Споделена история от Секс и интимност

Не изпитвам никакво удоволствие.
Здравейте, имам сериозна връзка и проблем в секса.
От известно време насам приятелят ми отписа от картинката моето удоволствие и го интересува само неговото.
Няма вече любовна игра, спря да ми прави орална и в редките случаи когато реши да ме докосва с пръсти е много грубо и изпитвам болка. Опитах се да поговоря с него, но нямаше ефект.
Преди да се променят нещата ми правеше орална много често, дори понякога по няколко пъти на ден и казваше, че му доставя голямо удоволствие. Не съм променила по никакъв начин хигиената си, поддържам я както винаги, не съм имала никакви генитални проблеми. Общо взето съм същата каквато съм била преди, когато му е харесвало да го прави. Мисля си, че съм му омръзнала или че просто не му се занимава вече. Наскоро отвори темата за семейство и деца, но как да създам семейство с него като щом от сега имаме проблеми какво ще е след като се появи детето? Ще спрем напълно да правим секс ли?
Просто не знам какво да си мисля, знам че е най-редно да говорим помежду си за проблемите, но как да стане това, като той избягва темата? Да го накарам насила да ме задоволява?
Аз не съм спирала да му правя орална, ако му откажа някой път се цупи като малко дете.
Не искам да си мислите, че поставям секса на първо място, но той е неизменна част от една връзка. И когато има любов е неземно изживяване. Но означава ли, че щом сексът се промени любовта си отива?
Моля ви посъветвайте ме какво да правя, защото ми е много неспокойно и не спирам да мисля над тази тема. Благодаря предварително на тези, които ще отделят от времето си, за да ме посъветват.

Коментари

1.   Според мен, мъжът ти си пада по грубия секс и това се подразбира от подхода му към теб (пипа те по грубо). Ако разговаряте откровено с него за порно сайтовете и какво го възбужда в тях, ако е откровен, няма да се учудя ако сподели, грубия. Просто леко тактично го поведи към по грубовато правене на секс и ще се увериш, ако сам не сподели. Просто му е омръзнало да се започва по един и същ начин, а подсъзнателно му се иска по грубичко, но не му стиска да ти предложи, може би и ти самата да не го предразполагаш. Мъж съм и ти гарантирам, че еднообразието убива желанието на един мъж. Не си мисли, че оралната ласка е върха на разнообразието. Предложи му заедно да гледате порно клипове и плавно премини към по груби клипове и наблюдавай реакцията му, дори и с анални изпълнения. Знам ли, може и да се окажа прав

2.   Авторке, според мен, приятелят ти те е приел за даденост. Щом не се старае и не ти прави орална, това какво ти говори? Още от днес спри да му правиш орална и да се стараеш за неговото удоволствие. След като му откажеш първи, втори път - той ще иска обяснение. А той даде ли ти обяснение, когато ти му поиска? Отговаряй с неговите отговори. Ако настоява за свирка - бъди груба с ръката, без да пускаш език. Абе с една дума - дръж се като него.

3.   Според мене е гледал на тебе като на човек за цял живот и си му дала признаци, че не искаш това да се случи и е започнал да гледа на тебе като за нещо временно. Съдя по себе си.

М 25