Споделена история от Секс и интимност

Нетърпелив и бърз в секса
Здравейте. Спах с мъж, който адски много харесвам, предполагам е взаимно. Гони ме много време и накрая си ме и хвана. Вечерта когато отидох в тях, усещах че и той се вълнува. Потоворихме си малко, той каза, че отива за малко в другата стая и след това се появи и ми се нахвърли здраво. Много малко се поцелувахме и веднага ме заведе в спалнята. Свърши много бързо за 3-4 мин. После веднага отново още веднъж. тогава издържа малко повече около 10 мин най-много. като през това време ме питаше дали ми харесва, дали и аз съм свършила. Казах да какво да кажа. Секса с него много ми хареса нямаше голямо значение. Опита доста неща орален секс, целувки по гърба, пръстите на краката, което много ми хареса. След това ме попита пак как съм дали съм добре, харесало ли ми е. Каза че искал още, но този път щяло да продължи два часа ха ха. Не е малък на 27 е. много е харесван от жените, но какво да си мисля не знам. Ще се радвам да чуя мъжко мнение...

Коментари

1.   Нормално е да ти се нахвърли, щом те желае. Най-вероятно е свършил бързо, защото скоро не е правил секс или от превъзбуда. Трябвало е да му пуснеш трети път. Тогава мисля, че всичко е щяло да мине наред. Щом те пита как се чувстваш, значи не някой дебелокож егоист, които мисли само за себе си, а се грижи и за твоята наслада. Дерзайте!

2.   Като ти е харесал секса просто му кажи, че ти е харесал, не виждам голямата драма?

3.   Моят приятел също свършва бързо. Първите месеци мислех, че е нормално - свиква с мен, не е правил секс отдавна и т. н - но вече сме 8 месеца заедно и това не се е променило. Продължава да свършва страшно бързо, правим секс по два пъти максимум защото е изморен - втория път издържа малко повече от 2 мин - към 10 - тина минути сигурно добутва. Само веднъж мисля че го направихме 3 пъти и третия беше доста по-дълъг, но пък тогава ми се беше претъркало и нямаше удоволствие. Истината е че не съм свършвала с него нито веднъж за тези осем месеца.... което е тъжно.

Дано при теб не е така.

4.   Не разбрах проблема. Какво ти пука, че първия път е 2 минути, след като после има втори път, има някакви орални и други ласки? Може би не е правил секс от много време и затова е свършил бързо. Не е голяма драма, случва се. Повторете и ще разбереш дали свършва бързо наистина, или тогава е бил превъзбуден. За да свърши една жена е важна и нейната собствена нагласа. Понякога не мога да свърша и с дълъг секс и много любовна игра. Просто не съм настроена за оргазъм, не се отпускам напълно и няма значение колко старание имам насреща. Друг път успявам за 5-10 минути без подготовка, защото просто ми се прави секс и не мисля за друго освен за удоволствието. Жените сме малко сложни. Дай шанс на момчето преди да му сложиш диагноза.