.   Номер 7, коментарът ти е лишен от каквато и да е било логика и смисъл, дори и за някои хора 90-100килограмовите жени да са секси, това е ужасно нездравословно! Имам 100кг приятелка, която познавам от 4ти клас и тогава пак си беше със същата физика и каквото и да прави не може да отслабне... тя има проблем, но ако жената иска и може да свали ненужните поне 20килограма, тя трябва да го нарави и да не се води по акъла на нетрезвомислещи хора!

24.   За пръв път чувам МЪЖ да иска дебела жена до себе си.. ако трябва да съм честна мъжа иска високи и слаби жени ( повечето де ) Така че,твоя мъж не мисли за теб. Тялото е твое и ще си такава каквото искаш, а не както ти казва друг човек. Момиче бори се за свободата си само това ще ти кажа.

----

25.   Извинявам се на авторката и се надявам да не ми се обиди, сигурна съм, че нейния случай не е такъв, но искам, чисто информативно да споделя с вас какъв филм гледах по "Дискавъри", преди около десетина години. И аз като номер 24, дотогава не бях чувала за подобен фетиш и бях много изненадана и потресена. Има мъже, наричат ги "угоители", на английски- "feeder". Те не само, че харесват дебели жени, и то не просто дебели, а направо огромни (говорим за 300, 400, 500 килограма), ами си ги угояват като прасета, показаха един, който налива с фуния в гърлото на жена си чиста мазнина. Те се възбуждат не само от огромното количество плът, но и от самия акт на хранене и от хигиенните грижи за жената и изобщо от цялостното ѝ обслужване, която разбираемо е неподвижна и безпомощна. Естествено стандартният секс е невъзможен, върховното удоволствие на фийдъра е, да се наслаждава на собственото си творение и да мастурбира. Та така, свят голям, хора- всякакви. А на авторката ще кажа, на първо място да се грижи за здравето и собствения си комфорт, да не се поддава на измамно спокойствие и да се запуска на млади години, после става трудно. Успех, мила!

26.   Авторке, мъжът ти с колко години е по-голям от теб?

27.   И аз харесвам по-пълни и закръглени жени, слабите изобщо не са ми интересни, камо ли да си помисля за секс! №7 е абсолютно прав.
Вярно е че за твоя нисък ръст, 90 кг са повечко, така че не отслабвай повече от 5-10 кг. При 165/80 ще си супер.
Престани да ядеш сладко, тестени изделия и хляб и вземай по 1 табл. Метаформин 1000 мг. след всяко хранене. Абсолютно безвреден препарат, в началото ще имаш малко диария, но отминава бързо. Метаформира сваля нивото на кръвната захар и не и позволява да се окислява да масти.
Също консултирай се с ендокринолог, виж как са ти хормоните на щитовидната жлеза, нивото на инсулина в кръвта.

28.   Авторке на мен ми харесват твоите размери така че разбирам мъжът ти но ако ти искаш да отслабнеш с 10 кг. не мисля че ще е фатално така че давай напред каквото си решила, и да те питам харесваш ли да се обличаш с клинчета и дънки по тебе

29.   Какво стана с темата,как се развива връзката ви успя ли да свалиш някое друг кг.

30.   Щом те е харесал когато си била 65 кг значи ако отслабнеш ще те харесва ако го направиш, другия вариант е да има фетиш към дебеланки, но не го вярвам... кога правихте повече секс когато си била 65 или когато си била 90кг?

31.   И като отслабнеш какво ще стане - ще ти увисне кожата, ще се появат стрии, циците ти ще станат като джапанки, ще се сбръчкаш, я стига глупости. Живейте си така, правете секс и се обичайте.
Моята е 175 см / 85-80 кг, все иска да отслабва а на мен така ми харесва още повече откакто се запознахме и беше 68 кг. Сега ми казва, купих си сутиен вече е чашка Е, преди беше D - и какво по-хубаво от това. Друго си е да стискаш и опипваш сочна жена. Моята се "оплаква", че все съм я натискал опипвал и целувал, но всъщност й харесва че е желана въпреки 26 год. брак.

32.   Аха, да знаеш, повярвах ти... Не можеш да отслабнеш и си търсиш извинение.
Качила си цели 25 килограма! При 1,65 и 65 кг си била секси пухкавелка,а сега си се уредила с 3 реда кренвирши на гърба. Вземи се в ръце и започвай да отслабваш, че така, както уж те успокоява, утре ще си намери някоя привкекателно пухкава, а не угоена.
Кого заблуждаваш? 25 килограма са непосилни за сваляне дори за 1 година.