Споделена история от Секс и интимност

Женският секрет
Здравейте ! Може ли някой да ми обясни, когато жената свършва (получава оргазъм), какъв е този секрет, който излиза отдолу? В интернет съм гледала клипове на жени, които свършват по-брутално и от петима мъже взети заедно. Чела съм, че са много малко тези жени, които свършват по този начин. Питам, защото миналата седмица ми се случи при самозадоволяване, изпитах оргазъм както обикновенно (без да ми потича абсолютно нищо отдолу), но 5 мин след това като се изправих и изведнъж потече нещо гъсто и прозрачно, приличащо на сперма и имаше странен мирис. Чуството беше все едно ти идва менструацията. Може би това няма общо с оргазма, който получих, но все пак да попитам ... какъв е този секрет, който малкото жени изхвърлят при оргазъм?

Коментари

1-50 от 121

1.   Бяло течение му се вика. За всеки случай отиди на гинеколог, може да си замърсила влагалището.

2.   Номер едно приказва пълни глупости това не е никакво бяло течение. Немога да разбера ей такива елементарни и непросветени хора как може да пишат коментари. Ами това се нарича мъзга. Когатоо жената свършва отделя този секрет. Както мажете отделят сперма така и жените мъзга. Е ест мъзгата неможе да опложда :) Ами когато правиш секс ти свършваш по същия начин но когато членът е вътре няма как да го усетиш или видиш това. А щом ти се е случило за първи път при самозадоволяване значи си била наистина много възбудена и много ти се е правило секс.

3.   /автора/ добре де, ами от къде идва тази мъзга,това не мога да си обясня. Някъде от матката ли, може да ви се струва глупав въпроса,но... много ме интересува. Също така, тя не вреди ли като остава във влагалището,трябва ли да се измивам с дамски душ след следващия такъв случай

4.   Не, не вреди. Хубаво в да се ползва дамски душ веднъж месечно /дори е задължително/ Но самата мъзга по никакъв начин неможе да ти навреди, взимаш си един най-обикновен душ и си готова и чиста. Ами точно отдоло в самия отвор така да го наречем има лигавници. Тези лизавници спомагат за по-лесното проникване при акт, като те овлажняват отдоло. И при голяма възбуда тоест при оргазъм те отделят тази слуз, също както мъжете отделят сперма. И това е всъщност самото свършване при жената. Количеството на тази течност зависи според оргазма. Ако ти е било просто хубаво ще е няколко капки може и повече индивидуално е - зависи от самия човек. Има жени които отделят толкова много мъзга че може дори и кофа да напълниш :D е разбирасе явно им е било много хубаво :) ако нещо др. те интересува питай ;)

5.   №1 е: Хайде да не се обиждаме №2. Момичето пише, че секрета потича 5 минути, след като е свършило и е гъсто! За каква мъзга става въпрос тук!? Секретът при свършване на жената не прилича на сперма, не е гъсто, а напротив. Единственото противоречиво нещо тук, за което може да се спори за какво точно става въпрос е, че авторката твърди, че секрета е прозрачен.
До авторката. Ако имаш предвид жени, които свършват след стимулация на ДЖ точката, това е друго и му се вика "скуирт".

6.   Ами номер едно ти ако малко се зачетеш в това което съм писала няма да ми пише че съм казала че спермата и мъзгата са единтични. Правя съпоставка не на самите течности, а на това че единия отделя и че другия отделя секрет. Ама както и да е. И няма значение дали е потекло 1 или 5 миниту след половия акт мастробирането или каквото там е правила. Аз неискам с никой да се заяждам или да обиждам, ама то пък това от теб направоо ... Ако ти си фригидна или пък никога не си свършвала това е отделен въпрос не е нужно да шашкаш момичето по този начин че има бяло течение. Ако на теб никога не ти се е случвало подобно нещо незначи че всички са като теб. Благодаря !!!

7.   ууууу, вие пък направо се скарахте, завиждате ли и, а? Тя явно не е правила секс дълго и затова. И на мен ми тече, но при секс с мъжа ми. С пожелание за повече оргазми и мъзга :)

8.   И на мен ми се е случвало по същия начин няколко минути след оргазъм направо все едно че съм се напишкала и не е бяло течение или нещо за което трябва да се притеснявам! Просто трябва да се наблюдаваш, може и друг пат да ти се е случило но да не си се усетила и е нормално след като си се изправила да е потекло! Дори ми се е случвало правим секс с приятеля ми всичко е нормално, свършваме мием се и на 2-рия път просто така се подмокрям че не истина! И някой лубриканти имат такова действие някак си стимулират секрецията . . . не знам! Но според моите наблюдения това изтичане на секрет се случва след силна възбуда, след оргазъм поне при мен е така!

9.   Напълно съм съгласна с № 2. Нормално е при силна възбуда да потече мъзга, даже колкото повече толкова по - добре, толкова по - хубаво ти е. Така че не се притеснявай. А № 1, като не ги разбира тези неща да си трае. Ако № 1 това е бяло течение то ще си тече не само след оргазъм, а през останалото време, но в случая момичето уточнява че след оргазъм. Следователно недей да се правиш на разбирачка и не шашкай момичетата.

10.   омг!

11.   Напълно подкрепям номер 2 какви са тези глупости - бело течение - хаха мисля, че зряла жена знае какво е това - всичко но не и бяло течение - определено е мъзга и аз имам :)

12.   Ако е прозрачно-това си е нормално, ако е бяло - авторката да иде на гинеколог, но ако е прозрачно и мирише на риба - пак да отиде на гинеколог. И стига с това самозадоволяване - това е тъпо, друго си е един хубав, топъл, голям и пулсиращ член, а особено ако има и любов -О, Боже, това е върха!

13.   Здравейте, аз съм девствена... но и аз имам бяло течение... Възможно ли е това да е мъзга (?) или имам инфекция?

14.   Вижте момичета, мисля, че едно посещение при генеколога ще ви избави по-рано от всякаква болест и съмнение за такава. Да последният въпрос: възможно е да е бяло течение, но е възможно да е течение, което се появява подобно на бялото и прилича на него, само, че е от бъбреците и симптомите най-често са видовете настинки. За всеки случай отиди до генеколог (не е страшно, вземи и майка си, нали си девствена ), защото попринцип бяло течение може да се развие и от различни водоеми, басейни и т.н.

16.   Номер 13: Нищо ти няма. Мазга... Знаеш ли изобщо какво означава това. Бялото течение е нормално (до една супена лъжица на ден). Опасно става, когато почне да потъмнява или има миризма.

17.   "Бяло течение му се вика. За всеки случай отиди на гинеколог, може да си замърсила влагалището."

Много ми е интересно кой написа тази глупост.

18.   Егати и коментарите.....

19.   Аз знам, че мъзгата е течността или по-точно слузта, която се появява при възбуда. И тя служи за овлажняване и по-точно за по-лесно проникване на члена. Но на мен веднъж след задоволяване ми се случи същото. Но тази течност, която изтече не беше като мъзгата, ами лепкава, като гел, прозрачна, без мирис,. Беше по-гъста от мъзгата и определено е различна! Не мисля, че става въпрос за едно и също нещо.....

20.   сажалявам не е много по темата ама още не сам спала с новия си приятел обаче мазгята ми е ''непоносима '' смисал малко ми е кофти , защото целуваме се опипваме и ви казвам отдолу става ужас , а той и там бара нещу нормално , но ми е много некомфортно и да определено не е бяло течение твоето а чиста обикноженна мъзга :)

21.   Хммм аз имам много странен въпрос..... потърсих за мъзгата когато 1 приятелка ми каза че и мъжете я получават при възбуда.. и че от тази течност можело да се забременее.... това вазможно ли е?

И опасно ли е да се прави секс ако си с нередовен цикъл и много силно бяло течение?
моля ви кажете ми трябва ли дас е притеснявам от силно бяло течение и нередовен цикъл+ това дали течността, която искарват мъжетъе при възбуда дали е опасна...и мога ли да забременея от нея или само от спермата?

22.   Мазга се казва до колкото знам като спермата е само че при жените Поне така си мисля дано да сам ти бил полезен!

24.   ДА ОПРЕДЕЛЕНО ТОВА Е МАЗГА ПРИ МЕНЕ МНОГО ЧЕСТО Я ИМА :) В ЗАВИСИМОСТ ОТ ВЪЗБУДАТА Е МНОГО ИЛИ МАЛКО КОЛИЧЕСТВО И ПОНЯКОГА КОГАТО НЕ Е ИЗЛЯЗЛА ВСИЧКАТА ПРИ ПОЛОВ АКТ ИЛИ МАСТУРБАЦИЯ СИ ТЕКВА И СЛЕД ВРЕМЕ АЗ ДОРИ НА ДРУГИЯ ДЕН ИМАМ ОЩЕ ТОВА Е НЕЩО КОЕТО НЕМОЖЕ ДА СПРЕШ НА МАЖЕТЕ СЪЩО ИМ ТЕЧЕ НЯКАКАВ СЕКРЕТ КОИТО НЕ Е СПЕРМА НО ТАМ НЕ СЪМ МНОГО КОМПЕТЕНТНА УСПЕХ С ОРГАЗМИТЕ :)

25.   На гаджето ми и потича нещо бяло още докато я лижа. тожа нормално ли е??

28.   Имам един въпрос.Възможно ли е мъзгата да се отдели по-късно, не точно 5 мин. след секс ???

29.   ЛЕЛЕЕЕ!!! Момичето стана пишман, че е попитало бе! Я спрете да се джафкате МОЛЯ! 25 да човече нормално е досега хората точно за това ти говореха. НАБАРАЛ СИ МазгаТА. РАДВАЙ СЕ ДЕИСТВАШ И ВЪЗБуЖДАЩО!

30.   Искам да попитам само,за пръв път поиграх със себе си..помъчих да си потърся G точката и успях,но течноста която изхвърлих беше много като количество и приличаше на вода..просто бях като фунтанче..нормално ли е?

31.   Aз имам следния вапрос, виждам че сте доста компетентни:) Пвихме секс и определено беше доста хубаво,не сам сигурна дали стигнах до оргазам, но да кажем почти. полззжахме презерватив. след около час отидох до тоалетна и потече секрет. бял без миризма не толкожа прозрачен.Презерватива не беше спукан??? тожа какжое било???

32.   Да, нормално е, намерила си си Г точката и си получила "скуърт" или женска еякулация. Този секрет се отделя от парауретралните жлези на Скене, кръстени на гинеколога който ги е открил и не е бяло течение или урина, както някои смятат. Това е женски еквивалент на простатна жлеза при мъжете. И при стимулиране на Г точката се получава такова фонтанче по време на еякулацията. В интернет има много информация на тема на женската еякулация, която явно не е мит, както смятат някои учени.

33.   Вреди ли масторбирането на месечния цикъл и има ли опасност от забременяване

34.   Здравейте,
Така наречената мъзга се синтезира и изпуска от фалопиевите тръби на жената, естествено в различно количество за всяка отделна жена!
Нейната (на мъзгата) роля е да играе ролята на естествен лубрикант!
Пожелавам ви много приятни могове в леглото!!!

35.   Ето сега попаднах на темата и не мога да не се включа...
Точно снощи правих секс два пъти и свърших, първият път потече от мен прозрачна течност, която и след половия акт продължи да тече и доста дълго време все още бях възбудена...И така стигна се до втори рунд, когото след върховен секс от мен се изля въпросната мъзга - гъст и прозрачен леко лепкав секрет в обилно количество. Ето това е оргазъм!

38.   (М) Със приятелката ми правих ме секс. Вкарах си органа в нейния и го искарах почти веднага, понеже не бях се наместил, и по него имаше мъзга. Това означавали че е спала с друг преди това. Или просто съм я възбудил преди половия акт??? Много ми е X какво става, защото когато я попитах "какво е това" тя ми отвърна че била настинала и това бялото (приличащо на сперма) било от настинката. Преди случката и вярвах насляпо. Ако някои може да отговори на въпроса ми, МОЛЯ нека го направи. Благоря предварително!!!

39.   1/При стандартния оргазъм се отделя течност със приятен вкус и мирис. При надарените от господ жени тази течност-мъзга се отделя още от началото на възбуждането.
2/Скуирта е почти като изпишкване-фОнтанче.
3/Може да си девствена и пак да имаш бяло течение, от масово разпространените гъбички Кандидас. Това е масово вече при младото поколение-за това пуснаха ежедневните превръзки с крилца.

40.   не мога да се сдържа. до номер 33. е няма такъв въпрос като твоя.з вучиш като 12годишна с твоя тъп въпрос, но ако си на толкова какво правиш в тая тема. не не оказва влияние самозадоволяването на месечния цикъл, нито пък има опасност да забременееш. ако случайно забременееш при самозадоволяване, да знаеш че сигурно си богоизбрана, и че освен дева мария, която е забременяла, когато е била още девствена ти ще си единствената такава жена. заченала без намесата на мъж. а до номер 38, не това не означава,че е правила секс с друг мъж преди това,може да се е самозадоволявала,шегувам се макар че е възможно де.жената просто е била възбудена нищо повече.а до авторката нормална мъзга си е.жената си отделя секрети и при възбуда и при оргазъм.

41.   До номер 40. Е защо тогава не ми е казала? Ами ме излъга.

42.   дойде и моя ред да пиша:-)хм,аз като не съм правила секс от 1седмица..силно се възбуждам,и изпускам същата тази течност мъзга,всяка жена я има но някой трудно се увлажняват,а при мен става много бързо..малко докосване..съм вече готова за действие..

43.   хахх номер 32 ти мъж или жена си тва скуирт са глупости защо лъжете момичето от номер 30 аз съм жена със сексуален опит я помислете от къде ще доида тази течност как може да сте толкова наивни такова нещо няма

44.   До 43, аз съм номер 32, женската еякулация съществува, ако не вярвате прочетете статиите в уикипедия, и за т. нар. Жлези на Скене, които произвеждат тази течност според учените - http://en.wikipedia.org/wiki/Female_ejaculation и http://en.wikipedia.org/wiki/Skene%27s_gland
http://bg-sexologia.info/site/index.php?option=com_content&task=view&id=123&Itemid=2 има и на бълг. език - прочети за Зоната на Графенберг и ще се убедиш, просто не всички жени са го преживявали това нещо затова не вярват, колкото и богат опит да имат. и колкото и да е чудно, не съм жена

45.   До №24:
При нас, мъжете, този секрет "дето не е сперма" всъщност е част от съдържанието на спремата като краен резултат, но не би трябвало да съдържа сперматозоиди (за девствените момичета - от тях се забременява ;) ) и до колкото си спомням е секрет от простатата. Но по принцип, ако нещо ви притеснява най-разумно е да се потърси лекарска помощ, доста често се оказва, че тревогана е била излишна и напразна, но за да сте сигурни... Успехи, дами и господа!

46.   Стига сте спорили, аз имам един проблем, получих оргазъм всичко беше супер, но количеството което излезе беше много рядко ( малко по-гъсто от вода) и много количество излезе все едно се напиках, може ли това да има нещо общо с урината ( аз не мисля, но питам) Не миришеше на нито на урина нито на гадно или хубаво :D . Нямаше мирис нито цвят. Дайте ми съвет защото ми беше за 1-ви път :)

47.   Щом си получила оргазъм значи няма никакъв проблем, и щом няма нито цвят, нито мирис значи не е урина, а си е еякулация или скуърт. Това е нормално, макар и рядко срещано явление, както бях споменал тази течност се произвежда от парауретралните жлези, и количеството е различно при различните жени, така също и цвят вкус мирис

48.   И аз да попитам нещо. От около седмица отделям бяла течност, която няма мирис (мисля, че е мъзга). Но защо вече цяла седмица се отделя, сякаш съм в цикъл. Нормално ли е? Взимам душ и пак същото.

49.   Номер 48 - мъзгата се отделя, САМО и ЕДИНСТВЕНО по време на възбуда! Имаш бяло течение.

50.   Аз пък да опровергая понятието "бяло течение". Понякога наистина е свързано с възпалителни процеси, но обикновено не е. Това е нормално киселинно "мехлемче", което тялото си произвежда за поддържане на чиста среда там долу, т. е. за дезинфекция. Нормално е да е приблизително колкото една лъжичка на ден. По време на овулация обаче количеството може да се удвои и утрои. Тогава е премесено и с разни хормони, и играе ролята на синал за мъжете... Като при разгонените женски в природата. :) Така че, това "бяло течение" в повечето случаи си е напълно нормално и естествено, и има своите физиологични функции. Когато жената го забележи в по-големи количества, няма нужда от тестове за овулация, за да разбере, че има такава.

Иначе, да, има обикновена мазга, без която жената отдолу по време на секс би била толкова суха, че мъжът би имал големи затруднения изобщо да проникне (това по повод на мъжа, който се притеснява дали гаджето не му изневерява - не, не ти изневерява, просто се е овлажнила в повече, при някои жени мазгата може да е прозрачна или полупрозрачна, при други направо бяла), при оргазъм също се отделя такава. А съществува и така нареченото женско "изпразване", когато се отделя прозрачна водниста течност като силна струя в големи количества. Ето един пример, който видях в съседна тема в този сайт: http://www. redtube. com/15878 За съжаление малко жени са имали подобни изживявания и повечето дори не са и чували за скуиртинг.

52.   номер 38 много си зле-означава ли че момичето е спало с друг. Означава само, че е възбудена -предварително си я възбудил чрез любовната игра. А и тя е толкова наясно щом те лъже, че е настинала.

53.   Здравейте:) искам да попитам неска правих секс с приятеля ми без презерватив и той си го искара и като го барна смисъл не беше сжършил в мен но просто го барна и беше леко лепкав има ли шанс да е станало нещо докато е бил вътре в мен или това е от мен но не ми се вярва да е мъзга ,защото от прочетеното до тук имаш мъзга когато свършиш а аз тогава не бях свършила.Просто искам един съвет :) Благодаря за вниманието..

54.   Номер 53, мъзга ти избива още на предварителната любовна игра, както е отбелязано 2 мнения по-нагоре - ако там е напълно сухо, мъжът ще проникне адски трудно във влагалището. Така че, да, най-вероятно си е твоето естествено овлажняване, при наличие на възбуда.

55.   мерси значи да не се притеснявам че може да е сперма благодаря :)

56.   Ти, за да не се притесняваш и за да не цъфнеш тук след месец - два да питаш много разтревожена: "Бременна ли съм", най - добре ползвай презервативи.

57.   от много време се каня,но...ох нямам думи наистина

1-50 от 121