Споделена история от Секс и интимност

Женският секрет
Здравейте ! Може ли някой да ми обясни, когато жената свършва (получава оргазъм), какъв е този секрет, който излиза отдолу? В интернет съм гледала клипове на жени, които свършват по-брутално и от петима мъже взети заедно. Чела съм, че са много малко тези жени, които свършват по този начин. Питам, защото миналата седмица ми се случи при самозадоволяване, изпитах оргазъм както обикновенно (без да ми потича абсолютно нищо отдолу), но 5 мин след това като се изправих и изведнъж потече нещо гъсто и прозрачно, приличащо на сперма и имаше странен мирис. Чуството беше все едно ти идва менструацията. Може би това няма общо с оргазма, който получих, но все пак да попитам ... какъв е този секрет, който малкото жени изхвърлят при оргазъм?

Коментари

51-100 от 121

58.   То е важно за самата теб. Трябва да си категорична с партньора си - без гуми няма секс. Иначе, той си прави кефа, а рисковете ги отнасяш ти. Хич и не разчитай да те "пази". Методът изобщо не е сигурен, а и жената не вземе ли нещата в свои ръце... риск винаги има. Те, мъжете (повечето) просто дълбоко в себе си са убедени, че това не ги засяга и е проблем на жената... Успех и умната!

59.   мерси..Да наистина е тъка но проблема е ,че като е с презарватив получавам нещо като алергия смисъл после ме сърби и се чувствам дискомфортно иначе това ми е пределно ясно :) щом си почнал да водиш полов живот трябва да си запознат с рисковете и най-вече за самия себе си :)

60.   Смени марката или модела. Може да си алергична към латекс:) Ако е така, трябва да търсиш нелатексови гуми. Най - добре е обаче да питаш гинеколога си защо е получава това дразнене и ой да те насочи към някоя марка или модел... Ако пък всички презервативи те дразнят... няма как, трябва да минеш на хапчета. Хубаво е, че четеш и се интересуваш. Много твои връстници се сещат чак, когато стане белята... ама е късно!

61.   А бе вие що плашите момичетата дето питат за бялото течение! ! ! Аз СЪМ гинеколог и Ви казвам, че това бяло течение, е нормално за млади момичета и НЕ е инфекция, а просто прекалено отделяне на секрет, а причината е на психическо ниво или в корените му се крие желание или друго

62.   Бухахахаха ще умра от смях с тези коментари.. Що за жени сте не си познавате тялото.. както и да е можеби сте мънички. Щом е прозрачно значи е мазга. Когато тече много както се казва като фонтан:) това е нещо като множествен оргазъм(дай Боже всекиму). Това прозрачното което изтича от мъжкия член, садържа сперматозойди и може да се забременее... И с бялото течение" по една лъжичка на ден" едва не паднах от смях:D

63.   Номер 62 вместо да пада от смях, да вземе да почете и после да коментира за лъжичките. С останалото съм съгласна. Със здраве.

64.   Твойто се нарича "мъзга" по научно му! :Д В по-голямата си част май е веглехидрат, затова е сладко! :) А по филмие тези фонтани са чиста урина.

65.   Номер 16 каква супена лъжица? Бялото течение не трябва да се пренебрегва...

66.   Аз също имам един въпрос и на мен ми тече мъзга след задоволение. От няколко дене не съм се задоволявала и без да се пипам от долу ми потича по малко мъзга но тъй като нямам ментсруация се чудя дали това пречи на менструацията притеснявам се да отида ли на гинеколог моля ви помогнете ми отчаяна съм никой не ми дава съвет значи както си седя като отида до тоалетна и като се пипна от долу има по малко мъзга това нормално ли е? Моля някой ако знае да ми каже защото не искам да казвам на майка си и не искам да ходя на гинеколог дайте ми съвет?

67.   Здравейте. Днес с гаджето ми правихме секс. От началото на секса като си извадих пениса от нея върху него имаше течност, подобна на семенната. Мисля, че не е от мен, защото не усетих, че свършвам. Дайте съвет!!! Благодаря предварително

68.   сяуирт се нарича фарляш сикиш

69.   Е, разюздвате всякви въпроси, но не ми е ясно едно: Вреди ли задоволяването на месечния цикъл?

70.   не съм точно сигорен но тая мъзга на помагали на спермотозоидите да се движат по лесно?
до 67 възможна да е от приятелкатати има и такива но може и да е от теб пениса изхвърля сперма даже преди да свършиш но в по малки количества без осетиш

71.   67, мъзгата на жената, която в повечето случаи е прозрачна, има белтъчна структура!!! За теб и всички като теб, които не знаят! -Нали се сещаш какво става като разбиеш белтъци с миксер!? СТАВАТ ОТ ПРОЗРАЧНИ-БЕЛИ!!! Така, че като правиш бърз секс играеш ролята на миксер. Дано сравнението ми ви е изяснило ситуацията най-накрая, че ми омръзна да чета за бели течения и глупости!

72.   номер 48 имаш бяло течение 100 процента гинеколог ти тряа

73.   Хора помогнете правих секс и маэгъта ми е много ама много Какво ми е ?

75.   Моя проблем (ако може да се нарече проблем) е, че получавам оргазъм изпитвам едно уникално чувство чак краката ми омекват, но не винаги протича течността която трябва да протече когато свърша или ако протече е в малко количество затова исках да ви питам нормално ли е или имам някакъв проблем.. забравих да добавя МОМИЧЕ съм :)

76.   Здравейте,
Имам един въпрос! Днес мастурбирах с един странен предмет, няма да го споменавам и имах някакво бяло гъсто мисля че е бяло течение. Искам да попитам дали бялото течение може да попадне в яйцеклетката и да забременея? Моля ви кажете :))

77.   Напълно нормално физиологично явление след превъзбуда или бурен оргазъм. Аз получавам по няколко такива всеки път, когато съм интимна със съпруга си. И после веднага бягам в банята, че в противен случай се оливам по краката.

Искрено ти пожелавам повече споделени подобни оргазми! :)))

78.   Мили боже!!! На какви работи се начетох! Хора, щом пишете тук, имате интернет, ползвайте го и за други неща, има толкова много информация, при това професионална, не от разни пубери дето си мислят, че знаят много, та на един въпрос да получавате по 1000 различни отговора и да се чудите кое е вярното, или пък както пишеше по-горе "жени с богат сексуален опит" - които обаче никога не са и чували да не говорим да са получавали "скуирт" или въобще оргазъм. Това е все едно да ходите при някой знахар вместо да отидете на лекар! Като не ви се ходи на гинеколог и не ви се говори с някой специалист или родител, четете статии и резултати от изследвания, а не форуми дето се пишат какви ли не глупости! До номер 76 - Щом си момиче, няма такова вещество дето да излиза от твоето тяло и да е възможно да забременееш от него, единствено можеш да забременееш само ако някой си го е мушнал в теб и е свършил, има опасност и ако му тече смазка по време на секса защото тя също съдържа сперматозоиди, наистина много по-малко отколкото спермата но все пак съдържа. Бялото течение ако е такова би трябвало да ти тече не само когато се задоволяваш и не само веднъж, ако продължи пак все пак не е зле да отидеш на лекар, или както съветват другите дами тук да ползваш дамски душ, можеш да си го вземеш от аптеката. И другия ми съвет към теб, внимавай със странните предмети, между другото ми е много интересно какъв е бил той, страшно интересно ще ми е да полафим с теб, ако искаш скайпа ми е master_hok. Та ако продължаваш със странните предмети задължително ги измивай хубаво със сапун защото това наистина може да ти докара проблеми и не само бяло течение, но и гъбички или кой знае още какви бактерии.

79.   Боже, тук само умственоизостанали ли пишат????

80.   79 един от тях "умствено изостанали" се пише с две отделни думи.

82.   HELP! Имам един ОГРОМЕН въпрос... Значии правихме секс със приятеля ми и всичко беше ОК, от начало - пържите 5-6 мин бяхме без презарватив, после го накарах да си сложи и си продължихме и всичко беше ОК, след секс отидох до тоалетната за да съм 100% сигурна че по мен няма нищо, той и презерватива не се скъса ама нали аз да съм си спокойна и че всичко беше наред. На сутринта отидох до тоалетна и усетих нещо да ми разтваря леко устните(долните :Д) ии погледнах и видях някво бяло голямо топче от незнам си какво което излизаше от мен иии обрах го аз с тоалетна хартия и ддз изглеждаше гъсто, приличаше на бялото течение по това че бешее толкова лепкаво, но мисълта ми е че никога досега не съм вийдала такова нещо, беше много гъсто многоо странно и голямо, възможно ли е леееко да се е изпуснал приятеля ми и сега да излиза смесено с моето бяло течение или проблема си е в мен. Моля ви отделете време на проблема ми МОЛЯ ВИ!!!

83.   82, за сигурност си вземи Ескапеле от аптеката СЕГА.
Иначе, спри да го правиш изобщо без кондом.
Най-вероятно е да е от теб, да е твой си секрет, но аз не бих рискувала на твое място... Ползвайте кондомите по предназначение - от самото начало на акта!!!

84.   Момичета и момчета тази влага която се появява там долу е най-хубавото нещо. При възбуда жената се навлажнява и благодарение на тази влага вие момчетата ще може да влезете защото ще се хлъзга. Ако е сухо и на двамата няма да ви е хубаво, дори ще ви е неприятно. Влагата се появява когато жената е възбудена, а количеството зависи от степента на възбуда. След оргазма тази влага постепенно намалява и изчезва. За хигиената няма какво да говорим. Миете се преди и след.... и двамата.

85.   Цитат 77 "И после веднага бягам в банята, че в противен случай се оливам по краката. "

Затова винаги боса при секс!!!:)
Какво им харесвате на тези чорапи със силикон?!?...:)))

86.   Как се разпознава бялото течение от мъзгата

87.   За голямо съжаление виждам страшно некомпетентни хора, които чулу не дочули пишат каквото има падне. Четох до петдесет и някой си коментар и се смях с гъза си(с извинение). Номер 50 е дал/а правилно поеснение. А до автора... пуснала си муха и си гледала сеир :D Сексуалната култура е на ниско ниво-това мои е извода!

88.   Малеееееееееее, малееее как ще забременееш от бяло течение, че тогава мъжете за кво ги има, много сте такива

89.   Здравейте искам да ви питам, защо ми идва едно бяло слузесто нещо, пак сам детствена. Тое в малко количество, но много ме притеснява.

90.   Скуърт оргазъм – женска еякулация

Не само мъжете, но и жените могат да изпитат еякулация, позната като скуърт оргазъм.
Какво е скуърт оргазъм?

През 2001 г. G-точката, заедно е с парауретралните жлези (Skene жлези), намиращи се в зоната на G-точката, е официално обявена за женски анатомичен орган и по-точно – за женска простата. Следователно и всички жени могат да еякулират, тъй като G-точката е снабдена със секреторни клетки, подобни на тези в мъжката простата. G-точката е свързана със система от каналчета, които водят към уретрата, и в които се образува еякулационната течност, изпълваща G-точката при сексуална възбуда и стимулация.

При последвала стимулация се достига до т. нар. скуърт оргазъм (от англ. squirt - бликам, пръскам). Той се изразява в изхвърлянето, под формата на силна струя, на голямо количество прозрачна течност от парауретралните жлези, най-голямата от които се намира на отверстието на уретрата. Еякулационната течност е напълно различна от смазочната вагинална течност, която се отделя по време на секс. Няма нищо общо и с урината (въпреки, че първоначалното усещане е като напишкване), и е от части близка до семенната течност във връзка с това, че съдържа протеини, а също наподобява и простатния секрет при мъжете като химичен състав.

Как да достигнете до скуърт оргазъм?

Този вид оргазъм се достига най-лесно с пръсти или чрез дилдо. Стимулирайте зоната около G-точката, където се намират Skene-жлезите (образуващи еякулационна течност) и PC-мускулите (именно те отговорят за изхвърлянето на силната струя прозрачна течност, но също така участват при процеса на отделяне на урина, така че е важно, преди да се отдадете на секс с идеята да достигнете до скуърт оргазъм, да се отбиете до тоалетната). Продължете стимулацията дотогава, докогато G-точката набъбне и се изпълвани с еякулационна течност, а PC-мускулите започнат да се съкращават. При последвала стимулация директно върху G-точката, и едновременно с това стягане на PC-мускулите от ваша страна, ще постигнете скуърт оргазъм. Честото практикуване на упраженията на Кегел, които тренират PC-мускулите, ще ви помогнат по-лесно да достигате до скуърт оргазъм.

Скуътр оргазмите са придружени с обилно прогизване на чаршафите, така че се застраховайте предварително и се запасете с няколко ката хавлии под вас. Количеството еякулационна течност може да бъде от няколко капки до 300 и повече милилитра.

91.   1во всяка жена свършва различно! :) 2ро може да е гъсто може и да не е! 3то бялото да това е свършено ти можеш по всяко време да свършваш по принцип има такива жени :) 4то има няколко вида свършвания вагиналното което е твоето клиторно и с G точката :)

92.   добре ако на 1 момиче му е хубаво но не може да свърши има ли някакъв проблем??? извинявайте за тъпия въпрос но съм много объркана ;хх

93.   Когато момичето не свършва... то губи нещо прекрасно... но знайте че когато момичето свършва и на момчето му е много хубаво.

94.   Малко съм притеснена от по-горните коментари, макар че все пак ми се изясниха някои неща.. Аз не съм свършвала, не съм правила нищо по въпроса.. не съм имала полов контакт но мисля че имам бяло течение.. Просто е.. ъм, бяло, полу прозрачно, и не мирише особено.. Не знам какво да правя, а честно казано ме е страх от гинеколог и пр. На 15 съм (: И очаква ли се да съм мастурбирала..? Мерси предварително.

95.   Към 84- Нормално е да имаш "бяло, полу прозрачно, "Влагалището няма да е добре ако е сухо, там си има постоянна мигрофлора. А това, че не си мастурбирала мисля, че е пропуск от твоа страна. Така ти ще опознаеш твоето тяло от какво се нуждае. Започвай да си играеш с катеричката си и се наслсждавай. След време ще ти е от полза когато си с партньр.

96.   до 94 очаква се

97.   Майко мила!!! Уффф, тука няма човечета, че да покажа как си бия главата в стената :( Плаша се колко са некомпетентни една голяма част от тиинейджърите, иначе всичко знаят и неможеш им затвори устата! Абе хора, водите се поколението на високите технологии, защо се излагате като кифладжии, четете да му се не види, ЧЕТЕТЕ! ИМАТЕ ИНТЕРНЕТ по дяволите, аз съм роден през 1980-та когато най-добрият комп е бил ПРАВЕЦ-4, а за интернет никой не се е и сещал, това е било в сферата на научната фантастика. Сега се раждате на клавиатурата да ви зае... а! Няма ли кой да се сети да цъкне на чичко Гугъл (Гошо) да го пита, ето ви линк, http://bialotechenie. net/ мога да ви пратя още 100 такива, като не ви се ходи на доктор ( вярно, ако бях жена сигурно и аз нямаше да искам да ходя да ми ровят по дупките, много неприятна работа) поне четете, материали има да се заринете! Мой е и коментар №78, там съм си написал и скайп, ако толкова не ви се търси в нета, може да ме питате лично. Ще отговоря ако съм запознат достатъчно, но като гледам тук въпросите, би трябвало да съм :)

98.   Аз правих секс в колата с едно момиче и получи поне 5 оргазъма и при всеки потичаше вода всеедно се напикаваше. Чувството беше невероятно както и за нея така и за мен. На другия ден седалките ми бяха мокри бая, но не мирише.

99.   Апе ли ви Джеки??? Кви са тия коментари кво е тва чудо :Д От къде се извъдихте все сексолози бре...

100.   99, ти не знаеш ли, че сайтът се посещава предимно от сексолози и психолози, а най-многобройни са гинеколозите и учителите по български език... а, и една поетеса има, да не я пренебрегваме..

101.   С приятелями правихме секс след като той свърши имаше нещо бяло и слузесто по презерватива, проверихме презерватива не беше скъсан. какво може да е това?

103.   Аз искам да споделя, че на мен такава еякулация ми се случи вчера.... на 28 съм и едва сега ми се случи това изпразняне. почти винаги като правя секс съм много мокра и много възбудена, повечето пъти съм свършвала без да отделям такъв секрет.. но.. вчера ми се случи и на мен

104.   към 21 и 24, .. Мъжете при силна възбуда също оделят естествен лубрикант, МАЗГА както му викат, далеч преди спермата да дойде

107.   http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%8A%D0%B7%D0%B3%D0%B0

Мъзга се нарича сока,който тече при нараняване на кората на дърво!Незнам на колко сте дето коментирате и "с*рете" такива глупости ама аз см на 14 и явно знам по-добре от половината тук..А вече че някои хора ползват думата за други течности,сходни по плътност,цвят и др характеристики е друг проблем.. жаргон

108.   Е няма такива неграмотници.... Скуирт се нарича женската еякулация. Получава се при стимулация на джи точката. Течността е около 100 мл и идва от уретрата, но не е урина. Бяла прозрачна течност е. Именно ''скуирт " се нарича и третият женски оргазъм, освен клиторния и вагиналния.

109.   хора на 15 съм момиче и когато се целувам се възбуждам много и тече адски много мъзга манструбирам от време на време срам ме е чак :д от друга страна незнам дали все още съм девстена защото пробвах задоволяване с пръсти имам предвед че се пъхнах пръста и не съм сигурна защото пък на входа на влагалището си имам ципа случайно я усетих знам че се казва химена на все пак да се консултирам

110.   Няма нищо срамно в това да искаш да опознаеш тялото си и да мастурбираш, все пак си все още на 15 години и е нормално да си девствена, дори е похвално, въпреки че много от връстничките ти сигурно не са, според мене пръста ти е достатъчно тънък за да мине през девствената ципа без да я разкъса така че още ще си си девствена. Не трябва да се притесняваш от девствеността си, а да се гордееш със нея, имаш още някоя и друга година време.

111.   ми щом я има значи си девствена, когато се разкъса ципата вече няма да си, а това определено ще го усетиш когато се случи. Иначе за мъзгата, трябва да се радваш, че се подмокряш това значи, че лесно ще проникне в теб партньора ти, иначе ако си суха може да боли, а незнам на някой мъж или момче да не му харесва мокра катеричка ;)

114.   Благодаря ви много :):):)

51-100 от 121