Той да си играе така с тях..
Историята е много объркана, моля искрено модераторите да я пуснат. Накратко:
Аз съм на 16г., имам много много близка позната(може да се нарече роднина), която е около 30-те, ужасно много я ценя и обожавам. Тя работи в Швеция от доста години, и си идва В БГ лятото. Сгодена е за мъж, колкото нея горе-долу, той има две деца от предишен брак. С него са сгодени от около 5г.. Скоро случайно във фб, видях негов профил там, а уж казваше, че няма. И странното е че е блокнал всичките и роднини от там. Разгледах профила, с ужас открих, че той все още е с бившата си жена и явно не е разведен, както го представя той. Оказа се, че в България има законна съпруга, а в Швеция годеница? Пратих покана, на този профил и на момента явно ме позна и ме блокна и мен.. Тъпо ми е, като виждам, колко много го обичат и двете, а той да си играе така с тях..
Да кажа ли и на двете? Как да постъпя? Объркана съм
помощ

Коментари

1.   Направи нов профил и го намери, покажи го на братчетката ти. Тя да си решава, голяма е. Другата жена няма какво да я мислиш

2.   Поне си прочитай лъжите. И как разбра, че е блокнал всичките ѝ роднини? Ужасно тъп трол.

3.   Не се меси, не е твоя работа! Може да е с добри намерения, но реално нямаш право да си пъхаш носа там. Да не говорим, че щом годеницата е толкова влюбена, като нищо накрая може да се обърне срещу теб. А жена му пък съвсем никак не ти влиза в работата