Споделена история от Секс и интимност

Моля да отговорите на тези въпроси
Здравейте момиче на 15 та въпроса ми е различава ли се вагината на девствено момиче от тази на момиче което не е девственно и ако се различава много разлика ли има??
Та този въпрос беше защото се чувствам готова да го направя но ако наще разберат ще ме убият има ли как да разберат че не съм девствена и ако да как? При гинеколог личи ли си че канала е разширен освен това че ципата е скъса? Ще разбере ли по нещо друго освен по това че ципата е скъсана?

Пп. Благодаря за отговорите предварително
И моля тази история да бъде качена

Коментари

1.   Гинеколог ще разбере, надявам се вашите да не те преглеждат сами или пък насила да те водят на гинеколог. Не забравяй предпазните средства!

2.   Добър въпрос, разбира се, че има разлика и си личи, но родителите ти трябва да те заведат на гинеколог или самите те да ти разтварят срамните устни и да те гледат. Ако те заведат при състрадателен към теб лекар, той може и да ги излъже и да те покрие. Един съвет от мен, ако решиш да го направиш, задължително следващите дни или ден носи превръзка защото при някой момичета се получава зацапване на бельото и по това майка ти може да се досети, че си оправена. Направиш ли го, като се прибереш се дръж естествено, а не смутено или уплашена, по това също се издаваш и на финал, ползвай презерватив и въпреки, че го имате, не позволявай да се празни в теб, презерватива може да се скъса по време на акта, а вие няма да усетите и когато го забележите, вече ще е твърде късно. Има и хапчета, които се пият след една такава авария, но струват пари и то не малко. УСПЕХ,

3.   Няма как да разберат, освен ако ти не им кажеш. И от какъв зор ще те карат на гинеколог?

4.   Родителите ти няма да те помолят да се разкрачиш пред тях, нали?
Разлика има, но я виждат гинеколозите, пред които малко неща остават тайна. Родителите ти няма да разберат, освен ако лекарят не им го каже. Не ти се появява червен надпис на лицето, че си загубила девствеността си. Дори да има кръв по чаршафите или бельото ти, надали ще обърнат внимание.

6.   Мило момиче,

Уви, гинекологът ще рязбере със сигурност, но ако не се лъжа, няма право да им казва нищо, без твоето съгласие. Визуална разлика май няма голяма, но скъсаната ципа ще я види.
Аз лично намирам за дълбоко погрешно и несправедливо родителите да ти се бъркат в това решение - тялото со е твое, никой няма право да решава вместо теб.
Но ако все пак наистина биха тръгнали да те проверяват, то можеш просто да поизчакаш или ако много, много ти е нео ходими - да потърсиш алтернативни начини - ако е само за теб си - просто мастурбирай, без да вкарваш предмети във вагината си (евентуално може да пробваш с предмет в дупето, ако ти е много мерак за нещо вътре). А ако имаш партньор, с който държиш да си легнеш - и там имаш опции - взаимен орален свкс, секс между гърдите(противно на порното, това се получава даже и при скромен размер на бюста) и разбира се - аналният секс (в дупето) и тук е опция - оставаш си физически девствена и никой не може да докаже противното, освен ако не ви хванат "в крачка".

Успех

8.   Теоретично няма право да казва, но аз като трябваше да ходя на гинеколог, лекарката (позната на майка ми, но това не го приемам много за оправдание) викна майка ми вътре с нас (на 21 съм) и започна пред нея с - "ти водиш ли полов живот", "ама ти със спирала ли си", пък и специално показваше спиралата на майка ми на ехографа. Сега, достатъчно голяма съм, за да ми е общо взето все тая какво мисли майка ми по въпроса, че на 21 години водя полов живот, но това бяха неща, за които не бях говорила с нея, и намерих ситуцията за неуместна. Така че да, лекарска тайна, но в България нещата понякога стоят по друг начин.

9.   от авторката: много благодаря на всички

10.   Любопитно, защо си "готова да го правиш"? Толкова ли се мислиш за изостанала, ако и ти не "минеш под ножа"? В наше време целомъдрието е нещо много рядко, но е много ценно. Пази го, и не се изкушавай от филми, които ви натрапват на вас, младите. Има време - узрей, срещни сериозен човек, а не продавач на фантазии и фокуси, създайте семейство. Нищо, ама нищо няма да загубиш - само ще спечелиш.