 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Може ли да се похваля ... мъничко...
преди: 18 години, 1 месец, прочетена 3853 пъти
Бях доста буино дете..изживяла съм доста приключения..и с момчета с приятелки и с по малки от мене с по 3 години и с по големи с по 5 ..абе за годинките си имам опит..ама повече в общуването отколкото в нещо друго..та прекарах една отекчителна и дълга (по онова лудо за мене време) връзка, която бая ме умори и ме накара да падна на земята...е в началото разбира се си го представях като приказка и ми беше мн хубаво имах и достатъчно внимание от негова страна ..но след 5/6/7 месец стана много болезнено..ходехме дълго и търпях мръсните му думи по мой адрес, приятелите ми също ги обиждаше..беше ацки ревнив и от мене изискваше всичко пък на мене даваше малко..и така аз бях малката и нищо не разбирах..след време почнаха да ми говорят че докато ме няма е с други аз се мъчех да не вярвам..но виждах факти...
...и един ден видях всичко и си тръгнах..мн ми беше трудно тая неговата ми казваше че аз съм виновна че той бил с мене и че щяла да ме бие..мама говори с следователи и те казаха че няма никакъв проблем и ако има нещо да им звъна
...и след време разбрах че момчето което съм търсила е учило в съседния клас от 5 години и го разбрах половин година преди да завършим..ама сега съм си още с него и се чувствам наи-ценената и наи-желаната което ме кара да си го обичам още повече..така че муже-ценете си жените и няма да има изневери ;)
(защото аз даже не съм се заглеждала по друг откакто съм с моя сладур :)
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 18 години, 1 месец hash: 02316f9c97 |
|
1. Извинявай ти на колко си?
|
| преди: 18 години, 1 месец hash: da1a006396 |
|
| преди: 18 години, 1 месец hash: da1a006396 |
|
3. Достатъчно за да ме накара да мога да говоря по много въпроси и да ми затваря по други ;)
|
| преди: 18 години, 1 месец hash: bbc1e03eea |
|
4. А нас т'ва к'во не бърка ?!?
|
| преди: 18 години, 1 месец hash: 07c7e4a754 |
|
5. еиии изоставените от живота я не си го изкарваите на щасливите хора.. никой не ви е виновен че се оставяте да бъдете победени от съдбата!!!!
|
...
| преди: 18 години, 1 месец hash: 7bc211a8db |
|
6. Чакай, много хвърчиш, малката, скоро ще клекнеш! Вгледай се по-ясно и ще разбереш, че работата, май не е много чиста. Е, поизчакай малко и всичко ще излезе наяве.
Това да знаеш, някой неща не се виждат, те се чувстват, отстрани, ще се увериш, че съм била права, да знаеш...
|
| преди: 18 години, 1 месец hash: 7aa27f35ae |
|
7. Аз това дето трябваше да го чуствам си го испитах.. и даже в големи и гадни количества ама аз съм си виновна.. а от това няма какво да се оплаквам... и работата е бистра като високопланински кладенец (ако изобщо сте виждали такъв де)...просто за мене лично, когато съм ценена няма начин да си търся други и аз не говоря за жентитба и това държа да отбележа защото може не сте ме разбрали правилно.. аз си говоря за сладките връзки..и не обичам хората да ме свеждат до наивното дете като не знаят нищо ама нищо за мен...
|
| преди: 18 години, 29 дни hash: bfb4a75bac |
|
8. Ти да нямаш комплекси за малоценност. Иначе нямаше да търсиш къде да се похвалиш. Макар и мъничко.
|
| преди: 18 години, 23 дни hash: 29a00d7986 |
|
9. Какво лошо има в това да се похваля?
Само искам да знам за да не правя тази грешка повече ;))) :PPP
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|