Споделена история от Секс и интимност

Свършва много бързо
Здравейте!

Момиче съм и имам проблем. Сериозен проблем, приятелят ми свършва много бързо. До 3, 4 мин. и приключва. Аз докато усетя то всичко свършило... кажете какво да направя или той какво да направи защото така не се издържа.

Благодаря на всички, модератори и читатели. :)

Коментари

1.   Ксжи му да спре да измива главичката на члена с всякакви интимни гелове или сапуни, те дразнят и повишават чувствителността и. Да използува само топла вода за интимна хигиена и ще видиш, че проблемът с бързото свършване ще изчезне!
Поздрав!

2.   Има спрейове за задържане. Алкохола помага също. Най-вече анасоновите напитки - узо, мастика, перно

3.   Отиваш в секс шоп, там продават спрей за задържане струва 30 лв и е червено DOOZ 14000, с картинка на орел купих го за мъжа ми преди 3 години и ти казвам сега съжалявам че го сторих, всеки път ме чука поне 2 часа нон стоп, и това е изтощително наистина понякога, един съвет от мен да се пръсне поне един път като начало а после ако няма резултат нека 2 пъти половин час преди акта. пробвай и ще си направо като родена след това. успех

4.   Отивате в някой сексшоп, казвате какъв ви е проблем и те консултантите ще ви насочат какво да си вземете. Дали гел за задържане, дали някакви таблетки....

5.   Какво пречи след като свърши да повторите, че и потретите?

6.   Аз пък понеже съм обрязан и ми трябват поне 40 мин да свърша. А понякога и не успявам и трянва да се стимулирам сам. Всяка крайност не е добре.

7.   Бързата еякулация може да е сериозен проблем в една връзка, ако се случва редовно. Това с измиването с топла вода са бабини деветини от моя гледна точка. Спрей или крем, съдържащи лидокаин и обезчустваващи донякъде могат и да помогнат, но ако не използвате гума, ще обезчувствят и теб.
Като много добро и надеждно средство (знам и от личен опит) се явяват антидепресантите от групата SSRI, например Есцитил.
Предписва се редовно от лекари не само при депресии, но и срещу вашият проблем. Ефектът настъпва обаче след една до две седмици поне, но е супер надежден. Аз когато взимах най-голямата доза (20мг) изобщо не можех да стигна до оргазъм, ако ще и мазоли на дланта да ми излязат от мастурбиране. С най-малката доза (5мг) изкарвах и по-два часа як секс и трябваше да се напъна, за да свърша. Но аз го взимах не заради това а заради депресия. На ваше място бих опитал този метод, най-добре след консултация с лекар, но не е задължително, ако питате мен. Важно е да се знае, че това не е нещо, което се взима еднократно преди секс, а се пие редовно всяка сутрин. Ефектът настъпва след 7-14 дни постепенно и остава толкова дълго, колкото се пие антидепресантът.
Успех!

8.   Ако го погледнем от добрата страна-значи си много секси за него и не може да се сдържа-радвай се :)

9.   Хвани си друг бе, кукло! И за теб добре и за него. Мъже и жени има всякъкви...

10.   Успяваме само да повторим... до трети път не се стига. А се сещате, че и втория път не е нищо.

Авторката

11.   Ами опитай с мен ва усетиш разликата

12.   Ами да намали чекиите момчето като за начало. Че ме съмнява или да прекалява с тях или да е бил само на тях до скоро.
И ти няма да е лошо да проявиш разбиране като начало и да се пробваш да удължиш игрите в леглото. То секса не е само "ръгай чушки в боба". Има още доста приятни занимания. Предимно се практикуват от лесбийките, но при подобно положение не пречи.
Общо взето важното е да не се филмира момчето. Понеже всяка подобна "излагация" му действа доста зле на самочувствието. А оттам и на следващите креватни занимавки. Но ако си е притеснителен по начало... единствения изход са разни гелове и хапове както са споменали предните коментирали.